ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 31
    امتیازها
    79
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط daneshjo نمایش پست ها
    شما این رو بخر (یا با توان بالاتر برای قدرت بیشتر) برای سیستم و مودم حل میشه

https://www.digikala.com/product/dkp...B1#/tab-params

اگه اعتماد نداری میتونی برای یه روز از یه نفر کرایه کن تست کن
    ممنون ازشما. ولی حالا خرجهای دیگه ک برا این مشکل کردم بکنار،اما اگه بخوام باز ۴۰۰تومن برا این مورد خرج کنم، کلا نتadsl رو میذارم کنار و از نت همراه استفاده میکنم.
    نمیدونم والله یجایی ینفر ک خودشم این مشکل داشت نوشته بود مشکل ازisp ش وضعف تجهیزات اونا بوده، ک ازشرکت پارس انلاین نت خریده بوده، ک جالبه مال من هم ازین شرکت هست.
    امتیازها
    9
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    با سلام، من هم همین مشکل را دارم. کارهایی که کردم و جواب نگرفته ام اینها هستند:
    1- تغییر پروتکل ارتباطی مودم -> کمی بهبود میابد ولی مشکل حل نمی شود با حرکت آسانسور نویز ایجاد می شود.
    2- ساخت فیلتر EMC و قرار دادن در مسیر برق ورودی -> کمی بهبود میابد ولی مشکل حل نمی شودبا حرکت آسانسور نویز ایجاد می شود.
    3- استفاده از باتری 12 ولت جهت روشن کردن مودم و سیم کشی تلفن داخل ساختمان -> مشکل حل نمی شودبا حرکت آسانسور نویز ایجاد می شود.
    4- اتصال مودم به جعبه تقسیم مخابرات در داخل کوچه و استفاده از برق ساختمان -> مشکل حل نمی شود با حرکت آسانسور نویز ایجاد می شود.
    5- از همه جالبتر اتصال مودم به جعبه تقسیم مخابرات در داخل کوچه و استفاده از باتری 12 ولت -> مشکل حل نمی شود با حرکت آسانسور نویز ایجاد می شود.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hessam999 نمایش پست ها
    با سلام، من هم همین مشکل را دارم. کارهایی که کردم و جواب نگرفته ام اینها هستند:
    1- تغییر پروتکل ارتباطی مودم -> کمی بهبود میابد ولی مشکل حل نمی شود با حرکت آسانسور نویز ایجاد می شود.
    2- ساخت فیلتر EMC و قرار دادن در مسیر برق ورودی -> کمی بهبود میابد ولی مشکل حل نمی شودبا حرکت آسانسور نویز ایجاد می شود.
    3- استفاده از باتری 12 ولت جهت روشن کردن مودم و سیم کشی تلفن داخل ساختمان -> مشکل حل نمی شودبا حرکت آسانسور نویز ایجاد می شود.
    4- اتصال مودم به جعبه تقسیم مخابرات در داخل کوچه و استفاده از برق ساختمان -> مشکل حل نمی شود با حرکت آسانسور نویز ایجاد می شود.
    5- از همه جالبتر اتصال مودم به جعبه تقسیم مخابرات در داخل کوچه و استفاده از باتری 12 ولت -> مشکل حل نمی شود با حرکت آسانسور نویز ایجاد می شود.
    دلیلش مشخصه کابل برق سه فاز آسانسور و تلفن از یک کانال عبور داده شده و تنها راهش استفاده از کابل Outdoor شبکه هست یعنی به جای سیم تلفن از کابل شبکه استفاده کنید. پیشنهاد من استفاده از کابل نگزنس کت 6 و SFTP هست.

امتیازها
    9
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    دلیلش مشخصه کابل برق سه فاز آسانسور و تلفن از یک کانال عبور داده شده و تنها راهش استفاده از کابل Outdoor شبکه هست یعنی به جای سیم تلفن از کابل شبکه استفاده کنید. پیشنهاد من استفاده از کابل نگزنس کت 6 و SFTP هست.
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2021-04-13_12-38-06.jpg
مشاهده: 14
حجم: 95.6 کیلو بایت

نام: photo_2021-04-13_12-40-34.jpg
مشاهده: 15
حجم: 137.2 کیلو بایت
    در مورد 5 گفتم مودم اصلا وارد ساختمان نشده و با برق باتری کار می کرد. دو چیز به نظرم می رسد:
    1- کابل 10 زوج تلفن ساختمان در ابتدایش که داخل جعبه تقسیم مخابرات است به سیمی که من جدا از آن ولی کنار آن است نویز می دهد (10 سانت کنار هم هستند)
    2- ارت کابل مخابرات به ارت ساختمان ما وصل شده است و از آن نویز می گیرد.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک

نام: photo_2021-04-13_12-38-06.jpg
مشاهده: 14
حجم: 95.6 کیلو بایت

نام: photo_2021-04-13_12-40-34.jpg
مشاهده: 15
حجم: 137.2 کیلو بایت
    در مورد 5 گفتم مودم اصلا وارد ساختمان نشده و با برق باتری کار می کرد. دو چیز به نظرم می رسد:
    1- کابل 10 زوج تلفن ساختمان در ابتدایش که داخل جعبه تقسیم مخابرات است به سیمی که من جدا از آن ولی کنار آن است نویز می دهد (10 سانت کنار هم هستند)
    2- ارت کابل مخابرات به ارت ساختمان ما وصل شده است و از آن نویز می گیرد.
    دوست عزیز باتری چه ربطی به سیم تلفن داره ؟ سیم تلفن شما از کنار برق عبور کرده. شما باید از مودمی استفاده کنی که چیپش Broadcom باشه. مدل مودمت چیه ؟

