با سلام و درود فراوان به همه شما هم میهنان گرامی
سیستمی دارم با مشخصات زیر که در سال 2012 میلادی خریدم
CPU core i7 3770k
MB asus p8z77 v deluxe
Memory 2x4GB ddr3 corsair vengeance cl9 1666
HDD WD 1tra Caviar black 64mg buffer
GPU asus gtx 550 ti 1GB gddr5 192bit 975Mhz
PSU green 585watt
مشکل سیستم من کارت گرافیک هست که دیگه برای بازی های امروزی اصلا جواب نمیده و میخوام اون تعویض کنم و کارت جدید بگیرم و با توجه به اینکه حداکثر بودجه ای که قادر به پرداخت هستم سه میلیون و سیصد هزار تومان هست
بعد از تحقیقات به این نتیجه رسیدم که کارت گرافیک amd rx 580 8GB کارت مناسبی هست
فقط سوال من این هست با توجه به اینکه سی پی یو اینتل هست و کارت گرافیک در حال حاضر انویدیا آیا با خرید کارت گرافیک ای ام دی مدل بالا دچار مشکل میشم یا نه؟؟ آیا خرید این کارت با این سیستم سازگاری داره با توجه به اینکه سیستم ddr3 هست؟ چون یه جا شنیدم کارت rx580 با رم ddr4 بهتر کار میکنه

نکته بعدی اینکه مانیتور من اصلا از نوع crt و با حداکثر رزلوشن 1280x1024 هست و باید از مبدل پورت وی جی ای ( پانزده پین آبی رنگ در مانیتورهای crt) استفاده کنم

کلا میخواستم بدونم با توجه به شرایط قیمت ها و با توجه به شرایط سیستم من آیا خرید این کارت توصیه میکنین یا نه؟

اگه توضیحات اضافه نیاز داشتین هم لطفا سوال کنین
فقط خواهشا سریع تر جواب بدین
راستش یادم رفت یه موضوع دیگه هم بپرسم که با ویرایش پست این هم سوال میکنم
حقیقتش شنیدم تو بازار ایران بعضیا کارت های گرافیک برای ماینینگ استفاده کردن اه میشه یه توضح مختصر هم در این باره بدین
سوال بعدی من این هست که تضمینی هست که کارت گرافیک از سایت دیجی کالا بخرم؟ احتمال خراب بودن کارت هست؟ یا بهتره خودم حضوری بیام تهران و کارت بخرم راستش چون من شهرستان زندگی میکنم و اینجا کلا سیستم ها هنوز اکثرا ddr1 و ddr2 هستن
سپاسگذارم