ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25
    امتیازها
    1,560
    سطح
    22
    11
    کاربر جدید

خرید کارت گرافیک مناسب

سلام وقت بخیر

به تازگی سیستم رو ارتقا دادم و قصد دارم یک کارت گرافیک خوب اما نه خیلی گران قیمت خریداری کنم کاربری بنده طراحی سایت ، طراحی گرافیک تولید محتوا ، تدوین محتوا و گیم هست اما نه حرفه‌ای. طراحی سایت کار با وردپرس ، طراحی گرافیک کار با نرم افزار های photoshop . illustrator . premiere هست که البته با premiere بیشتر کار تدوین محتوا و فیلم های آموزشی رو انجام میدم نه خیلی حرفه‌ای در آخر گیم که حرفه‌ای نیستم در حد یک استریمر، بیشتر گیم های که انجام میدم fortnite . gta v . dota2 هست.

مانیتور بنده VGA هست و از HDMI پشتیبانی نمیشه و همچنین مشخصات سیستم فعلی بنده به شرح زیر هست :

CPU : Intel Pentium Gold G5400
    RAM : 8 GB DDR4 geil 2400
    HDD : 1 TB SATA6 WDC WD10EZEX-08M2NA0
    SSD : ADATA 120GB SATA
    POWER : GREEN 480W EUD 80PLUS B
    MotherBoard : MSI H310M PRO-VD PLUS 1151

لطفا در خصوص این موارد یک مشاوره کامل برای خرید یک کارت گرافیک با بودجه حداکثر 2.700 میلیون تومان بنده رو راهنمایی کنید ، ضمن اینکه در آینده‌ قصد دارم CPU رو به Core i3 9100F ارتقا بدم همچنین یک رم 8 مانند مدل ذکر شده اضافه کنم که بشه 16 گیگ پس این آینده نگری رو هم در نظر بگیرید.

تشکر ویژه از دوستان عزیز

امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeilshabani75 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر

به تازگی سیستم رو ارتقا دادم و قصد دارم یک کارت گرافیک خوب اما نه خیلی گران قیمت خریداری کنم کاربری بنده طراحی سایت ، طراحی گرافیک تولید محتوا ، تدوین محتوا و گیم هست اما نه حرفه‌ای. طراحی سایت کار با وردپرس ، طراحی گرافیک کار با نرم افزار های photoshop . illustrator . premiere هست که البته با premiere بیشتر کار تدوین محتوا و فیلم های آموزشی رو انجام میدم نه خیلی حرفه‌ای در آخر گیم که حرفه‌ای نیستم در حد یک استریمر، بیشتر گیم های که انجام میدم fortnite . gta v . dota2 هست.

مانیتور بنده VGA هست و از HDMI پشتیبانی نمیشه و همچنین مشخصات سیستم فعلی بنده به شرح زیر هست :

CPU : Intel Pentium Gold G5400
    RAM : 8 GB DDR4 geil 2400
    HDD : 1 TB SATA6 WDC WD10EZEX-08M2NA0
    SSD : ADATA 120GB SATA
    POWER : GREEN 480W EUD 80PLUS B
    MotherBoard : MSI H310M PRO-VD PLUS 1151

لطفا در خصوص این موارد یک مشاوره کامل برای خرید یک کارت گرافیک با بودجه حداکثر 2.700 میلیون تومان بنده رو راهنمایی کنید ، ضمن اینکه در آینده‌ قصد دارم CPU رو به Core i3 9100F ارتقا بدم همچنین یک رم 8 مانند مدل ذکر شده اضافه کنم که بشه 16 گیگ پس این آینده نگری رو هم در نظر بگیرید.

تشکر ویژه از دوستان عزیز

مبلغ 2700 رو فقبرای گرافیک در نظر گرفتید ؟
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    1,560
    سطح
    22
    11
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    مبلغ 2700 رو فقبرای گرافیک در نظر گرفتید ؟
    بله ، کمه ؟ خب تا 3 میلیون تومن هم میتونم هزینه کنم ...
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    بله ، کمه ؟ خب تا 3 میلیون تومن هم میتونم هزینه کنم ...
    ببیند این جملات جای تاسف داره ولی حداقل گرافیک درست و درمون شده 3500 !

زیر این قیمت گرافیک خوبی نمیشه خرید ........ شاید با 3300 هم بشه مدل های ضعیف تر ش رو خرید .........
    امتیازها
    1,560
    سطح
    22
    11
    کاربر جدید
    ببیند این جملات جای تاسف داره ولی حداقل گرافیک درست و درمون شده 3500 !

زیر این قیمت گرافیک خوبی نمیشه خرید ........ شاید با 3300 هم بشه مدل های ضعیف تر ش رو خرید .........
    جای تاسف نداره که عزیز ، بنده که تخصصی در قطعات و سخت افزار ندارم اما گرافیک قیمت بالا که خودتون عرض می‌کنید مظمئن هستید با مشخصات فعلی سیستم بنده هماهنگی لازم رو داشته باشه ؟
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    جای تاسف نداره که عزیز ، بنده که تخصصی در قطعات و سخت افزار ندارم اما گرافیک قیمت بالا که خودتون عرض می‌کنید مظمئن هستید با مشخصات فعلی سیستم بنده هماهنگی لازم رو داشته باشه ؟

الان یه مقدار گلوگاه دارید ........ یعنی از حداکثر قدرت قطعه نمیتونید استفاده کنید ..........

