ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی

قطع ارتباط ناگهانی و بی دلیل ،حین کپی بین کامپیوتر و لپ تاپ شبکه شده

درود.

کامپیوتر و لپ تاپ رو به درستی شبکه کردم و همه چیز رو درست انجام دادم ، و ping هم گرفتم ،صحیحه.
    ولی موقع کپی فایل هام از لپ تاپ به دسکتاپ ، بعد از اینکه مقداری کپی کرد بلافاصله سرعت کپی در حد بسیار نازل کاهش پیدا میکنه ،چند دقیقه ای متوقف میشه و بعدش پیغام میده که فایل در شبکه موجود نیست، و انگار شبکه نشده باشن، گزینه های retry, ignore جواب نمیده که نهایتاً کنسل میکنم.

کابل رو در میارم مجدد وصل میکنم،
    مجدد که پینگ میگیرم باز همه چی صحیحه ، بازم موقع کپی ایراد بالا تکرار میشه.

همه مواردی رو که به ذهنم میرسید بررسی و تست کردم از جمله:
    تعویض با کابل جدید.
    دراوردن و جازدن دوباره کابل بعد از کپی ناموفق و پینگ جدید گرفتن که صحیح نشون میده.
    تعویض درایو به اشتراک گذاشته شده از دسکتاپ به لپ تاپ.
    حتی تعویض چند تا هارد دیسک با هم ( که آرشیوی دارم ).و اشتراک درایوهای متفاوت تر از قبل و تست کپی شبکه.
    Diable کردن نتورک آداپترهای مربوط به وی پی ان ها و ماشین مجازی و فعال بودن صرفاً ،اداپتور اصلی.
    غیرفعال کردن تمامی برنامه های امنیتی.
    Uninstall کردن آپدیت های جدید ویندوز که شک بردم به اونا.

نشد که نشد و حالت فوق هر بار تکرار میشه.

بعد از کپی ناموفق، علیرغم پیغام unrechable- -پینگ در هر دو سمت لپ تاپ و دسکتاپ
    درسته با آیپی۱۹۲.۱۶۸.۱.۵۰ برای دسکتاپ و ۱۹۲.۱۶۸.۱.۵۱ برای لپ تاپ .(طبق تصویر).

مشکل از کجاست؟ کلافه م کرد یا بهتره بگم کچلم کرد.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Desktop Ping.JPG
مشاهده: 5
حجم: 61.9 کیلو بایت

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Laptop Ping.JPG
مشاهده: 3
حجم: 58.0 کیلو بایت
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    فایروال رو غیر فعال کن روی دو تا سیستم ببین چی میشه

امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    رو هر دو سیستم بعد غیرفعال کردن فایروال ،تمامی مراحل و موارد انجام شده.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    مهندس عرفان

میتونه مشکل از سوییچ باشه؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    مهندس عرفان

میتونه مشکل از سوییچ باشه؟
    نه آرمین جان. احتملا با آپدیت درایور کارت شبکه مشکل حل بشه

امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    آقا من درایورهام اتوماتیک توسط Driver Booster آپدیت میشه ، موردی اگر مبنی بر outdate بودن باشه حتما گزارش می داد و جدیدا یه سری درایورها من جمله کارات شبکه رو اپدیت کرده ، آپدیت جدیدی نیست فعلا برای شبکه.
    امتیازها
    9,605
    سطح
    65
    117
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    آقا من درایورهام اتوماتیک توسط Driver Booster آپدیت میشه ، موردی اگر مبنی بر outdate بودن باشه حتما گزارش می داد و جدیدا یه سری درایورها من جمله کارات شبکه رو اپدیت کرده ، آپدیت جدیدی نیست فعلا برای شبکه.
    این نرم افزار یا نرم افزارهای مشابه،گاها شایدم اکثرا، دقیقا درایورهای خود سخت افزارهارو نصب نمیکنن...اینو خودم چندین بار تجربه کردم
    چون گفتی جدیدا آپدیت صورت گرفته،حدس میزنم ممکنه از درایور جدید هم باشه

با توجه به تصاویری که گذاشتی،اصلا دو دیوایس همدیگرو نمیبینند!

فایروال رو هم که عرفان جان گفت...

ضمنا اگر لپ تاپ و پی سی به سوییچ یا روتر متصل اند،اونا رو قطع کن و کابل لن رو بین لپ تاپ و پی سی بزن و تست کن، اگرم دیوایسی بین اینها نیست و یا این روش رو هم تست کردی و نتیجه ای نداده،به نظرم لپ تاپ رو با یک پی سی دیگه شبکه کن تا مطمئن بشی ایراد از سمت لپ تاپ هست یا خیر،که اگر نبود مطمئنا مشکل از پی سی هست و بالعکس.

درایور های کارت شبکه هم پیشنهاد میشه از سایت خود سازنده دانلود و پس از پاک کردن درایور موجود،نصب بشه.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsa60 نمایش پست ها
    این نرم افزار یا نرم افزارهای مشابه،گاها شایدم اکثرا، دقیقا درایورهای خود سخت افزارهارو نصب نمیکنن...اینو خودم چندین بار تجربه کردم
    چون گفتی جدیدا آپدیت صورت گرفته،حدس میزنم ممکنه از درایور جدید هم باشه

با توجه به تصاویری که گذاشتی،اصلا دو دیوایس همدیگرو نمیبینند!

فایروال رو هم که عرفان جان گفت...

