ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    9,969
    سطح
    66
    117
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    ۱) درایور کارت شبکه لپ تاپ و پی سی ، که توسط نرم افزار Driver Booster آپدیت شده بود ، roll back زدم ، و تست کردم( با رعایت تمامی موارد قبلا ذکر شده) -
    نتیجه» فرقی نکرد و همچنان در حین کپی در شبکه ، متوقف میشه.

۲). از سایت سازنده (Realtek) ، آخرین درایور رو دانلود و روی لپ تاپ و پی سی نصب کردم (با پینگ ابتدایی صحیح)- در حین کپی ،بازم متوقف شد.

کلا شده از عجایب و نوادر روزگار. هیچی به هیچی!
    ضمنا سوئیچ یا روتر هم ندارم.
    - وقتی شبکشون کردی،پینگ پیوسته (t-) بگیر و کپی رو انجام نده،یه خرده زمان بهش بده،ببین بعد یه مدت بازم ارتباط قطع میشه یا فقط حین کپی فایلها، قطع میشه.

من بازم نظرم اینه که که یکی از سیستم هاتو با یه سیستم دیگه تست کنی...اگر دوستی آشنایی داره ببر پیشش و تست کن(امنیت و وقت گرفتن هم نیازی نیست نگرانشون باشی)

- اگر مودم هم توی خونه داشته باشی همون نقش سوییچ و روتر رو داره،اگرم نداری،اونم اگر کسیو داری برا مدت کوتاه بگیر و تست کن

این دو مورد بالایی که گفتم برا اینه که به اون تصمیم آخر(نصب مجدد ویندوز) فکر نکنی...

- در نهایت اگر هیچکدوم از اینارو نمیتونی انجام بدی، با توجه به آپدیت کارت شبکه ها توسط نرم افزار و آپدیت خود ویندوز(علیرغم اینکه پاکشون کردی)،استفاده از Restore Point و اگرم باز جواب نده Windows Clean Install
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)