ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن

با این سیستم چه کنم؟!!!

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام دوستان,حالتون چطوره

والا ماجرا از این قراره که به سلامتی تقریبا 2 سال دیگه میریم دانشگاه.

مسئله همینه,نمیتونم که کیس رو ببرم دانشگاه! و از طریقی هم فک کنم به لپ تاپ نیاز خواهم داشت.
    حالا به نظرتون چه کنم؟ نگهش دارم یادگاری؟؟؟ بفروشمش؟(به پول الان تقریبا شاید 1.400 میلیون تومان بشه فروخت)

به نظر خودم اون موقع بفروشم یه مین خوب بخرم (پول هم بزارم سرش),یه مادربرد AM4 جیگر که sli 3 راهه رو هم ساپورت کنه+ساپورت رم 3 گیگاهرتز.
    بقیش رو هم خرد خرد جمع کنم,چون به امید خدا برای کارم به یه سیستم خوب نیاز دارم

خیلی خوشحال میشم با نظراتتون راهی طلایی نمایان کنید!
    ممنون!

امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    سلام.ارادت.
    راستش از الان تصمیم گرفتن برای 2 سال دیگه کار عاقلانه ای نیست. بهتره ببینی تا اون موقع چی پیش میاد.
    من خودم میخواستم اواسط دوره دبیرستان یه سیستم خوب ببندم، ولی پشیمون شدم و صبر کردم بعد از آمدن نتایج دانشگاه دیدم راه دور قبول شدم و لپ تاپ نیاز دارم.
    برای همین یه لپ تاپ خوب خریدم و تقریبا از اون موقع همه کارهام رو با همون انجام میدم و سیستم رو هم به علت جاگیر بودن رد کردم رفت علی رغم اینکه خیلی دوستش داشتم.
    به نظرم نگهش دار و ببین تا اون موقع چی پیش میاد.
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    الان که برای نظر دادن خیلی زوده ولی در کل برای رشته مهندسی حتی اگر شهر خودت هم بخوای دانشگاه بری قطعا به لپ تاپ نیاز داری.
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    پس بنابراین ارتقا دادن این سیستمم هم زیاد به صرفه نیست؟درسته؟

امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    آره بابا، مثل اینکه پیکانی رنوی داشته باشی و بخوای بهش برسی و اجزای مختلف موتور و ظاهرشو عوض و نو کنی، آخرش که چی؟ ارزش داره؟ چیزی میاد رو قیمتش؟
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    البته به نظرم نفروشش، یه دونه از این سیستم های ارزون برای کارهای معمولی تو خونه یا مغازه همیشه نیاز هست.
    عباس، راه طلایی که خواستی، مشخص کردن هدف تو زندگی و در راستای اون هدف تمام امور ریز و درشت روزمرت رو انجام دادن هست، البته نگاه مالی صرف منظورم نیست. توصیه میشه وقتو به هیچ عنوان از دست ندی و از همین حالا به فکر کسب درآمد باشی و اصلا وقتتو به بطالت نگذرونی؛ سخنرانی مدیریت زمان 1 و 2 رائفی پور رو ببین و نوت بردار خوبه. حتما در کنار درست یک حرفه ای یاد بگیری. هر رشته ای که تو دانشگاه میخونی با دو حالت مواجهی، حالت اول اینکه بخوای تو اون رشته بهترین فرد حداقل تو ایران باشی و کامل به همه جوانب و اصل و فرعش مسلط باشی، حالت دوم هم اینکه برای مدرک گرفتن اون رشته رو بخونی و البته یاد هم بگیری در حد معمول ولی تمرکز اصلیت روی همون حرفه ای که در کنار درس و دانشگاهت پیشه میگیری باشه و بخوای تو اون حرفه بهترین باشی و کاملا به اون مسلط باشی. پسر که به سن بلوغ میرسه باید شیوه کسب درآمد رو هم از همین سن یاد بگیره، بلوغ اقتصادی، استقلال مالی هر چی تو سن پایینتر اتفاق بیفته آدم تو زندگیش جلوتره، فکرش بازتر میشه، عقل و دوراندیشی و مسئولیت پذیری و .... خیلی بیشتر میشه.
    تو دوره کارشناسیم، یکی از بچه ها از همون ترم اول رفت تو بازار و با صاحب مغازه ای صحبت کرد و فروشنده شد، فقط با همون درآمد تا پایان دوره لیسانسش غیر ولخریجیاش، تونست یه پراید بگیره.
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    البته به نظرم نفروشش، یه دونه از این سیستم های ارزون برای کارهای معمولی تو خونه یا مغازه همیشه نیاز هست.
    عباس، راه طلایی که خواستی، مشخص کردن هدف تو زندگی و در راستای اون هدف تمام امور ریز و درشت روزمرت رو انجام دادن هست، البته نگاه مالی صرف منظورم نیست. توصیه میشه وقتو به هیچ عنوان از دست ندی و از همین حالا به فکر کسب درآمد باشی و اصلا وقتتو به بطالت نگذرونی؛ سخنرانی مدیریت زمان 1 و 2 رائفی پور رو ببین و نوت بردار خوبه. حتما در کنار درست یک حرفه ای یاد بگیری. هر رشته ای که تو دانشگاه میخونی با دو حالت مواجهی، حالت اول اینکه بخوای تو اون رشته بهترین فرد حداقل تو ایران باشی و کامل به همه جوانب و اصل و فرعش مسلط باشی، حالت دوم هم اینکه برای مدرک گرفتن اون رشته رو بخونی و البته یاد هم بگیری در حد معمول ولی تمرکز اصلیت روی همون حرفه ای که در کنار درس و دانشگاهت پیشه میگیری باشه و بخوای تو اون حرفه بهترین باشی و کاملا به اون مسلط باشی. پسر که به سن بلوغ میرسه باید شیوه کسب درآمد رو هم از همین سن یاد بگیره، بلوغ اقتصادی، استقلال مالی هر چی تو سن پایینتر اتفاق بیفته آدم تو زندگیش جلوتره، فکرش بازتر میشه، عقل و دوراندیش و مسئولیت پذیری و .... خیلی بیشتر میشه.
    تو دوره کارشناسیم، یکی از بچه ها از همون ترم اول رفت تو بازار و با صاحب مغازه ای صحبت کرد و فروشنده شد، فقط با همون درآمد تا پایان دوره لیسانسش غیر ولخریجیاش، تونست یه پراید بگیره.
    [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

منم دارم همین کارو انجام میدم(البته با یکم تنبلی[emoji52][emoji12])

البته من به امید خدا میخوام الکترونیک بخونم،و همین علاقه به سخت افزار موجب به عشق به سخت افزار کامپیوتری شده!
    (باورتون نمیشه من پارسال زمستون داشتم از دوستای مدرسم میپرسیدم میشه رم ddr2 رو روی مادربرد ddr3 گذاشت؟
    ولی الان داررم بهشون فرق سری های پاور های گرین حرف میزنم)(ولی واقعا استارت کارم رو مدیون اونام)
    برای همین الکترونیک رو به عنوان حرفه دانشگاهی و کامپیوتر رو برای حرفه فنیم گذاشتم

ممنون از اینکه کمکم کردید

امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط _abbas_glv نمایش پست ها
    [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

منم دارم همین کارو انجام میدم(البته با یکم تنبلی[emoji52][emoji12])

البته من به امید خدا میخوام الکترونیک بخونم،و همین علاقه به سخت افزار موجب به عشق به سخت افزار کامپیوتری شده!
    (باورتون نمیشه من پارسال زمستون داشتم از دوستای مدرسم میپرسیدم میشه رم ddr2 رو روی مادربرد ddr3 گذاشت؟
    ولی الان داررم بهشون فرق سری های پاور های گرین حرف میزنم)(ولی واقعا استارت کارم رو مدیون اونام)
    برای همین الکترونیک رو به عنوان حرفه دانشگاهی و کامپیوتر رو برای حرفه فنیم گذاشتم

ممنون از اینکه کمکم کردید
    همه ما تو فروم، شاهد تغییر و پیشرفت سریعت بودیم. مشخصه خیلی وقت میگذاری؛ فک می کنم تو این چن وقت هیشکی به اندازه شما آنلاین نیوده تو فروم.
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    همه ما تو فروم، شاهد تغییر و پیشرفت سریعت بودیم. مشخصه خیلی وقت میگذاری؛ فک می کنم تو این چن وقت هیشکی به اندازه شما آنلاین نیوده تو فروم.
    خواهش میکنم شما لطف دارید

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)