امتیازها
    9
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    دوست عزیز باتری چه ربطی به سیم تلفن داره ؟ سیم تلفن شما از کنار برق عبور کرده. شما باید از مودمی استفاده کنی که چیپش Broadcom باشه. مدل مودمت چیه ؟
    مودم آشنای اول مخابراته

نام: modem-ashnai-aval.jpg
مشاهده: 13
حجم: 49.2 کیلو بایت
    باتری هم ربطش اینه که اگر آسانسور باعث بالا و پایین شدن ولتاژ یا آمپر شد و یا نویزی الکترومگنتی روی برق ac ورودی به مودم بود، خیالم راحت باشه.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    مودم آشنای اول مخابراته

نام: modem-ashnai-aval.jpg
مشاهده: 13
حجم: 49.2 کیلو بایت
    باتری هم ربطش اینه که اگر آسانسور باعث بالا و پایین شدن ولتاژ یا آمپر شد و یا نویزی الکترومگنتی روی برق ac ورودی به مودم بود، خیالم راحت باشه.
    این مودم همین طوری نگاهش کنی قطع میشه. شما با یه مودمی که چیپ Broadcom داره باید تست کنی.

امتیازها
    1,631
    سطح
    23
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.engineer نمایش پست ها
    نه دوست عزیز، عرض کردم که،بنده تو همون بخش ورودی ساختمان وازجعبه تقسیم هم که تست کردم،موقع حرکت اسانسور این مشکل بود.وsnr دراونلحظه صفرمیشه، وگرنه کابلی ک من خریدم باکیفیت ترین ۰۶ ازنوع شیلددار هست. کلا باحتمال ۹۰٪ ب برق مربوطه. منتها میخولستم ببینم اگر کسی تحربه این مشکل رو داره خودش ک بتونه دقیق وساده راهنماییم کنه،که متاسفانه ب جواب نرسبدم.
    شما باید سیمی که به داخل ساختمانتان را رفته قطع کنید بعدا از ورودی تست کنید.
    چون من هم این مشکل را دارم.حتی باطری به مودمم وصل کردم ببینم مشکل افت ولتاژ و میدان مغناطیسی اثر میذاره یا نه.دیدم فرقی نمرد و با حرکت آسانسور دیتا قطع میشه.فقط یک راه مونده که اونم قطع کردن تلفن ورودی به ساختمان و سیمکشی جدید از بیرون ساختمان.
    جواب گرفتم حتما میگم.
    امتیازها
    1,631
    سطح
    23
    0
    کاربر جدید
    سلام
    نویز EMF موتور آنسانسور اونقدری نیست که بتونه در دیتا اختلالی ایجاد کنه. من یه احتمال میدم اونم اینه که با فعال شدن آسانسور برق پریز ها دچار نوسان میشه و مودم ریست میشه.
    با سلام.
    من با باطری هم تست کردم و مودم را به یک باطری 12 ولت وصل کردم.سیم هم مستقیم از بیرون آوردم باز با حرکت آسانسور اینترنت قطع میشه.
    یکسال هست روش کار میکنم به جایی نرسیدم.خیلی جالبه.
    فکر کنم با حرکت آسانسور کل ساختمان به خاطر سیمکشی از کنار چاه آسانسور دچار میدان مغناطیسی میشوند و بر عملکرد مودم تاثیر میگذارند.
    خلاصه واقعا ذهن آدم درگیر میشه و آخرش جایی نمیرسه.
    امتیازها
    8,234
    سطح
    61
    2
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    من هم با همین مشکل یعنی قطع شدن اینترنت adsl در حین حرکت آسانسور آپارتمان مواجه شدم و خیلی هم پرس و جو کردم ، و نهایتا مشکلم حل شد
    سرعت اینترنتم 16 مگ از مخابرات بود و چون فاصله زیادی از مرکز مخابرات داشتیم snr خط در حالت عادی روی 6.5 بود اما به خوبی کار میکرد ، فقط با حرکت آسانسور 0 میشد و چراغهای internet و DSL مودم خاموش میشد ، تا توقف آسانسور ، بعد از چند ثانیه وصل میشد
    نویز از دو حالت میتونه وارد مودم شما بشه ، برق و خط تلفن
    من ابتدا با مودم و اسپلیتر و کابل های دیگه تست کردم ، مشکل برقرار بود ، مودم رو به سیم تلفنی که از کوچه به ساختمان وارد میشد وصل کردم تا از سلامت سیمکشی ساختمان مطمئن شم، مشکل برقرار بود ، از مخابرات اومدن کابل واصل از خارج ساختمان به داخل رو عوض کردن مشکل حل نشد ، گفتم شاید نویز روی برق میوفته ، مودم رو با باتری 12 ولت روشن کردم ، مشکل حل نشد
    اینا رو گفتم چون شاید مشکل سایرین تو یکی از این مراحل شناسایی بشه
    دیگه برقکار و متخصص شبکه هم گفتن کاریش نمیشه کرد

تا اینکه به ذهنم رسید شاید خط تلفنی که داخل کابین آسانسور هست عامل این مشکله ، به اینصورت که آسانسور روی تلفن داخل آسانسور نویز میندازه و احتمالا سیم خط تلفن ما و تلفن آسانسور از کنار هم رد شدن و این نویز بهش منتقل میشه ، و همینم بود ، با قطع کردن سیم تلفن آسانسور از داخل جعبه تقسیم واقع در طبقه همکف مشکل قطعی اینترنت ما حل شد ، گفتم اینجا بنویسم شاید دوستان موردی مشابه به من داشته باشن
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 31

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)