سلام و درود
وقت بخیر عزیزان

توضیح:
لپ تاپ ایسر گرافیک nvidia + intel
مثل همیشه تا درایور کارت گرافیک اصلی نصب نشه سیستم مانیتور دوم(که با کابل HDMI و تبدیل DVI بهش متصل شده) رو ساپورت نمیکنه و نمیشناسه.
به محض نصب درایور، همیشه بلافاصله میشناسه و مانیتور دوم اوکی میشه.

مشکل:
من بخاطر مشکل پکیج های openCV مجبورشدم درایور انویدیا رو حذف کنم و دوباره نصب کنم، با حذف درایور طبیعتا مثل همیشه مانیتور دوم رفت، اما با نصب مجدد درایور دیگه مانیتور دوم رو نشناخت.
ویندوز عوض کردم و تمام نرم افزار و درایور ها و... رو مجدد نصب کردم. بازهم در کمال تعجب مجددا مانیتور رو نشناخت. تا حالا مطلقا چنین وضعیتی پیش نیومده بوده.

راه حل های انجام شده:
اینبار کابل DVI و تبدیل HDMI رو امتحان کردم بازهم نشناخت.
آپدیت درایور و آپدیت ویندوز رو زدم بازهم نشناخت.
لپ تاپ رو به تلویزیون زدم نشناخت!
(مشکل قطعا از لپتاپ منه، چون با همون کابل، لپ تاپ2 و 3، به همون تلویزیون و مانیتور زدم شناخت)

هرایده و هر نیمه راه حل و حتی چه بهتر راه حلی به ذهنتون میرسه ممنون میشم بیان بفرمایید.

/درست شد
باعرض پوزش اگر امکان حذف پست وجود داره لطفا روشش رو بگید.
من بعد ارسال پست ایده ای به ذهنم رسید که مطرح میکنم خالی از لطف نیست.
من آخرین درایور(آپدیت) 451.67 رو نصب کردم و اپدیت کردم اما هیچ جوابی نداد، به ذهنم رسید بجای game driver بیام وstudio driver شرو نصب کنم که اون ورژن 451.77 بود و همین مشکل رو حل کرد.
درچنین حالتی یا باید دانگرید کرد یا آپگرید، البته اگر مثل من شانستون دقیقا همون موقع آخرین ورژن ریلیز شده و نصب کرده باشید یا برای ورژن جدیدبایدخیلی صبر کنید یا دانگرید کنید.
ممنون از دوستانی که وقت ارزشمندشون رو برای این پست گذاشتن.