ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26
    امتیازها
    5,358
    سطح
    47
    1
    کاربر جدید

نیامدن تصویر به مانیتور بعد از حالت sleep!

سلام.نزدیک 3 ماهی هست من یک سیستم جدید خریدم با مشخصات:
    پردازنده: intel i5 9400 f
    گرافیک: asus rog strix rtx 2060 6g
    مادربرد: asus tuf b360 pro gaming
    رم: geil forza 2400 cl 17 16gig
    پاور:گرین 1050
    گاهی وقتا هنگامی که از حالت اسلیپ خارج میکنم سیستم رو تصویر به مانیتور نمیرسه اما دوتا از فن های گرافیک به سرعت میچرخن و صفحه کلید و ماوس هم از کار می افتن و تنها میتونم از طریق دکمه رستارت روی کیس از این حالت خارج بشم.گاهی این اتفاق بیشتر می افته گاهی دیرتر.راه های مختلفی رو هم تست کردم از قبیل غیر فعال کردن fast boot،یا همین دیروز بایوس رو اپدیت کردم و اخریبن درایور گرافیکم نصب کردم و ...
    یک هفته ای میشه یه کارت گرافیک قدیمی دارم gtx650 اونو انداختم و بدون مشکل کار کرد اما دیروز بایوس رو اپدیت کردم و گرافیک جدید رو انداختم اما متاسفانه موقع نصب ویندوز که درصدی پر میشه و رستارت میشه در این هنگام سیستم بالا نیومد و ابتدا مادربرد بوق زده که همه چی اوکی هست اما پشتش یک بوق و سه تا بوق دیگه زد و چراغ vga روی مادربرد روشن موند و مجبور شدم رستارت کنم و ویندوز مراحلش طی بشه واین اتفاق قبلا هم توی نصب ویندوز افتاده بود.دیروز قابلیت مجازی سازی پردازنده رو فعال کردم از بایوس ، وقتی تنظیمات رو ذخیره کردم و خواستم ویندوز بالا بیاد دوباره همین بوق اومد اما اینبار بعد از بوق گرافیک، با یک مکث کوچیک سیستم بالا اومد.صدای بوق رو پایین فرستادم که بهتر بتونید تشحیص بدید .حتی یکی دوبار هم صفحه آبی مرگ نیز بالا اومد در طول این 3 ماه.الان تنها راهم اینه بفرستم گارانتی اما میخام قبلش مطمن بشم که اشکال از گرافیکه بعد چون شاید بفرستم و رو سیستم اونا به خوبی کار کنه!

صدای بوق:
    http://s6.picofile.com/d/8388969984/...B%B4%DB%B5.mp3

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ۲۰۲۰۰۱۲۹_۲۰۲۳۴۹.jpg
مشاهده: 7
حجم: 51.8 کیلو بایت برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ۲۰۲۰۰۱۱۷_۲۳۴۷۲۹.jpg
مشاهده: 7
حجم: 68.4 کیلو بایت
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    درود

در اولین گام، حافظه های اصلی یا همان RAM تعویض کنید با یک رم دیگه تست کنید ببینید مشکل همچنان هستش ای خیر.
    امتیازها
    5,358
    سطح
    47
    1
    کاربر جدید
    یعنی ممکنه بخاطر رم باشه؟اونوقت چرا بایوس خطای گرافیک میده و بوق گرافیک رو میزنه؟
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    یعنی چی بوق گرافیک متوجه نمی شم ؟ شما می فرمایید از کارت گرافیک Noise میاد ؟
    امتیازها
    5,358
    سطح
    47
    1
    کاربر جدید
    وقتی یه سخت افزار مشکل پیدا میکنه مادربرد یه بوقی میزنه منظورم همونه.اگه به پست اول دقت کنید من صدای بوقی که مادربرد زده رو ضبط کردم و فرستادم .اول یه بوق میزنه که همه چی درسته اما بعدش بوق خطای گرافیک رو میزنه.البته همیشه اینجوری نیستا ولی چند باری پیش اومده.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشکل شما رم هستش . امتحان کنید و نتیجه اعلام بفرمایید.
    امتیازها
    5,358
    سطح
    47
    1
    کاربر جدید
    راهی برای تست رم نیست؟مثل تست به کمک نرم افزار ؟چون راستش دسترسی به رم ندارم که عوض کنم.یا باید یه رم جدید بخرم برای تست کردن.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    از دوستان جویا بشید یا ببرید خدمات کامپیوتری ها رم های متناسب با مادربرد شما نصب کنند تا عیب یافت شود.
    امتیازها
    5,358
    سطح
    47
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamr نمایش پست ها
    سلام
    داخل کنترل پنل ویندوز برو از System Administrator Tools
    گزینه Memory Diagnostics Tool رافعال کن بعد سیستم را ریستارت کن رمهارو تست کنه . ببین مشکلت حل میشه
    این مشکلم همیشه اتفاق نمی افته چند روز یبار پیش میاد.دیروزم من از طریق همین برنامه مموری رو تست کردم و تو اون صفحه آبی تست که خطایی ننوشت .تو قسمت event viewer هم دوتا عکس میزارم ببینید مربوط به خطا هست یا عادیه؟البته نمیدونم از قسمت درستی عکس گذاشتم یا نه.

