ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    1,560
    سطح
    22
    11
    کاربر جدید

کسب در آمد از دیجی کالا

سلام کسی هست که از دیجی کالا و بازاریابی محصولات کسب در آمد داشته باشه منو راهنمایی کنه که چجوری باید این کار رو بکنم و یا اینکه تا چه حد میشه به در آمد رسید و اینکه اصلا ارزشش رو داره وقت بزاریم ؟

من تخصصم در طراحی گرافیک و طراحی سایت با وردپرس هست میخوام یه سایت راه اندازی کنم طرح های رایگان و پولی قرار بدم در کنارش از دیجیکالا و تبلیغ محصولاتش داخل سایتم کسب در آمد کنم. کسی تا الان اینجا تجربه همچین کاری رو داشته ؟
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeilshabani75 نمایش پست ها
    سلام کسی هست که از دیجی کالا و بازاریابی محصولات کسب در آمد داشته باشه منو راهنمایی کنه که چجوری باید این کار رو بکنم و یا اینکه تا چه حد میشه به در آمد رسید و اینکه اصلا ارزشش رو داره وقت بزاریم ؟

من تخصصم در طراحی گرافیک و طراحی سایت با وردپرس هست میخوام یه سایت راه اندازی کنم طرح های رایگان و پولی قرار بدم در کنارش از دیجیکالا و تبلیغ محصولاتش داخل سایتم کسب در آمد کنم. کسی تا الان اینجا تجربه همچین کاری رو داشته ؟
    سلام،

یه بخشی داره که با ارائه لینک پیشنهاد محصولات یه سهمی بهتون میده.به نظرم دربارش بگردید اگه به دردتون خورد و راش انداختید اطلاع بدید تا از طریق شما از دیجی کالا خرید کنیم :)
    هم ما از دیجی کالا خرید می‌کنیم و هم شما سود معرفی رو کسب می‌کنید

امتیازها
    1,560
    سطح
    22
    11
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط _abbas_glv نمایش پست ها
    سلام،

یه بخشی داره که با ارائه لینک پیشنهاد محصولات یه سهمی بهتون میده.به نظرم دربارش بگردید اگه به دردتون خورد و راش انداختید اطلاع بدید تا از طریق شما از دیجی کالا خرید کنیم :)
    هم ما از دیجی کالا خرید می‌کنیم و هم شما سود معرفی رو کسب می‌کنید
    سلام مجدد
    خیلی تحقیق کردم این راه زمانی فایده داره که بازدید خیلی خیلی زیادی سایت داشته باشه تا تعداد کلیک‌ها بالا باشه تازه مگر اینکه نرخ پرش سایت پایین باشه و تبلیغات کلیک بخوره که شاید از 100 درصد 20 درصد کلیک بخوره که به نظر من از اون 20 درصد هم 5 درصد اون محصول رو بخرند
    امتیازها
    1,336
    سطح
    20
    0
    کاربر جدید
    دیجی کالا خیلی قدرتمند و روی برند نیمش زیاد کار کرده ولی فقط دیجی کالا برای درآمد در اوردن کار های زیادی نکرده مثلا ایمالز سایت ما که در زمینه فروش کولر گازی های خانه است رفیتم در سایت ایمالز ثبت نام کردیم و محصولات سایت خوودمات را در ایمالز گذاشتیم و ورودی میاد و فروش خودمان را افزایش دادیم.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)