ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    امتیازها
    1,401
    سطح
    21
    7
    کاربر جدید

صدا دادن کارت گرافیک

سلامی دوباره خدمت دوستان . رفقا من یک کاور کیس خریدم جدیدا و بعد سَرِهم کردن دوباره قطعات و روشن کردنشون متوجه شدمصدایی از که داخل کیس میاد که داخل این تاپیک هم مطرحش کردم ماله هارد نبوده و ماله کرات گرافیکم بوده
    https://forums.sakhtafzarmag.com/thr...B4%D8%AF%D9%86
    چون ددیدم صدا از سمت گرافیک میاد و فنشو وقتی داشت میچرخید و صدا میداد نگه داشتم دیدم بله صدا قطع شد . مشکل صدا دادنش اوایل فقط مختص به چند دقیقه اولی بود که سیستم روشن میشد ( توضیح دادم توی لینک بالا ) ولی امروز بعد از چند ساعت کار کردن یهو شروع کرد به صدا دادن و خاموش روشن کردن سیستم هم درست نشد . صداش کم و زیاد میشه حالا نمیدونم مشکلش چیه . همین الآن که دارم این متن رو مینویسم باز ساکتشد ولی خب بعد از هربار روشن کردن سیستم ، این داستان رو من دارم .ممنون میشم راهنمایی کنید
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Diako نمایش پست ها
    سلامی دوباره خدمت دوستان . رفقا من یک کاور کیس خریدم جدیدا و بعد سَرِهم کردن دوباره قطعات و روشن کردنشون متوجه شدمصدایی از که داخل کیس میاد که داخل این تاپیک هم مطرحش کردم ماله هارد نبوده و ماله کرات گرافیکم بوده
    https://forums.sakhtafzarmag.com/thr...B4%D8%AF%D9%86
    چون ددیدم صدا از سمت گرافیک میاد و فنشو وقتی داشت میچرخید و صدا میداد نگه داشتم دیدم بله صدا قطع شد . مشکل صدا دادنش اوایل فقط مختص به چند دقیقه اولی بود که سیستم روشن میشد ( توضیح دادم توی لینک بالا ) ولی امروز بعد از چند ساعت کار کردن یهو شروع کرد به صدا دادن و خاموش روشن کردن سیستم هم درست نشد . صداش کم و زیاد میشه حالا نمیدونم مشکلش چیه . همین الآن که دارم این متن رو مینویسم باز ساکتشد ولی خب بعد از هربار روشن کردن سیستم ، این داستان رو من دارم .ممنون میشم راهنمایی کنید
    کارت رو باز کنین ببرین دم مغازه؛ فنش رو باز میکنن و درصورت نیاز فن رو تعویض می کنن.
    امتیازها
    1,401
    سطح
    21
    7
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    کارت رو باز کنین ببرین دم مغازه؛ فنش رو باز میکنن و درصورت نیاز فن رو تعویض می کنن.
    رفتم خدمات کامپیوتری تعریف کردم براش گفت فنت باید عوض شه با روغن کاری و ... هم مشکلت برطرف نمیشه . با گرم شدن هوا مشکلت بیشتر هم میشه . گفتم چقدر میشه هزینه تعویضش گفت قیمت فن از 50 تومن هست تا 140 تومن . حرفاش درست بوده ؟ قیمتی که داده چی ؟ اگه اوکیه ببرم براش گرافیک رو
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    رفتم خدمات کامپیوتری تعریف کردم براش گفت فنت باید عوض شه با روغن کاری و ... هم مشکلت برطرف نمیشه . با گرم شدن هوا مشکلت بیشتر هم میشه . گفتم چقدر میشه هزینه تعویضش گفت قیمت فن از 50 تومن هست تا 140 تومن . حرفاش درست بوده ؟ قیمتی که داده چی ؟ اگه اوکیه ببرم براش گرافیک رو
    مدل کارت گرافیک؟
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    عکس هم تونستی بگذار
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    اره خب فن از همه قیمت ها هست ......... منتها ببین فن 50 تومنی ش رو و فن 140 تومنی ش رو ........... 140 تومنی باید برند داشته باشه .......... و 50 تومنی از این مشکی خسته هاست .......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    1,401
    سطح
    21
    7
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    عکس هم تونستی بگذار
    Msi Geforce Gt220 1Gb
    اینم عکسش
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: zxa.JPG
مشاهده: 9
حجم: 29.0 کیلو بایت
    امتیازها
    1,401
    سطح
    21
    7
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    اره خب فن از همه قیمت ها هست ......... منتها ببین فن 50 تومنی ش رو و فن 140 تومنی ش رو ........... 140 تومنی باید برند داشته باشه .......... و 50 تومنی از این مشکی خسته هاست .......
    یعنی اون مشکی خسته ها تو کارشون خوب نیستن ؟ و مورد دوم اینکه با تعویض فن مشکل صدا دادنش حل میشه دیگه ؟
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    یعنی اون مشکی خسته ها تو کارشون خوب نیستن ؟ و مورد دوم اینکه با تعویض فن مشکل صدا دادنش حل میشه دیگه ؟
    این فن رو روغن کاری کنی مشکل صدا حل میشه ............ یه سرچ کن تو یوتوب ..... فقط کم روغن بزن ......

اون مشکی ها بلبرنگ ش زود به صدا میافته و مدل های گرون تر دیر تر ........
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    1,401
    سطح
    21
    7
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    این فن رو روغن کاری کنی مشکل صدا حل میشه ............ یه سرچ کن تو یوتوب ..... فقط کم روغن بزن ......

اون مشکی ها بلبرنگ ش زود به صدا میافته و مدل های گرون تر دیر تر ........
    همین امروز حجمم تموم شده و سرعتم رفته روی 10 کیلوبایت نمیشه باهاش ویدیو دید .... طرف گفت با روغن کاری درست نمیشه . بنظرم بهش بگم روغن کاریش کنه اگه درست نشد فن رو عوض کنه . این بهتره بنظرم .نظر شما چیه ؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)