ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    20
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

مانیتورم هنگام روشن شدن کیس خاموش میشه...

سلام خدمت اساتید اهل فن و مهندسین بزرگوار.....
    چند روزیه یک مشکل عجیبی برای من پیش اومده اونم اینه که وقتی می خوام کامپیوتر رو از دکمه کیس روشن کنم مانیتورم خاموش میشه ...دقیقا زمانی که می خواد تصویر بوت واردش بشه...یا بهتر بگم قبل از اینکه تصویری بیاد توش...
    مانیتور خاموش میشه ها یعنی چراغشم خاموش میشه و دیگه هم با دکمه روشن نمی شه و باید از برق بکشم و سیم hdmi رو هم بکنم چند دقیقه صبر کنم تا دوباره روشن بشه ...بعضی موقع ها هم هیچ مشکلی نداره و تصویر میاد بالا و خاموش نمیشه...بگیر نگیر نداره...
    تاکید میکنم فقط این مشکل قبل از اومدن تصویر به مانیتور هست یعنی زمانی که چشمک میزنه تا کیس رو روشن کنم و تصویر بیاره بالا...!
    مانیتور رو با ایکس باکس و گیرنده دیجیتال و حتی خالی چند بار چک کردم و خاموش نمیشه....
    ولی در مورد کامپیوتر با هر دو کابل HDMI و کابل DVI i هم امتحان کردم بازم خاموش میشه.. البته اگر سیم رو از پشت مانیتور جدا کنم و و کیس رو روشن کنم و چند صبر کنم تا مثلا تقریبا به مراحل بالا اومدن ویندوز یا حتی قبل تر منوی انتخاب ویندوز برسه و اون موقع وصل کنم خاموش نمیشه و تصویر میاد...و تا هشت ساعت هم اگه روشن باشه آخ نمیگه ..حتی ری استارت هم کنم موقع بوت مشکل نداره...
    (نمی دونم چرا همش حس می کنم این کابل سیگنال گور به گوری بازیچه دست یک قطعه شده و داره کارشکنی میکنه...)
    کابل های برق رو هم چک کردم و برق خونه و محافظ رو هم همینطور ...درایور گرافیک هم عوض کردم مانیتور ور ریست فکتوری و بایوس رو هم دی فالت , ولی افاقه نکرد که نکرد...!
    نکته ای که بهش مشکوکم اینه که قبل از اینکه خاموش بشه چراغ مانیتور بنظرم پر نور تر میشه و یک صدای ریز جیس جیس میاد و به قولی مانیتور زور میزنه و بعد خاموش میشه...البته این حسی هست که من دارم شاید حساسیت بی جا باشه...
    پاورم 480 ممونکسه و خودم و خانواده ام! خیلی بهش مشکوکیم..چون حس میکنم سال هاست کیسم هم برق داره...ولی از اونجایی که حین کار و یا بازی های سنگین هیچ مشکلی نداره و به علت نبود ادله کافی بنظرم خود بخود ازش رفع اتهام میشه... آخه چجوری ثابت کنم که نویز داره ..؟آیا اصلا نویز میتونه از طریق HDMI وارد مانیتور بشه و خاموشش کنه؟
    مدل مانیتورم LG w2261vp هست , گرافیکم GTX 750 TI....
    نمی دونم از پاوره یا کارت گرافیک یا مادر بورد...کارت گرافیک آنبرد هم ندارم امتحان کنم از اون بدتر من یتیم مونده! به هیچ کسی هم دسترسی ندارم رو سیستمش امتحان کنم...تو رو خدا کمک کنید ثواب داره..!من همین دیشب به جمع زلزله زده ها پیوستم...!!
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط shredder نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید اهل فن و مهندسین بزرگوار.....
    چند روزیه یک مشکل عجیبی برای من پیش اومده اونم اینه که وقتی می خوام کامپیوتر رو از دکمه کیس روشن کنم مانیتورم خاموش میشه ...دقیقا زمانی که می خواد تصویر بوت واردش بشه...یا بهتر بگم قبل از اینکه تصویری بیاد توش...
    و باید از برق بکشم و سیم hdmi رو هم بکنم چند دقیقه صبر کنم تا دوباره روشن بشه ...بعضی موقع ها هم هیچ مشکلی نداره و تصویر میاد بالا و خاموش نمیشه...بگیر نگیر نداره...
    تاکید میکنم فقط این مشکل قبل از اومدن تصویر به مانیتور هست یعنی زمانی که چشمک میزنه تا کیس رو روشن کنم و تصویر بیاره بالا...!
    مانیتور رو با ایکس باکس و گیرنده دیجیتال و حتی خالی چند بار چک کردم و خاموش نمیشه....
    ولی در مورد کامپیوتر با هر دو کابل HDMI و کابل DVI i هم امتحان کردم بازم خاموش میشه.. البته اگر سیم رو از پشت مانیتور جدا کنم و و کیس رو روشن کنم و چند صبر کنم تا مثلا تقریبا به مراحل بالا اومدن ویندوز یا حتی قبل تر منوی انتخاب ویندوز برسه و اون موقع وصل کنم خاموش نمیشه و تصویر میاد...و تا هشت ساعت هم اگه روشن باشه آخ نمیگه ..حتی ری استارت هم کنم موقع بوت مشکل نداره...
    (نمی دونم چرا همش حس می کنم این کابل سیگنال گور به گوری بازیچه دست یک قطعه شده و داره کارشکنی میکنه...)
    کابل های برق رو هم چک کردم و برق خونه و محافظ رو هم همینطور ...درایور گرافیک هم عوض کردم مانیتور ور ریست فکتوری و بایوس رو هم دی فالت , ولی افاقه نکرد که نکرد...!
    نکته ای که بهش مشکوکم اینه که قبل از اینکه خاموش بشه چراغ مانیتور بنظرم پر نور تر میشه و یک صدای ریز جیس جیس میاد و به قولی مانیتور زور میزنه و بعد خاموش میشه...البته این حسی هست که من دارم شاید حساسیت بی جا باشه...
    پاورم 480 ممونکسه و خودم و خانواده ام! خیلی بهش مشکوکیم..چون حس میکنم سال هاست کیسم هم برق داره...ولی از اونجایی که حین کار و یا بازی های سنگین هیچ مشکلی نداره و به علت نبود ادله کافی بنظرم خود بخود ازش رفع اتهام میشه... آخه چجوری ثابت کنم که نویز داره ..؟آیا اصلا نویز میتونه از طریق HDMI وارد مانیتور بشه و خاموشش کنه؟
    مدل مانیتورم LG w2261vp هست , گرافیکم GTX 750 TI....
    نمی دونم از پاوره یا کارت گرافیک یا مادر بورد...کارت گرافیک آنبرد هم ندارم امتحان کنم از اون بدتر من یتیم مونده! به هیچ کسی هم دسترسی ندارم رو سیستمش امتحان کنم...تو رو خدا کمک کنید ثواب داره..!من همین دیشب به جمع زلزله زده ها پیوستم...!!
    دوست عزیز این باگ ویندوز 10 هست. بنده هم این مشکل رو داشتم با آپدیت ویندوز به آخرین نسخه مشکل برطرف شد.

