ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    6
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

روشن نشدن لپتاپ ایسوس

سلام
    وقت بخیر
    لپتاپم یه مشکل پیدا کرده (asus N43 SL)
    اونم اینکه وقتی کلید پاور رو میزنم، فقط چراغ پاور روشن میشه. نه فن، نه صفحه نمایش، نه صدایی از هارد درمیاد. لپتاپ رو چند روز پیش بردم پیش تعمیرکار، دیشب لپتاپ رو از تعمیر آوردم. تو مغازه ای که برده بودم تعمیرش کنه، بعد اینکه بحساب خودش تعمیر کرده بود، لپتاپ روشن میشد. البته وارد ویندوز نمیشد و بعد روشن کردن، فقط صفحه نمایش بالا میومد و فقط یه صفحه مشکی با یه خط کوچیک چشمک زن گوشه سمت چپ بالا رو نشون میداد. مثلا کلید اف۲ رو که میزدم میشد وارد بوت شد. اما ویندوز بالا نمیومد. طرف گفت اگه خودت بلدی ویندوز عوض کنی ببر خونه ویندوزش رو عوض کن. اوردم خونه. باز همون مشکل اولی وجود داره. تو مغازه طرف لپتاپ روشن میشد، اما اورم خونه دوباره همون اش و همون کاسه. ینی نه فن روشن میشه، نه صفحه نمایش، نه صدایی از هارد درمیاد. ویندوز هم نمتونم نصب کنم
    کلافم کرده. خیلی عجیبه. بنظرتون مشکل از چیه؟

امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali8908103 نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    لپتاپم یه مشکل پیدا کرده (asus N43 SL)
    اونم اینکه وقتی کلید پاور رو میزنم، فقط چراغ پاور روشن میشه. نه فن، نه صفحه نمایش، نه صدایی از هارد درمیاد. لپتاپ رو چند روز پیش بردم پیش تعمیرکار، دیشب لپتاپ رو از تعمیر آوردم. تو مغازه ای که برده بودم تعمیرش کنه، بعد اینکه بحساب خودش تعمیر کرده بود، لپتاپ روشن میشد. البته وارد ویندوز نمیشد و بعد روشن کردن، فقط صفحه نمایش بالا میومد و فقط یه صفحه مشکی با یه خط کوچیک چشمک زن گوشه سمت چپ بالا رو نشون میداد. مثلا کلید اف۲ رو که میزدم میشد وارد بوت شد. اما ویندوز بالا نمیومد. طرف گفت اگه خودت بلدی ویندوز عوض کنی ببر خونه ویندوزش رو عوض کن. اوردم خونه. باز همون مشکل اولی وجود داره. تو مغازه طرف لپتاپ روشن میشد، اما اورم خونه دوباره همون اش و همون کاسه. ینی نه فن روشن میشه، نه صفحه نمایش، نه صدایی از هارد درمیاد. ویندوز هم نمتونم نصب کنم
    کلافم کرده. خیلی عجیبه. بنظرتون مشکل از چیه؟

ممکنه مشکل از هارد لپتاپ باشه اما هرچه که هست، تعمیر کار بلد نبوده تعمییرش کنه، پیش تعمییرکار دیگری ببررید. از راه دور ما نمی توانیم بررسی دقیقی داشته باشیم.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)