ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    7,604
    سطح
    58
    168
    کاربر انجمن

Lightbulb مشاوره شرکت های خدمات و سرویس دهی اینترنت

با سلام به تمام دوستان عزیز
    دوستان گرامی سروران عزیز عقلا فضلا که در استان تهران و یا قم هستند لطفا راهنمایی و کمکی به من بکنند با سپاس
    چه اپراتوری (isp) adsl رو بهم پیشنهاد می کنید
    با توجه به اینکه الان دارم از شاتل استفاده می کنم یه جورایی رفتن روی مخم و اعصابم رو دارن خورد می کنن
    اپراتور هایی که معرفی می کنین یا دارین استفاده می کنین لطفا جشنواره ها، قیمت ها و پیشنهاد های شرکت ها رو ذگر کنین
    حجم های ترافیک داخلی و بین الملل رو هم ذکر کنین
    با توجه به اینکه جدیدا مشترک پر مصرف بین الملل محسوب می شم امکانات و پیشنهادات رو معرفی کنین

از بردن نام مبارک و قدسیِ مخابرات دزد جدا خودداری شود
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    من از همون اول از آسیاتک استفاده می کنم، کاملا هم راضی هستم.
    https://www.asiatech.ir/%D8%A7%DB%8C...9%D8%AA-ADSL-2
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    تا به حال از هیچ ISP راضی نبودم. هر کدومو انتخاب کنی جنگ اعصاب مخصوص به خودشو داره.
    امتیازها
    7,529
    سطح
    57
    289
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    من یه مدت شاتل داشتم بد نبود بعدش رفتم از آسیاتک گرفتم که سرعتش خیلی خوب بود ولی حجم اینترنت میخورد بعدش رفتم از این مخابراتی های نامحدود گرفتم که اونم بد نبود این آخر هم که سرویسم رو تبدیل کردم به سرویس دانلود محدود با سرعت بالا که خیلی هم از سرعتش راضی هستم .
    البته سرویس مخابرات توی همه مناطق خوب جواب نمیده و بعضی جا ها قطعی مکرر داره .
    امتیازها
    7,604
    سطح
    58
    168
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    من از همون اول از آسیاتک استفاده می کنم، کاملا هم راضی هستم.
    https://www.asiatech.ir/%D8%A7%DB%8C...9%D8%AA-ADSL-2
    سلام اقا رضا
    نفرمودین جشنواره ای چیزی بهتون میدن یا نه
    سرویس سرعتتون چطوره؟ ایا 1/8 هست؟ قطعی ، اختلال، حواس پرتی، پاسخگویی،افت کیفی، چطور هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    تا به حال از هیچ ISP راضی نبودم. هر کدومو انتخاب کنی جنگ اعصاب مخصوص به خودشو داره.
    سلام ارمین جان
    اره درسته همین چند دقیقه پیش دیگه کارمون به گیس و گیس کشی رسید
    اینا اصلا کارشون واقعا معلوم نیست چطوریه. چطوری میشن isp منتخب کشور و بخودشون جایزه میدن و رضایت بخشی و اینا برا خودشون میگیرن
    قبلا خط 1 مگ داشتم با همون سرعت یه مگ دانلود بود بعد الان چند روزی تغییر دادم به 8 مگ حالا میبینم 1/8 هست بعدم حجمی که گذاشته بودن نوشته بودن 368g کل حالا امروز با کلی جدل تازه بهم فهموندن کل حجم 184g هست که اگه همش رو سایت منتخب داخلی استفاده کنم ضرب در 2 میشه و به عدد 368g میرسه
    چند روزه دارم بحث و جدل میکنم بخاطر یه مسخره بازی اینا

نقل قول نوشته اصلی توسط AminOC نمایش پست ها
    من یه مدت شاتل داشتم بد نبود بعدش رفتم از آسیاتک گرفتم که سرعتش خیلی خوب بود ولی حجم اینترنت میخورد بعدش رفتم از این مخابراتی های نامحدود گرفتم که اونم بد نبود این آخر هم که سرویسم رو تبدیل کردم به سرویس دانلود محدود با سرعت بالا که خیلی هم از سرعتش راضی هستم .
    البته سرویس مخابرات توی همه مناطق خوب جواب نمیده و بعضی جا ها قطعی مکرر داره .
    سلام امین اقا
    من اصلا از مخابرات دزد راضی نیستم
    چندین و چند دلیل دارم چه توی تهران که گرفتم چه قم
    خودشون اعلام میکنن که اگه از بین الملل استفاده کنی x4 باهات حساب میکنن اگه منتخب داخلی استفاده کنی x1
    یعنی اگه مثلا اینستاگرام 1 گیگ مصرف کنی اونا 4 گیگ به پات مینویسن
    اینم که به کنار با نرم افزار های مختلف تست کردم حتی با فرمول خودشون دیدم فراتر از چیزی که هست داره حجم دزدیده میشه بعدم که شروع میکنن به چرت و پرت گویی

باز هم تشکر فراوان که جوابگو بودین
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    آره دیگه سرعت به مگابیت هست که میشه 1/8 مگابایت.
    من الان سرعت 8 مگ گرفتم. همیشه سرعت دانلودم یکنواخته و تو ساعات اوج مصرف به 700 تا 900 میرسه و در ساعات غیر اوج همون 1.2 مگ هست. قطعی و اختلال نداشته و اگه هم بوده مربوط به خود مخابرات بوده که اینا از مخابرات میخرن. حجم رو هم شفاف نوشتن که برای بین الملل انقدر و معادل ترافیک داخلیش هم دوبل میشه، میشه انقدر. سرویس های VOD که ترافیک رایگان داره هم زیاد داره.
    اصلا هم دزدی تو کارشون نبوده و هر از چن گاهی که پنلم رو چک می کنم و با نرم افزار مدیریت مصرف اینترنتم مقایشه می کنم می بینم تفاوتی نداره. کیفیت و اختلال به منطقه و شهرتون و دوری و نزدیکی به مرکز مخابراتی و ... هم بستگی داره.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)