ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی

Reimage repair آری یا نه؟

سلام.

برای اسکن ویندوز و احتمال وجود فایلهای خراب ، در command prompt ،دستور sfc رو اجرا کردم و موردی پیدا نکرد.
    اما جهت اطمینان ، جستجوی اینترنتی کردم و سایتی رو دیدم که استفاده از reimage repair رو توصیه کرده بود برای صرفا تست( چون بعد از اسکن اینترنتی سیستم، برای حل مشکلات ،لایسنس میخاد).

از سایت خود شرکتش ،reimageplus.com با مصیبت دانلود کردم و با مکافات هم نصب کردم،چون آنی ویروسم ،eset ,نمیزاشت و reimage virus گزارش میکرد ، ولی چندتا سایت مجله اینترنتی وطنی گفته بودن ،safe ,هست و لفظ ویروس ،اصلا درست نیست و تغییرات و تعمیرات فایلها و ... رو با توضیحات مراحل انجام میده واین لفظ، گزارش کاذب
    هست.
    رو لپ تاپ نصب کردم ، ولی رو دسکتاپ هنوز نه،چن کنم آیا ، بالاخره این نرم افزار اینترنتی اسکن و تصحیح ویندوز ، عنوان و کاربردش بیخطره یا خیر؟
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    والا نظرات ضد و نقیضی وجود داره، ولی من ندیدم کسی بگه اثر مخربی رو سیستمش داشته. بعضی از سایتها تاییدش کردن.
    به هر حال نرم افزار قوی هست و کارش رو خوب انجام میده.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    مرسی آقا رضا ،نگرانیمو رفع کردی، البته گفتم که از مجلات اینترنتی خودمون، تاییدش کردن و حتی سایتهای خارجی اما نمیدونم چرا تو دیتابیس Eset و Iobit MalwareFighter هست و کلی با ignore و Exclude آماده اسکن کردم رو لپ تاپ.
    بعدش با خودم گفتم ،نکنه که ؟ و خشک شدم یه لحظه. برا همین گفتم تو انجمن بپرسم ،حتی اگه یه نفرم تایید کنه خیالم راحت میشه که شما اوکی کردین.
    پس :
    ۱: استفاده کنم؟
    ۲- لایسنس اورجینالش ،آقا حداقل ۳۰ دلاره . برم سراغ لایسنسهای کرک؟
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    استفاده کردنش مشکلی نداره، بعضی نرم افزارهای امنیتی به هر نرم افزاری که بخواد تغییرات اساسی تو رجیستری و تنظیمات ویندوز صورت بدن گیر میدن و بلاکش می کنن.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    آقا ،اگر سر کیسه رو شل کنم و بخام لایسنس قانونی بخرم از کجا؟ هرچی سرچ میکنم نمیتونم منبعی فارسی برای خرید پیدا کنم!
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)