نام: 1.png
مشاهده: 6
حجم: 68.4 کیلو بایت

نام: 2.png
مشاهده: 5
حجم: 81.3 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 3.png
مشاهده: 6
حجم: 111.3 کیلو بایت
    امتیازها
    7,529
    سطح
    57
    289
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    سلام.نزدیک 3 ماهی هست من یک سیستم جدید خریدم با مشخصات:
    پردازنده: intel i5 9400 f
    گرافیک: asus rog strix rtx 2060 6g
    مادربرد: asus tuf b360 pro gaming
    رم: geil forza 2400 cl 17 16gig
    پاور:گرین 1050
    گاهی وقتا هنگامی که از حالت اسلیپ خارج میکنم سیستم رو تصویر به مانیتور نمیرسه اما دوتا از فن های گرافیک به سرعت میچرخن و صفحه کلید و ماوس هم از کار می افتن و تنها میتونم از طریق دکمه رستارت روی کیس از این حالت خارج بشم.گاهی این اتفاق بیشتر می افته گاهی دیرتر.راه های مختلفی رو هم تست کردم از قبیل غیر فعال کردن fast boot،یا همین دیروز بایوس رو اپدیت کردم و اخریبن درایور گرافیکم نصب کردم و ...
    یک هفته ای میشه یه کارت گرافیک قدیمی دارم gtx650 اونو انداختم و بدون مشکل کار کرد اما دیروز بایوس رو اپدیت کردم و گرافیک جدید رو انداختم اما متاسفانه موقع نصب ویندوز که درصدی پر میشه و رستارت میشه در این هنگام سیستم بالا نیومد و ابتدا مادربرد بوق زده که همه چی اوکی هست اما پشتش یک بوق و سه تا بوق دیگه زد و چراغ vga روی مادربرد روشن موند و مجبور شدم رستارت کنم و ویندوز مراحلش طی بشه واین اتفاق قبلا هم توی نصب ویندوز افتاده بود.دیروز قابلیت مجازی سازی پردازنده رو فعال کردم از بایوس ، وقتی تنظیمات رو ذخیره کردم و خواستم ویندوز بالا بیاد دوباره همین بوق اومد اما اینبار بعد از بوق گرافیک، با یک مکث کوچیک سیستم بالا اومد.صدای بوق رو پایین فرستادم که بهتر بتونید تشحیص بدید .حتی یکی دوبار هم صفحه آبی مرگ نیز بالا اومد در طول این 3 ماه.الان تنها راهم اینه بفرستم گارانتی اما میخام قبلش مطمن بشم که اشکال از گرافیکه بعد چون شاید بفرستم و رو سیستم اونا به خوبی کار کنه!
    درود بر شما
    دوست عزیز صدایی بوقی که گذاشتید مربوط به کارت گرافیک هست و احتمال داره که کارت گرافیک شما مشکل داشته باشه که البته نمیشه صد در صد گفت چون عوامل زیادی توی تصویر ندادن سیستم دخیله بنابراین توصیه میکنم سیستمتون رو به یک نفر متخصص معتمد نشون بدید تا همه قطعاتتون مورد تست و برسی قرار بگیره .
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)