ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    2,909
    سطح
    33
    1
    کاربر جدید

اتصال دو لینک اینترنت روی میکروتیک و شیرکردن بصورت جدا روی وایرلس

درود
    سناریو مورد نظر
    1- دو تا لینک اینترنت دارم که به اتر 1 و 2 میکروتیک متصل کردم ...
    2- چون محدودیت هایی روی هر لینک وجود داره میخوام بصورت جدا در وایرلس شیر بشه .. مثلا یکی از لینک ها روی وایرلس اصلی میکروتیک باشه اون یکی هم روی virtual وایرلس که میسازم باشه ..
    کانفیگ به چه صورتی هست ممنون راهنمایی بفرمایید .....؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza-DM نمایش پست ها
    درود
    سناریو مورد نظر
    1- دو تا لینک اینترنت دارم که به اتر 1 و 2 میکروتیک متصل کردم ...
    2- چون محدودیت هایی روی هر لینک وجود داره میخوام بصورت جدا در وایرلس شیر بشه .. مثلا یکی از لینک ها روی وایرلس اصلی میکروتیک باشه اون یکی هم روی virtual وایرلس که میسازم باشه ..
    کانفیگ به چه صورتی هست ممنون راهنمایی بفرمایید .....؟
    کد:
    /ip firewall mangle add action=mark-routing chain=prerouting new-routing-mark=routing_mark_office src-address=192.168.10.0/24
    /ip firewall mangle add action=mark-routing chain=prerouting new-routing-mark=routing_mark_guests src-address=192.168.20.0/24
    کد:
    /ip route add gateway=pppoe_connection_office routing-mark=routing_mark_office
    /ip route add gateway=pppoe_connection_guests routing-mark=routing_mark_guests

امتیازها
    2,909
    سطح
    33
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    کد:
    /ip firewall mangle add action=mark-routing chain=prerouting new-routing-mark=routing_mark_office src-address=192.168.10.0/24
    /ip firewall mangle add action=mark-routing chain=prerouting new-routing-mark=routing_mark_guests src-address=192.168.20.0/24
    کد:
    /ip route add gateway=pppoe_connection_office routing-mark=routing_mark_office
    /ip route add gateway=pppoe_connection_guests routing-mark=routing_mark_guests
    با تشکر
    فقط من میخوام یکی از اینا رو روی وایرلس اصلی همون مستر میکروتیک بندازم یکی دیگه هم روی وایرلس اکسس پوینت مجازی VIRTUAL که میخام بسازم روی میکروتیک بندازم .این امکان داره ؟
    امتیازها
    2,909
    سطح
    33
    1
    کاربر جدید
    من اینو راه انداختم فقط یه موردی هست یه لینک دیگه اضافه کردم بصورت dhcp clinet ران شده روی میکروتیک... IP این لینک با یکی از لینکها یکی هست من دسترسی ندارم که آی پی ها رو تغییر بدم به نظرتون چکار میشه کرد ؟ آی پی دیفالت یکی از رادیوها رو میشه تغییر داد ؟
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)