ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    34
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید

مشکل فروم - یا برنامه نویس فروم؟

ثبت نام کردم تا جواب چند تا پست بدون پاسخ رو بدم. بعد از ده دقیقه تمام صفحه قرمز و پیام زیر ظاهر شد:
    *
    هشدار!
    .کاربر‌گرامی، مرورگری که شما از آن استفاده می‌کنید اصلاً مناسب نیست. (سوال: به شما چه مربوط؟ شاید من فقط یکبار از کل این سایت استفاده میکنم!)
    بهتر است برای وبگردی راحت تر از آخرین نگارش مرورگر های گوگل‌کروم یا موزیلا فایرفاکس استفاده کنید.
    *
    1. با ریفرش یا هر راهی امکان نمایش صفحات دیگر وجود ندارد.
    2. از اونجایی که تمام عمرم برنامه نویس بودم تا حالا ندیده بودم که سایتی ذاتا پشتیبانی کنه از مرورگر ولی بعد از مدتی به زور متوسل بشه! اینم از شاهکارای برنامه نویسان عجیب غریب هست.
    3. نیاز به پاسخ نیست ولی شما باید یه پاپ اپ یا بالون نشون بدید که کاربر بتونه ببنده نه اینکه مجبور کنید کاربرو یا اینکه از اول کلا کار نکنه.
    4. یه اصل مهم برنامه نویسی منطق هایی هست که با عقل و اجماع نظر و استانداردهای عمومی نوشته یا نانوشته جور در بیاد که عموما تو برنامه نویسای داخلی کم دیده میشه!
    5. این پست رو با کروم مجبور شدم بذارم.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    سلام دوست عزیز

انجمن رو با مرورگر های موزیلا، اوپرا، کروم، مایکروسافت اج و سافاری اپل بررسی کردم هیچ مشکلی نبود.

شما اعتراض رو نوشتین اما اسم مرورگر خودتون رو ننوشتین.

وانگهی خودتون در پایان اشاره فرمودین این پست رو با مرورگر کروم نوشتین، پس کروم دارید وقتی کروم دارید، از همون میتونید استفاده کنید برای پست گذاشتن، و استفاده از امکانات انجمن.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)