ضمنا اگر لپ تاپ و پی سی به سوییچ یا روتر متصل اند،اونا رو قطع کن و کابل لن رو بین لپ تاپ و پی سی بزن و تست کن، اگرم دیوایسی بین اینها نیست و یا این روش رو هم تست کردی و نتیجه ای نداده،به نظرم لپ تاپ رو با یک پی سی دیگه شبکه کن تا مطمئن بشی ایراد از سمت لپ تاپ هست یا خیر،که اگر نبود مطمئنا مشکل از پی سی هست و بالعکس.

درایور های کارت شبکه هم پیشنهاد میشه از سایت خود سازنده دانلود و پس از پاک کردن درایور موجود،نصب بشه.
    خدمت تون عارضم به ترتیب و طبق گفته هاتون با شماره بندی که:
    ۱) از مواردی که نرم افزار Driver Booster اجازه داره اپدیت کنه ، کارت گرافیکی و مانیتور رو مستثنی کردم ، کارت شبکه رو هم به لیست عدم اجازه ، اضافه میکنم OK.

۲) دو دیوایس همدیگر رو میبینند که عمل کپی شروع میشه و مقداری رو انجام میده و بعدش ،متوقف میشه ، این عکسها پس از قطع شدن کپی ، ping گرفته شده ، که بالا هم دقیق توضیح دادم. ( اولش TTL و ... صحیحه که لزومی به عکس نبود و فقط عکس پس از ایراد رو گذاشتم.)

۳) فایروال از ابتدای کار خاموشه تا آخرش که ایراد پیدا میکنه همچنان خاموش می باشد.

۴) سوئیچ یا روتر مابینشون نیست.

۵) کابل از اول مستقیما بین لپ تاپ و PC وصله.

۶) امکان تست با PC دیگه ندارم ، سیستم خانگیه و لپ تاپ هم که شخصی و سیستم دیگه نه اجازه شو دارم نه دسترسی شو و امنیت هم ،ایجاب میکنه که وصل نکنم.مگر ایراد یاب و تعمیراتی که اونم سر دراز و صبر ایوب می خواهد و الاف ماندن سیستم در اون محل که فرجی بشود یا خیر!

۷) درایور کارت شبکه در مورد لپ تاپ ( که برای دو سال پیش) هست خود سایت سازنده برای همون سال داره ،آیا مجزا از سایت سازنده ،بگردم؟
    PC هم برای ۶ سال پیش هستش ، که اینو راحت تر از لپ تاپ میتونم سرچ کنم، و کلا این درایور رو ‌هم واگذار نمیکنم به نرم افزار آپدیت.

توضیحات موارد بالا ، بنظرم لازم بود تا شرایطی که در حال کپی بودم ،ملموس باشد و رفع ایراد دقیق تر.
    تا ببینم چی پیش میاد ، بعدش بازم کامنت میزارم و زحمت تون میدمم.

مرسی.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    خدمت تون عارضم به ترتیب و طبق گفته هاتون با شماره بندی که:
    ۱) از مواردی که نرم افزار Driver Booster اجازه داره اپدیت کنه ، کارت گرافیکی و مانیتور رو مستثنی کردم ، کارت شبکه رو هم به لیست عدم اجازه ، اضافه میکنم OK.

۲) دو دیوایس همدیگر رو میبینند که عمل کپی شروع میشه و مقداری رو انجام میده و بعدش ،متوقف میشه ، این عکسها پس از قطع شدن کپی ، ping گرفته شده ، که بالا هم دقیق توضیح دادم. ( اولش TTL و ... صحیحه که لزومی به عکس نبود و فقط عکس پس از ایراد رو گذاشتم.)

۳) فایروال از ابتدای کار خاموشه تا آخرش که ایراد پیدا میکنه همچنان خاموش می باشد.

۴) سوئیچ یا روتر مابینشون نیست.

۵) کابل از اول مستقیما بین لپ تاپ و PC وصله.

۶) امکان تست با PC دیگه ندارم ، سیستم خانگیه و لپ تاپ هم که شخصی و سیستم دیگه نه اجازه شو دارم نه دسترسی شو و امنیت هم ،ایجاب میکنه که وصل نکنم.مگر ایراد یاب و تعمیراتی که اونم سر دراز و صبر ایوب می خواهد و الاف ماندن سیستم در اون محل که فرجی بشود یا خیر!

۷) درایور کارت شبکه در مورد لپ تاپ ( که برای دو سال پیش) هست خود سایت سازنده برای همون سال داره ،آیا مجزا از سایت سازنده ،بگردم؟
    PC هم برای ۶ سال پیش هستش ، که اینو راحت تر از لپ تاپ میتونم سرچ کنم، و کلا این درایور رو ‌هم واگذار نمیکنم به نرم افزار آپدیت.

توضیحات موارد بالا ، بنظرم لازم بود تا شرایطی که در حال کپی بودم ،ملموس باشد و رفع ایراد دقیق تر.
    تا ببینم چی پیش میاد ، بعدش بازم کامنت میزارم و زحمت تون میدمم.

مرسی.
    اگه سویچ یا روتر دارید از اون استفاده کنید. ببینید مشکل حل میشه یا نه

امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    ۱) درایور کارت شبکه لپ تاپ و پی سی ، که توسط نرم افزار Driver Booster آپدیت شده بود ، roll back زدم ، و تست کردم( با رعایت تمامی موارد قبلا ذکر شده) -
    نتیجه» فرقی نکرد و همچنان در حین کپی در شبکه ، متوقف میشه.

۲). از سایت سازنده (Realtek) ، آخرین درایور رو دانلود و روی لپ تاپ و پی سی نصب کردم (با پینگ ابتدایی صحیح)- در حین کپی ،بازم متوقف شد.

کلا شده از عجایب و نوادر روزگار. هیچی به هیچی!
    ضمنا سوئیچ یا روتر هم ندارم.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)