ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23
    امتیازها
    1,848
    سطح
    25
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina sepehri نمایش پست ها
    سلام . وقت بخیر. درباره سوال شمااول بفرمایید سیستم مورد نظرتون در روز چند ساعتروشن هست؟ دوم اینکه رندر های شما حدودا چند ساعت یا چند روز طول میکشه. ایا حجم تصاویر یا مدل سازی و رندری که انجام میدید بزرگ و حجیم هست یا خیر. مانیتوری که مد نظرتون هست حداکثر از چه رزولیشنی پشتیبانی میکنه؟
    درود
    از صبح که بیدار میشیم تا 9 شب . تقریبا 12 ساعت روشنه سیستم. رندر ها بین 5 تا 20 دقیقه با سیستم قبلی طول میکشه . سی پی یو رایزن 5 2600ایکس و 16 گیگ رم . نمای ساختمان و طراحی پارکینگ و داخلی مسکونی اداری و غرفه
    مانیتور کرو سامسونگ 27 اینچ فول اچ دی داریم ولی احتمالا برای این سیستم جدید از تی وی 4کی استفاده کنیم 49 اینچ

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 0001.JPG
مشاهده: 9
حجم: 114.7 کیلو بایت برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 0002.JPG
مشاهده: 9
حجم: 80.2 کیلو بایت این سیستم فعلیه . یه 1050ti strix هم روشه
    امتیازها
    1,848
    سطح
    25
    0
    کاربر جدید
    لطفا در مورد کیفیت پاورهای گرین هم راهنمایی کنید اگر از پاور ایسوس rog پایینتر نیست گرین بگیرم
    در مورد کیس هم راهنمایی کنید یه کیس عالی و پر از امکانات و زیبا و سنگین و با وقار

مثلا این برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 3016340444695985319.jpg
مشاهده: 1
حجم: 32.2 کیلو بایت یا این برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: mastercase_h500p_mesh_argb_1_.jpg
حجم: 97.4 کیلو بایت یا اینبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 61rdcvennkl._sl1200_.jpg
حجم: 80.7 کیلو بایت
    امتیازها
    30
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    ممنون از پاسختون. ظاهرا رندر های سنگینی ندارید و معلومه بیشتر با پردازنده مرکزی رندر هاتون انجام میشه. اگر مانیتور 4کی قصد خرید دارید و با رزولیشن بالا خروجی میگیرید با گرافیک 2070 سوپر و یا نهایتا 2080 سوپر کاراتون راه میوفته و نیاز به هزینه بالاتر نیست. چون فرمودید محدودیت بودجه ندارید بهتره سیستمی بگیرید که اولا تا چندین سال مناسب کارتون باشه ودوم از لحاظ قیمت بهینه باشه و هزینه مازاد رو بزارید برای خرید یک ترانس فاراتل مجهز به استابلایزر که بسیار ضروری هست.پردازنده 3950ایکس بگیرید. برای برد اصلی X570 E gaming ایسوس عالی هست. متاسفانه برد از برند های دیگه کمیابه. مادربرد ائوروس X570 masterفوق العادس که ظاهرا هنوز موجود نشده. کولر 280 یا 360 بگیرید از برند معتبر مثلا کولر مستر. رم 64 گیگ 3600 با تایمینگ 16 از برند جی اسکیل یا تیم گروپ با ضمانت اصلی بگیرید. کرسیر هم خوبه اگر گارانتی اصلی باشه.اس اس دی میتونید دوتا 500 گیگ سامسونگ 970 evo plus داشته باشید و رید صفرشون کنید. هارد دیسک 4 ترابایت الترا استار وسترن بسیار خوب هست اگر گیرتون بیاد. اگر نبود سری بلو بگیرید.گرافیک که عرض کردم حضورتون. پاور 850 یا 1000 وات نهایتا از برند کولر مستر یا سیلور استون که بهتره گلد یا پلاتینیوم باشه. کیس به سلیقه خودتون.اگر قصددارید بعدا گرافیک مشابه ای رو sli کنید لا اقل یک پاور 1200 وات میخواهید.این سیستم برای بیشتر نرم افزارهای معماری و گرافیک سه بعدی بسیار قدرتمند هست. وبا موتور های رندر کرونا و وی ری . انریل اینجین و بلندر ولومیون و...... بسیار روان و سریع کار خواهد کرد. اسمبل و تست اونو به یک کارشناس خبره در محل خودتون بسپارید تا بتونید از تمام پتانسیل سخت افزارتون بهره مند بشید. کارت های گوادرو برای رندر های طولانی و سنگین مناسبه و در پروژه های حجیم و بزرگ بهتره استفاده بشه. کارت های تسلا کاربری متفاوتی داره و مناسب کار شما نیست و دنبالشم نگردید.اگر سوالی دارید مطرح بفرمایید. در پایان برای مانیتور میتونید از برند معتبر بنکیو ویا ایسوس مانیتور مناسب طراحی تهیه کنید.
    امتیازها
    30
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    پاور گرین و تهیه تلویزیون تو صیه نمیشه.
    امتیازها
    1,848
    سطح
    25
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina sepehri نمایش پست ها
    پاور گرین و تهیه تلویزیون تو صیه نمیشه.
    گرافیک 2070 سوپر اوکی هست . در مورد برند های غیر ایسوس در صورتی که نمونه ایسوسی داشته باشه غیر ممکنه ، مگر اینکه به هیچ عنوان ایسوس توجیه اقتصادی نداشته باشه
    سیستم رو هم خودم میبندم همیشه . از خودم با تجربه تر سراغ ندارم والا

