ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    امتیازها
    51
    سطح
    1
    4
    کاربر جدید

Unhappy مشکل نصب ویندوز بعد از قطع ناگهانی برق

سلام دوستان، بعد از قطع ناگهانی برق تصویر بک گراند ویندوز رفت و سیاه شد و پیعام برا اینکه ویندوز اکتیو نیست گوشه میاورد ولی مشکل دیگه ای نبود، ویندوز رو بعد از چند روز استفاده خواستم عوض کنم که موقع نصب پیعام زیر رو میده ولی نصب ادامه پیدا میکنه و مشکلی بوجود نمیاد ولی بعصی از سایتها رو باز نمیکنه هیچ مرورگری، و پیام میده که اتصالت private نیست، هر راهی که توی نت پیدا کردم انجام دادم درست نشده، ممنون میشم کمکم کنین
    پیعامی که موقع نصب میده logon proccess initiallization failure
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Masum نمایش پست ها
    سلام دوستان، بعد از قطع ناگهانی برق تصویر بک گراند ویندوز رفت و سیاه شد و پیعام برا اینکه ویندوز اکتیو نیست گوشه میاورد ولی مشکل دیگه ای نبود، ویندوز رو بعد از چند روز استفاده خواستم عوض کنم که موقع نصب پیعام زیر رو میده ولی نصب ادامه پیدا میکنه و مشکلی بوجود نمیاد ولی بعصی از سایتها رو باز نمیکنه هیچ مرورگری، و پیام میده که اتصالت private نیست، هر راهی که توی نت پیدا کردم انجام دادم درست نشده، ممنون میشم کمکم کنین
    پیعامی که موقع نصب میده logon proccess initiallization failure
    پیشنهاد میشه یه نسخه دیگه (آخرین نسخه ویندوز) رو از سایت سافت 98 دانلود کنین و در حالیکه به اینترنت متصل نیستین نصب کنین. فعال سازی آنلاین رو هم موقع نصب نباید انتخاب کنید و skip رو بزنید، هر جا هم گفت که به شبکه باید وصل بشین گزینه skip for now رو انتخاب کنین.
    امتیازها
    51
    سطح
    1
    4
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    پیشنهاد میشه یه نسخه دیگه (آخرین نسخه ویندوز) رو از سایت سافت 98 دانلود کنین و در حالیکه به اینترنت متصل نیستین نصب کنین. فعال سازی آنلاین رو هم موقع نصب نباید انتخاب کنید و skip رو بزنید، هر جا هم گفت که به شبکه باید وصل بشین گزینه skip for now رو انتخاب کنین.
    ممنون حتما این راهم امتحان میکنم
    امتیازها
    51
    سطح
    1
    4
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز، میشه راهنمایی کنین، من دو روزه هر چی تلاش کردم نتونستم ویندوز از روی فلش نصب کنم، دانلود کردم ویندوز 10 رو با دوتا فلش بوت کردم فقط یک بار بوت شد و تو صفحه اول گیر کرد مجبور شدم ریستارت کنم ولی بعد هر کاری میکنم بوت نمیشه، اصلا نمیاره گزینه بوتواز usb رو
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    سلام دوست عزیز، میشه راهنمایی کنین، من دو روزه هر چی تلاش کردم نتونستم ویندوز از روی فلش نصب کنم، دانلود کردم ویندوز 10 رو با دوتا فلش بوت کردم فقط یک بار بوت شد و تو صفحه اول گیر کرد مجبور شدم ریستارت کنم ولی بعد هر کاری میکنم بوت نمیشه، اصلا نمیاره گزینه بوتواز usb رو������
    اگه سیستم تون قدیمی هست باید از دی وی دی استفاده کنین.
    https://mizbanfa.net/mag/install-windows-10
    امتیازها
    51
    سطح
    1
    4
    کاربر جدید
    متاسفانه ویندوز دیگه هم زدم همین مشکل باز نشدن صفحات بعضی سایتها رو داره، امکان داره از سخت افزار باشه؟ چون بعد از قطع برق این مشکل به وجود اومد؟
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    متاسفانه ویندوز دیگه هم زدم همین مشکل باز نشدن صفحات بعضی سایتها رو داره، امکان داره از سخت افزار باشه؟ چون بعد از قطع برق این مشکل به وجود اومد؟
    مشکل باز نشدن صفحات بعضی سایتها مربوط به DNS کامپیوتر شماست. با یک جستجوی ساده از dns های معروف استفاده نمایید.
    https://forums.sakhtafzarmag.com/thr...AA%DB%8C/page6
    امتیازها
    51
    سطح
    1
    4
    کاربر جدید
    نه این روش رو هم رفتم مشکل از درست نصب نشدن ویندوزه، چون موقع نصب یک ارور میده و رد میکنه، ممکنه سخت افزاری باشه چون بعد از قطعی برق اینجوری شده، ولی از کجا بدونم کدوم قطعه ایراد پیدا کرده؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نه این روش رو هم رفتم مشکل از درست نصب نشدن ویندوزه، چون موقع نصب یک ارور میده و رد میکنه، ممکنه سخت افزاری باشه چون بعد از قطعی برق اینجوری شده، ولی از کجا بدونم کدوم قطعه ایراد پیدا کرده؟
    دوست عزیز باز نشدن صفحات اینترنتی ربطی به آسیب دیدن قطعه نداره ! شما باید ویندوزت رو به صورت UEFI نصب کنید و بایوس را به آخرین نسخه آپدیت کنید تا مشکلتون برطرف بشه

امتیازها
    51
    سطح
    1
    4
    کاربر جدید
    ممنون از شما اینم برم امتحان کنم
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)