اگه در اینده ی نزدیک قصد ارتقا دارید ............ مشکلی ندارد ..........
    امتیازها
    1,560
    سطح
    22
    11
    کاربر جدید
    الان یه مقدار گلوگاه دارید ........ یعنی از حداکثر قدرت قطعه نمیتونید استفاده کنید ..........

اگه در اینده ی نزدیک قصد ارتقا دارید ............ مشکلی ندارد ..........
    نظرتون با RX 570 4GB چیه ؟ مناسب کار بنده هست ؟ داخل سایت ایسوس نوشته مخصوص گیم ، یعنی برای کارهای که من انجام میدم زیاد مناسب نیست ؟
    مشکل اینکه RX 570 4GB داره اینکه VGA نداره و حتما باید مانیتور من HDMI باشه که خب فکر کنم بشه با یک رابط و تبدیل این مشکل رو حل کنم.

یا اینکه یک RX 580 8GB دست دوم بگیرم که در آینده کنار CORE I3 9100F باشه این آینده شاید حداقل 5 ماه دیگه برسه مشکلی ایجاد نمیشه از این نظر ؟

دوستی بهم گفت اگر بتونی GTX 750 TI هم پیدا کنی خیلی خوبه نظرتون در این مورد چیه ؟ هر چند میدونم در کنار RX 570 , RX 580 خیلی پایین رده حساب میشه اگه اشتباه نکنم.
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نظرتون با RX 570 4GB چیه ؟ مناسب کار بنده هست ؟ داخل سایت ایسوس نوشته مخصوص گیم ، یعنی برای کارهای که من انجام میدم زیاد مناسب نیست ؟
    مشکل اینکه RX 570 4GB داره اینکه VGA نداره و حتما باید مانیتور من HDMI باشه که خب فکر کنم بشه با یک رابط و تبدیل این مشکل رو حل کنم.

یا اینکه یک RX 580 8GB دست دوم بگیرم که در آینده کنار CORE I3 9100F باشه این آینده شاید حداقل 5 ماه دیگه برسه مشکلی ایجاد نمیشه از این نظر ؟

دوستی بهم گفت اگر بتونی GTX 750 TI هم پیدا کنی خیلی خوبه نظرتون در این مورد چیه ؟ هر چند میدونم در کنار RX 570 , RX 580 خیلی پایین رده حساب میشه اگه اشتباه نکنم.

پاسخ یک : 570 از 1050 که مد نظر من بود ضعیف تره ......... کلا به نظرم معماری ای ام دی چند سالی ه پیشرفت نکرده ......
    پاسخ دو : همه مدل تبدیل هست ... نگران نباشید ......
    پاسخ سه : من به جنس دست دو اعتقادی ندارم چون معوم نیست باهاش چیکار کرده ........ شاید ماینینگ کرده باشه ........
    پاسخ چهار : بازم دست دو هست و من موافق نیستم .....
    امتیازها
    1,560
    سطح
    22
    11
    کاربر جدید
    پاسخ یک : 570 از 1050 که مد نظر من بود ضعیف تره ......... کلا به نظرم معماری ای ام دی چند سالی ه پیشرفت نکرده ......
    پاسخ دو : همه مدل تبدیل هست ... نگران نباشید ......
    پاسخ سه : من به جنس دست دو اعتقادی ندارم چون معوم نیست باهاش چیکار کرده ........ شاید ماینینگ کرده باشه ........
    پاسخ چهار : بازم دست دو هست و من موافق نیستم .....
    اتفاقا من خودمم به شدت با جنس دست دوم مخالم و ضربه های بدی هم از این دست دوم بود خوردم خب در آخر نظر خودتون چیه ؟ با توجه به مواردی که در پست اول عرض کردم چه کارت گرافیکی رو تهیه کنم ؟ نگران قیمتش هم نیستم چون برای کارم میخوام و ازش باید کسب در آمد کنم پس هزینه می کنم چیز خوبی بخرم ، من شاید تقریبا بعد از 6 ماه بتونم CORE I3 9100F رو تهیه کنم و همینطور یک رم 8 گیگ دیگه که بشه 16 گیگ پس فعلا یه کارت گرافیکی بهم بگید که روی مشخصات فعلی سیستمم مناسب باشه و اگر هم گلوگاه شد حداقل تا 6 ماهی بتونم باهاش کنار بیام. ممنون
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    اتفاقا من خودمم به شدت با جنس دست دوم مخالم و ضربه های بدی هم از این دست دوم بود خوردم خب در آخر نظر خودتون چیه ؟ با توجه به مواردی که در پست اول عرض کردم چه کارت گرافیکی رو تهیه کنم ؟ نگران قیمتش هم نیستم چون برای کارم میخوام و ازش باید کسب در آمد کنم پس هزینه می کنم چیز خوبی بخرم ، من شاید تقریبا بعد از 6 ماه بتونم CORE I3 9100F رو تهیه کنم و همینطور یک رم 8 گیگ دیگه که بشه 16 گیگ پس فعلا یه کارت گرافیکی بهم بگید که روی مشخصات فعلی سیستمم مناسب باشه و اگر هم گلوگاه شد حداقل تا 6 ماهی بتونم باهاش کنار بیام. ممنون

شما 1050 بگیرید اگه مدل ti ش شد چه بهتر ........... از برند ایسوس یا زوتاک ........

بخواهید رم تون رو ارتقا بدید باید رم خودتون رو بفروشید و یک کیت 16 بگیرید ........ چون با هم هماهنگ نمیشن ........
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)