ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 31
    امتیازها
    79
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز، ب سایت موردنظر رفتم اما انواع مختلفی نویزگیر داشت که بنده هم اطلاعات کافی راجع باین مورد ندارم، بازم منتظر میمونم تا اگه یکی از دوستان تجربه ای در استفاده ازین دستگاهها داشته ومفید بوده،بعد بخرم. چون واقعا سراین مشکل اذیت شدم.
    امتیازها
    79
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    راهی وجود نداره دوست عزیز

متاسفانه 4 ساله من هم دقیقا به همین مشکل شما دچار هستم، و با حرکت آسانسور، ارتباط اینترنت قطع میشه، خیلی کار کردم ولی هیچ فایده ای نداشت،

این سیم کش های ساختمان به تمام معنا ریدن، تو اون مخ عقب مونده اشون چی می گذره که سیم های تلفن رو از کنار سیم برق رد می کنند و از سوراخ آسانسور میدن تو واحد ها به خاطر راحتی خودشون و یه عمر ناراحتی من و شما.
    سلام جناب ارمین
    خواستم بپرسم ایا خود شما تجربه ای در استفاده از این دستگاههای نویزگیز با هسته فریت و اینگونه موارد هم داشته اید.؟؟
    درضمن تفاوتی که بعداز کشیدن کابل از بیرون ساختمان برام پیش اومد اینبودکه قبلا گاها موقع قطعی باید مودم رو خاموش وروشن میکرد، اما بعد سبمکشی جدید دیگه اصلا باینکار نیاز نیست وبعد چند ثانیه خودش وصل میشه.
    امتیازها
    79
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    اصلا آسانسور تاثیری روی این مورد نداره ! من از کانال آسانسور کابل شبکه کشیدم تست فلوک هم موقع کار کردن آسانسور گرفتم پاس شده. این مورد فقط یه افت ولتاژ و فاز فالت مرتبط هست
    باسلام.
    دوست عزیز بنظرشما مشکل از نویز هست یا افت جریان ؟؟
    ببینید یک وسیله هایی باسم هسته فریت شنیده ام که ممکنه ب مشکل من هم مربوط باشه، که ساده ترین نوعش هم همون چیزهای برجسته ای که ته کابل بعضی از وسایل برقی وجود داره. که اگه بازش کنیم شبیه یه اهنربای استوانه ای توخالیه. اگه بدونم مشکلمو حل میکنه،پیداش کنم میخرمو ب انتهای کابل مودم میذارم.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.engineer نمایش پست ها
    سلام جناب ارمین
    خواستم بپرسم ایا خود شما تجربه ای در استفاده از این دستگاههای نویزگیز با هسته فریت و اینگونه موارد هم داشته اید.؟؟
    درضمن تفاوتی که بعداز کشیدن کابل از بیرون ساختمان برام پیش اومد اینبودکه قبلا گاها موقع قطعی باید مودم رو خاموش وروشن میکرد، اما بعد سبمکشی جدید دیگه اصلا باینکار نیاز نیست وبعد چند ثانیه خودش وصل میشه.
    والا نه من تجربه ای از نویز گیر نداشتم.
    امتیازها
    7,529
    سطح
    57
    289
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    سلام دوست عزیز
    چند تا سوال :
    ۱- میزان SNR خط چقدره ؟
    ۲- کابلی که مجزا کشیدی رو مشخصاتش رو کامل بنویس .
    ۳- طول کابلی که کشیدی چند متره ؟

افت ولتاژ هم که عرفان جان فرمودند میتونه تاثیرگذار باشه اگر امکانش رو دارید یه چک بفرماءید .
    امتیازها
    7,604
    سطح
    58
    168
    کاربر انجمن
    شما این رو بخر (یا با توان بالاتر برای قدرت بیشتر) برای سیستم و مودم حل میشه

https://www.digikala.com/product/dkp...B1#/tab-params

اگه اعتماد نداری میتونی برای یه روز از یه نفر کرایه کن تست کن
    امتیازها
    6,127
    سطح
    50
    137
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.engineer نمایش پست ها
    باسلام.
    بعداز رفتن ب منزل جدید وگرفتن اینترنتadsl متوجه شدم که بارفت وامد همسایگان در راهرو‌و اسانسور، اینترنت قطع میشود،و اکثرا هم باید یبار مودم خاموش روشن کرد تادرست شه.
    کلی دوندگی و وقت وهزینه گذلشتم برااین مشکل.اما.....
    بخوام دقیق توضیح بدم، در اپارتمان ما(۱۰واحده) کابل تلفن ساختمان که وارد ساختمان وجعبه تقسیم میشه. من بخاطراینکه مطمئن شم مشکل از سیم کشی داخلی هست یانه، مودم رو بردم پایین وهمونجا که سیم مادر مخابرات وارد اون جعبه تقسیم میشه،بردم تا اونجا واز سرخط تست کنم. که اونجاهم دیدم این مشکل قطعی زمانیکه کسی میادو میره بازپیش میاد ک علتش،حالا یا از اسانسوره یا روشن خاموش شدن چراغ راهروها. همون قسمت هم ۳تا دستگاهم هست که مال سنسور چراغ راهروها(روشنایی خودکارباعبور افراد)،واحتمالا ایفون تصویری،.... هست. که من ابتدا فکرمیکردم یااین دستگاهااندیا اسانسور که روی خط تلفن نویز میندازن. اما انگار دراشتباه بودم.چون
    چندروز پیش گفتم ازمخابرات اومدن، ویه سیم جدا ومختص واحد ما،اونهم، ازبیرون ساختمان ومستقیم از پست مخابرات که دورازین سیمکشیهای ساختمونمونه اومدن وکشیدن، اونهم با یه کابل باکیفیت.
    وبعدحتی اون سرسیم جدیدرو بدون اتصال ب پریزتلفن، مستقیم ب مودم زدم،اما متاسفانه بازهم موقع حرکت اسانسور این مشکل قطعی پیش میاد.! تنهافرقی که کرده،اینکه باهرقطعی نت بعد چندثانیه اتومات وصل میشه دوباره.
    لازم ب ذکراست که مودمم نو وخوب است وبایه مودم دیگه هم که تست کردم همین مشکل بود. اسپیلیتر هم دارد.شرکت اینترنتم مال پارس هست.
    واقعا ممنون میشم کمکم کنید،سپاس
    سوپرایز جدید اذری جهرمیه
    ا
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    امتیازها
    79
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    نه دوست عزیز، عرض کردم که،بنده تو همون بخش ورودی ساختمان وازجعبه تقسیم هم که تست کردم،موقع حرکت اسانسور این مشکل بود.وsnr دراونلحظه صفرمیشه، وگرنه کابلی ک من خریدم باکیفیت ترین ۰۶ ازنوع شیلددار هست. کلا باحتمال ۹۰٪ ب برق مربوطه. منتها میخولستم ببینم اگر کسی تحربه این مشکل رو داره خودش ک بتونه دقیق وساده راهنماییم کنه،که متاسفانه ب جواب نرسبدم.
    امتیازها
    79
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    اره ناکس، کار خودشه ✋
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 31

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)