این کیس برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: skZ99zSefgQjSz9cmSAN7S-1200-80.png
مشاهده: 2
حجم: 510.2 کیلو بایت
    امتیازها
    1,848
    سطح
    25
    0
    کاربر جدید
    Mainboard : ASUS VIII hero X570
    CPU : AMD Ryzen9 3900xt
    VGA : ASUS ROG Strix 2070super
    Ram : Trident Z Royal Gold 32GB 16GBx2 3600MHz CL18
    SSD : 2X samsung 970Evo Plus 1TB ride0
    Power : ASUS ROG 1050w
    case : ASUS ROG Helios
    Cooling : ASUS ROG RYUO 240 RGB

تا اینجا یه همچین چیزی برآورد شده که بین 96 تا 100 میلیون میشه
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Old-gamer نمایش پست ها
    Mainboard : ASUS VIII hero X570
    CPU : AMD Ryzen9 3900xt
    VGA : ASUS ROG Strix 2070super
    Ram : Trident Z Royal Gold 32GB 16GBx2 3600MHz CL18
    SSD : 2X samsung 970Evo Plus 1TB ride0
    Power : ASUS ROG 1050w
    case : ASUS ROG Helios
    Cooling : ASUS ROG RYUO 240 RGB

تا اینجا یه همچین چیزی برآورد شده که بین 96 تا 100 میلیون میشه
    بی زحمت بستی تست های RAID0 رو با ما به اشتراک بگذار.
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Old-gamer نمایش پست ها
    لطفا در مورد کیفیت پاورهای گرین هم راهنمایی کنید اگر از پاور ایسوس rog پایینتر نیست گرین بگیرم
    در مورد کیس هم راهنمایی کنید یه کیس عالی و پر از امکانات و زیبا و سنگین و با وقار

مثلا این برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 3016340444695985319.jpg
حجم: 32.2 کیلو بایت یا این برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: mastercase_h500p_mesh_argb_1_.jpg
حجم: 97.4 کیلو بایت یا اینبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 61rdcvennkl._sl1200_.jpg
حجم: 80.7 کیلو بایت
    نکته اینکه برای چنین سیستمی که زیاد روشن می مونه عمر مفید پاور سه ساله. کولر هم من موافق لیکویید نیستم. ایر کولر بگیرید زیاد هم نمی خواد هزینه کنید. ماچو هست حدود یک و خورده ای. لیکویید توجیه نداره و بیشتر جنبه تزیینی داره و عمر مفید داره ولی ایر کولر دائمیه
    برای کم تر کردن هزینه هم می تونید گرافیک amd تهیه کنید. الان تهیه rtx توجیه نداره و تهیه تلویزیون هم توصیه نمی کنم. رم هم من موافق gskill و adata هستم و کورسیر رو پیشنهاد نمی کنم البته فقط سری xms پیشنهاد نمیشه

امتیازها
    1,848
    سطح
    25
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    بی زحمت بستی تست های RAID0 رو با ما به اشتراک بگذار.
    داشتم فکر میکردم اگه خریدش تموم شد یه روز وقتتو بگیرم هم ببندیم هم تست بگیریم
    بستنش رو من کاملا مسلطم ولی راید کردن و ویندوز زدن رو همچین سیستمی دیگه تخصص شماس
    فکر میکنم تا خریداری بشه یک ماه طول بکشه
    امتیازها
    1,848
    سطح
    25
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط NAVID OC نمایش پست ها
    نکته اینکه برای چنین سیستمی که زیاد روشن می مونه عمر مفید پاور سه ساله. کولر هم من موافق لیکویید نیستم. ایر کولر بگیرید زیاد هم نمی خواد هزینه کنید. ماچو هست حدود یک و خورده ای. لیکویید توجیه نداره و بیشتر جنبه تزیینی داره و عمر مفید داره ولی ایر کولر دائمیه
    برای کم تر کردن هزینه هم می تونید گرافیک amd تهیه کنید. الان تهیه rtx توجیه نداره و تهیه تلویزیون هم توصیه نمی کنم. رم هم من موافق gskill و adata هستم و کورسیر رو پیشنهاد نمی کنم البته فقط سری xms پیشنهاد نمیشه
    به هیچ وجه من الوجوه قیافه سیستم 100 میلیونی رو با ایرکولر خراب نمیکنم هروقت هم خراب شد یکی بهتر میخرم. گرافیک AMD رو خودم عاشقشم ولی چه کنیم که هنوز امکانات انویدیا رو نداره و من با کوداکور های کارت کار دارم لازمشون دارم.
    رم هم بیشتر دنبال همچین رمی میگردم چون یه پک 16 گیگ ازش رو سیستم قبلی دارم خیلی خوشگله برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: corsair-rgb-2666-ddr4-main-large_1.jpg
مشاهده: 2
حجم: 40.2 کیلو بایت
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)