ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    1,560
    سطح
    22
    11
    کاربر جدید

فکر نکنم دیگه بشه کاری کرد

سلام ، خیلی دوست داشتم یک سیستم گیمینگ و همینطور مناسب کارم که گرافیک هست داشته باشم فعلا که دارم با یک سیستم رده پایین فعالیت می کنم اونم خیلی ضعیف ولی خب بازم خداروشکر اما کل حرف من اینکه با این قیمت های که من میبینم فکر کنم برای جوون های مثل من واقعا خیلی خیلی خیلی زیاد سخت باشه تا بتونند سیستم مورد علاقه خودشون رو تهیه کنند. من یک سیستم گیمینگ مد نظرم بود تا یک ماه پیش حدود 15 تومن اما الان همون قطعات و سیستم رو کمتر از 22 تومن نمیشه تهیه کرد. یعنی تا کی میخواد این وضعیت پیش بره، چندتا جوون مثل من هستند که آرزو به دل موندن تا شغل و کاری که بهش علاقه دارند رو راه بندازند مثل من که به گیم و گرافیک علاقه شدید دارم اما همچین که یه Photoshop , illustrator باز می کنم دیگه نمیشه هیچ کاری کرد با سیستم.

این تایپیک رو هم بزارید روی حساب درد دل من با شما
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    به عنوان کسی که به نظرم ضعیف ترین سیستم رو در این فروم داره عرض می‌کنم،من قبلاً قصد داشتم برم سمت نسل ۹ اینتل که موج گرونی اومد.توقعمو بردم سر سوکت am4 که اونم به لطف موج گرونی رفت به آسمونا.همین طور توقعمو اوردم پایین تا رسیدم به 1150 که اونم گرون شد!رفتم سر 1155 که برای اونم کرونا لبخندی زد و سیل گرونی اومد و گرون شد! رسید به جایی که،هیچ وقت فکر نمی‌کردم مادربرد h61 که مفت نمی‌ارزه یه روز بشه مادربرد آرزوهام[emoji52]
    از ۲۵۰ هزار تومان تشریف برد به یک میلیون تومان.

الان دارم روی lga 775 سرمایه گذاری می‌کنم که امیدوارم به حول قوه الهی این سوکت دیگه برای ما بمونه و دیگه گرون نشه!
    ولی بازم میگم خدارو شکر....
    ولی مطمئنم این طور نمی‌مونه و مطمئناً وضع یه روزی خوب میشه.به لطف خدا

امتیازها
    1,560
    سطح
    22
    11
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط _abbas_glv نمایش پست ها
    به عنوان کسی که به نظرم ضعیف ترین سیستم رو در این فروم داره عرض می‌کنم،من قبلاً قصد داشتم برم سمت نسل ۹ اینتل که موج گرونی اومد.توقعمو بردم سر سوکت am4 که اونم به لطف موج گرونی رفت به آسمونا.همین طور توقعمو اوردم پایین تا رسیدم به 1150 که اونم گرون شد!رفتم سر 1155 که برای اونم کرونا لبخندی زد و سیل گرونی اومد و گرون شد! رسید به جایی که،هیچ وقت فکر نمی‌کردم مادربرد h61 که مفت نمی‌ارزه یه روز بشه مادربرد آرزوهام[emoji52]
    از ۲۵۰ هزار تومان تشریف برد به یک میلیون تومان.

الان دارم روی lga 775 سرمایه گذاری می‌کنم که امیدوارم به حول قوه الهی این سوکت دیگه برای ما بمونه و دیگه گرون نشه!
    ولی بازم میگم خدارو شکر....
    ولی مطمئنم این طور نمی‌مونه و مطمئناً وضع یه روزی خوب میشه.به لطف خدا
    خیلی خیلی با حرف های که زدی موافق اما واقعا من که تازه سربازیم تموم شده و یک سیستم خوب میخوام بگیرم تا باهاش کار کنم نه فقط گیم منظورم کار هست چرا باید این وضعیت باشه من بدجور گله مندم و جای بهتر از اینجا پیدا نکردم حرفامو بزنم و اینکه نا شکری هم نمی کنم اما حرف من اینکه چرا توی مملکت ما جوون های مثل من باید اینطور باشند تخصص توی دستشون دارند اما نتونند استفاده کنند چرا وقتی میخوای از بانک وام بگیری باید دو برابر مبلغ وام توی حسابت سپرده شده باشه منم امیدم به این روزای هست که فرمودید امیدوارم که روزهای خوب هم بیاد روزی بیاد که بین همه چیز تعادل برقرار باشه
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    الان سیستم گیمینگ گرفتن اصلا به صرفه نیست. مخصوصا چون نسل 9 کنسول ها داره میاد که حتی اگر 12 میلیون باشن بازم بهتر هستن چون قدرت حداقل برابر 2070 دارن.
    حالا غیر از گیمینگ هم خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی به جایی رسیده که cpu صد دلاری در حد i7 چهار سال پیش جواب میده (البته قیمت ریالیش احتمالا بالا تر هست )
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)