امتیازها
    20
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    دوست عزیز این باگ ویندوز 10 هست. بنده هم این مشکل رو داشتم با آپدیت ویندوز به آخرین نسخه مشکل برطرف شد.
    آقا خیلی ممنون از پاسخ تون ...اما من خاک بر سر ویندوزم هفت هست...
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    تنظیمات بایوس رو یه نگاهی بنداز.
    می تونه ایراد از گرافیک یا پاور باشه.
    اگه مانیتور خاموش باشه و چشمک نزنه و بعدش کیس رو روشن کنی و بعد شنیدن بوق بوت مانیتور رو روشن کنی، مشکل برطرف میشه؟
    امتیازها
    20
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash۸۵;۲۳۵۰۵۲
    اگه مانیتور خاموش باشه و چشمک نزنه و بعدش کیس رو روشن کنی و بعد شنیدن بوق بوت مانیتور رو روشن کنی، مشکل برطرف میشه؟
    دقیقا چند بار این کارو کردم یعنی اول مانیتور رو خاموش کردم بعد کیس روشن بعد مانیتور روشن...تصویر بدون خاموش شدن مانیتور بالا می اومد ...ولی امروز از این راه هم دوباره مانیتور خاموش شد..
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    ببر دم خدماتیا، اول با یه گرافیک دیگه برات تست کنن، جواب نداد با یه پاور دیگه.
    تنظیمات بایوس رو هم به حالت پیش فرض برگردون.
    امتیازها
    4,339
    سطح
    41
    18
    کاربر جدید
    من تجربه خودمو میگم شاید نقطه مشترکی وجود داشته باشه با شما یا باقی دوستان که ممکنه همچین مشکلی براشون پیش بیاد البته امیدوارم تو این بازار و قیمتا برای هیچ کسی مشکل پیش نیاد
    سیستم رو روشن میکردم صفحه مادربرد و مشخصات این داستا میومد رو مانیتور ولی همین که نوبت لود ویندوز میرسید مانیتور خاموش میشد
    اوایل چند بار پی سی رو خاموش روشن میکرم تا مشکل بر طرف میشد و وقتی سیستم زیر بار نبود مانیتور باز هم خاموش میشد مجبور بودم همیشه یه بازی بزارم تو اجرا
    آخر سر به جایی رسید که دیگه داشتم به سیستم آسیب میزدم
    کابل hdmi آداپتور مانیتور خود مانیتور و گرافیک جابه جا کردم فرقی نکرد
    یه پاور نو انداختم رو سیستم فسیل ام (nehalem) مشکل حل شد
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)