ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    11
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید

سوختن فلش توسط لپ تاپ

با سلام
    من لپ تاپم امروز دومین فلشم را سوزوند
    امروز فلش را وصل کردم و زدم فایل کپی بشه روی فلش ولی 0 درصد گیر کرد و جلو نرفت بعدش رفتم داخل درایو فلش ک ببینم اصلا پوشه ساخته شده ک کپی را شروع کرده یا نه ولی هنگ کرد و گیر کرد تا اینکه مجبور شدم از داخل تسک منجیر explorer را ریست کردم وبعدش فلش تو مای کامپیوتر به صورت درایو ناقص نشون داده میشد و نیاز ب فرمت داشت و فرمت هم نمیشه و از طریق cmdهم تست کردم کلا فلشه فرت شده
    فلش قبلی هم دقیقا همینجوری شد ولی اون دفعه وقتی هنگ کرد فلش را جدا کردم و اونم همینجوری شد و فرت شد
    الان مشکل از کجاست ک وقتی فایل میزنم کپی کلا گیر میکنه و اینجوری میشه مشکل از چیه
    باتشکر اگر جای تایپک نامناسبه لطفا منتقلش کنید
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan.d23 نمایش پست ها
    با سلام
    من لپ تاپم امروز دومین فلشم را سوزوند
    امروز فلش را وصل کردم و زدم فایل کپی بشه روی فلش ولی 0 درصد گیر کرد و جلو نرفت بعدش رفتم داخل درایو فلش ک ببینم اصلا پوشه ساخته شده ک کپی را شروع کرده یا نه ولی هنگ کرد و گیر کرد تا اینکه مجبور شدم از داخل تسک منجیر explorer را ریست کردم وبعدش فلش تو مای کامپیوتر به صورت درایو ناقص نشون داده میشد و نیاز ب فرمت داشت و فرمت هم نمیشه و از طریق cmdهم تست کردم کلا فلشه فرت شده
    فلش قبلی هم دقیقا همینجوری شد ولی اون دفعه وقتی هنگ کرد فلش را جدا کردم و اونم همینجوری شد و فرت شد
    الان مشکل از کجاست ک وقتی فایل میزنم کپی کلا گیر میکنه و اینجوری میشه مشکل از چیه
    باتشکر اگر جای تایپک نامناسبه لطفا منتقلش کنید
    اگه از فلش مموری های ارزان قیمت استفاده نمی کنین، ایراد از لپتابتون هست. ببینید همه پورتها این مشکل رو دارن یا نه، موقع اتصال شارژر این مشکل پیش میاد یا فرقی نمیکنه، و اینکه هر چند وقت این مشکل برای فلش های متصل به لپتابتون پیش میاد. به یک جمع بندی می رسید و لپتاب رو پیش یه تعمیر کار ماهر ببرین.
    امتیازها
    11
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    اگه از فلش مموری های ارزان قیمت استفاده نمی کنین، ایراد از لپتابتون هست. ببینید همه پورتها این مشکل رو دارن یا نه، موقع اتصال شارژر این مشکل پیش میاد یا فرقی نمیکنه، و اینکه هر چند وقت این مشکل برای فلش های متصل به لپتابتون پیش میاد. به یک جمع بندی می رسید و لپتاب رو پیش یه تعمیر کار ماهر ببرین.
    لپ تاپ به شارژر وصل نبود و فلش هم خوب بود دفعه قبل 1 ماه پیش بود
    دفعه پیش یکی دیگه از پورت ها بود
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan.d23 نمایش پست ها
    لپ تاپ به شارژر وصل نبود و فلش هم خوب بود دفعه قبل 1 ماه پیش بود
    دفعه پیش یکی دیگه از پورت ها بود
    پس ایراد سخت افزاریه. پیش هر کسی نبرین.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع