ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    امتیازها
    5,358
    سطح
    47
    1
    کاربر جدید

مشکل در ورود به بازی

سلام.من مدتی هست که بازی شتاب در شهر 2 رو نصب کردم و بدون هیچ مشکلی وارد بازی میشد اما امروز که خواستم اجراش کنم خطای پایینی رو داد در حالی که به هیچ چیزی هم دست نزده بودم که باعث ایجاد این مشکل بشه.قبل از این هم بازی shadow of the tamb raider رو بازی کردم و بدون مشکل اجرا شد.ممنون میشم راهنمایی کنید
    گرافیک rtx 2060
    پردازنده i5 9400f رم geil 16 gig
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.png
مشاهده: 16
حجم: 48.1 کیلو بایت
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    این همون داستان ادامه دار گرافیکت هست.
    رزولیشن سیستمت رو تغییر بده و سعی مجدد در ورود به بازی داشته باش، بعدش رزولیشن بازی رو تغییر بده و دوباره رزولیشن ویندوز رو به حالت بهینه برگردون.
    امتیازها
    5,358
    سطح
    47
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    این همون داستان ادامه دار گرافیکت هست.
    رزولیشن سیستمت رو تغییر بده و سعی مجدد در ورود به بازی داشته باش، بعدش رزولیشن بازی رو تغییر بده و دوباره رزولیشن ویندوز رو به حالت بهینه برگردون.
    یعنی به نظر شما علت اصلی به کارت گرافیکم بر میگرده؟مشکل ازگرافیکه؟
    رزولیشنم 1600 در 900 هستش اصلا هم دست نزدم بهش که بگم دستکاری کردم اینجوری شده ولی روش شما رو تست میکن و خبر میدم نتیجه رو.ممنون.
    امتیازها
    5,358
    سطح
    47
    1
    کاربر جدید
    به ترتیب تا کمترین رزولیشن اومدم اما تو همه ی حالتها این خطا رو داد و وارد بازی نشد.یبارم پاک کردم و نصب کردم بازم نشد.اگر از گرافیک هست پس چرا در بازی تام رایدر مشکلی نیست؟
    امروز بخاطر همین موضوع خواست مدرایور گرافیک رو به روز کنم اما وقتی که کلیک میکردم رو فایل درایور این خطا رو مینوشت.
    nvidia install
    an unknown error has occurred
    هم درایور جدید دانلود کردم و هم یکی داشتم که قبلا هم زده بودمش هیچ کدوم باز نشد تو نت هم چیز یپیدا نکردم.نمیدونم این دوتا موضوع به هم مربوط میشن یا نه.شاید فردا ویندوز رو پاک کنم و دوباره بزنم ببینم مشکل هنوزم باقی میمونه یا نه.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط fernas نمایش پست ها
    سلام.من مدتی هست که بازی شتاب در شهر 2 رو نصب کردم و بدون هیچ مشکلی وارد بازی میشد اما امروز که خواستم اجراش کنم خطای پایینی رو داد در حالی که به هیچ چیزی هم دست نزده بودم که باعث ایجاد این مشکل بشه.قبل از این هم بازی shadow of the tamb raider رو بازی کردم و بدون مشکل اجرا شد.ممنون میشم راهنمایی کنید
    گرافیک rtx 2060
    پردازنده i5 9400f رم geil 16 gig
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.png
مشاهده: 16
حجم: 48.1 کیلو بایت
    با Run as administrator اجراش کن

امتیازها
    5,358
    سطح
    47
    1
    کاربر جدید
    اجرا کردم هم گیم رو هم درایور رو اما فرقی نکرده.یه ویندوز عوض کنم ببینم درست میشه یا نه
    امتیازها
    2,609
    سطح
    31
    5
    کاربر جدید
    قبل از اینکه ویندوزت رو عوض کنی ی آکانت دیگه تو ویندوزت بساز و با اون وارد شو و بازی رو اجرا کن و نتیجه رو بگو اگه حل نشد ی چیرای دیگه رو هم میگم امتحان کنی.منتظرم
    امتیازها
    5,358
    سطح
    47
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aehim نمایش پست ها
    قبل از اینکه ویندوزت رو عوض کنی ی آکانت دیگه تو ویندوزت بساز و با اون وارد شو و بازی رو اجرا کن و نتیجه رو بگو اگه حل نشد ی چیرای دیگه رو هم میگم امتحان کنی.منتظرم
    ممنون که راهنمایی کردید اما متاسفانه قبل از اینکه پست رو ببینم ویندوز رو عوض کردم و حالا بالا اومد.البته بیشتر از اینکه علت تعویض ویندوزم این بازی باشه بخاطر این بود که درایور گرافیکم رو خواستم اپدیت کنم نمیشد .الان دیگه درایورم نصب شد و بازی هم بالا اومد.البته بار اول که بازی بالا میاد روزلیشن بازی 1080 هستش ولی مانیتور من 900در1600 هست.اشاید تغییر رزولیشن یا هرتغییر دیگه ای باعث این اختلال شده.
    امتیازها
    2,609
    سطح
    31
    5
    کاربر جدید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)