ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 5 نخست ... 2345 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 49
    امتیازها
    4,310
    سطح
    41
    225
    HAZ
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1996 نمایش پست ها
    ابنو میدونم گفتم شاید بشه با نرم افزار wintohdd یا چیزی شبیه اون فایل iso ویندوز جدید رو از رو هارد بوت کنم و رو ssd نصب کنم و هارد رو تو همون تنظیمات نصب ویندوز پارتیشن بندی کنم چنین چیزی امکان پذیر هست?
    دوست عزیز.
    این روش که توسط نرم افزار باشه من خودم قبول ندارم.(طبق تجربه شخصیم.)
    شما نمی تونید به فلش ۸ گیگ جور کنید؟
    فلش ندارید من در عجبم.
    امتیازها
    162
    سطح
    3
    2
    کاربر جدید
    فلشم خراب شد امروز حالا اگه راهی نباشه یکی میخرم گفتم شاید بشه با winohdd.
    بعد. کلون کردن ویندوز تز رو ssd اجرا میشه دیگه درسته؟
    امتیازها
    4,310
    سطح
    41
    225
    HAZ
    مشاور انجمن
    فلشم خراب شد امروز حالا اگه راهی نباشه یکی میخرم گفتم شاید بشه با winohdd.
    بعد. کلون کردن ویندوز تز رو ssd اجرا میشه دیگه درسته؟
    بعد کلون کردن باید اجرا بشه.
    مشخصات سیستمتون+نسخه ویندوزتون چی هست؟
    امتیازها
    162
    سطح
    3
    2
    کاربر جدید
    ویندوز 7 هست ولی دارم 10 نصب میکنم با wintohddبعد نصب میخام ویندوز 10 رو کلون کنم البته دوست داشتم دوباره نصب کنم ولی فعلا فلش نبود تا یکی جور کنم بعد دوباره نصب میکنم.
    سیستم msi m320 a pro max
    Athlon3000g
    Ram 4 geil 2400
    Ssd western 120 gb
    Hard 500 western green
    Power cooler master mwe 500
    امتیازها
    4,310
    سطح
    41
    225
    HAZ
    مشاور انجمن
    ویندوز 7 هست ولی دارم 10 نصب میکنم با wintohddبعد نصب میخام ویندوز 10 رو کلون کنم البته دوست داشتم دوباره نصب کنم ولی فعلا فلش نبود تا یکی جور کنم بعد دوباره نصب میکنم.
    سیستم msi m320 a pro max
    Athlon3000g
    Ram 4 geil 2400
    Ssd western 120 gb
    Hard 500 western green
    Power cooler master mwe 500
    خب دوست عزیز کاری که گفتید رو انجام بدین.
    اگر به مشکل خوردین همینجا اعلام کنین.
    موفق باشید.
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط nakhshid نمایش پست ها
    البته مادربوردت p5 هست که برام عجیبه چرا تا الان نسوخته، اگه قلبت ضعیف نیست باید بگم که این سری از ایسوس خیلی خرابی داشت و عمر مفیدی داره که بقول دوستمون ارزش ارتقا نداره. با اینحال شما بهتره اول بری سراغ رم. یه گیگ رم کافی نیست. امتحان کن ببین میتونی به 2 یا 4 ارتقا بدی.
    دیگه اینکه برای دوستانی که سوال مشابهی دارن، میتونید ssd بخرید و نصب کنید، بله، مشکلی نداره و احتمالا با توجه به اینکه هارد اینجور سیستم ها مصطهلک شده، افزایش سرعت هم دارید. اما سرعت ساتای ایسوس p5 حداکثر 3 گیگ هست در حالی که ssd اگه رو سیستم خوبی سوار باشه 6 گیگ رو جواب میده. پس شما داری از نصف توانایی ssd استفاده میکنی در بهترین حالت (همون هارد مکستورت هم 3 گیگه). ولی بهرحال میتونی نصب کنی و در آینده برا کامپیوتر جدید هم ازش استفاده کنی.
    دیگه اینکه برا اینجور سیستم ها هارد سالید 2,5 اینچی باید بخرید مثلا adata su630. مدل m2 روی مادربودتون سوار نمیشه.

سلام دوست عزیز! خوشحالیم از اینکه به فروم ما پیوستید!
    ممنون از راهنماییتون؛ ولی دقت کنید مادربرد ایشون از حداکثر سرعت 3Gb(سه گیگابیت معادل 375 مگابایت) در ثانیه پشتیبانی میکنه که ممکنه حافظه متصل شده به اون سرعت برسه و ممکنه نرسه.هارد های متداول حداکثر سرعتشون تا 200 مگابایت میرسه و عملا از حداکثر سرعت پشتیبانی شده استفاده نمیشه، ارزون ترین SSD های موجود در بازار هم سرعت read/write بین 4Gb یا 500Mb در ثانیه میرسه.

امتیازها
    6,000
    سطح
    50
    2
    کاربر جدید
    با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت شما اساتید محترم
    خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید تا بتونم بعد از 6ماه از هارد ssd خود روی لپ تاپم استفاده کنم.
    من یه لپ تاپ ایسوس k40id دارم شش ماه پیش یه هارد adata 120 g گرفتم و تا الان هنوز نتوانستم ویندوز را روی ان نصب کنم موقع نصب ارور windows cannot install required files.make sure all files required for installation are available,and restart the installation. error code 0x8007048f را میدهدو باور کنید هر بلایی بگم سرش اوردم تا جایی که هارد ssd قاطی میکنه وبخاطر بد سکتور میفرستم گارانتی تا الان هم 2 بار هارد نو برایم فرستادن اما باااااز همین مشکل و همین ارور رو در هنگام نصب ویندوز 7 32بیتی رویش دارم ، اخرین و اپدیت ترین ویندوز 7 موجود در ایران را دانلود یا خریدم و با نرم افزار refus (اگر اسمش را اشتباه تایپ نکرده باشم) ویندوز را روی فلش 32 گیگی خودم ریختم اما باز موقع نصب حالا یا همون 1درصد ابتدا یا حدود 60 تا 70 درصد که از نصب ویندوز میگذرد این ارور را میدهد.
    هر بلایی بگید سرش اوردم ویندوز رو کلون کردم روی ssd که موقع اجرا بلواسکرین داد،ویندوز سون های دیگه رو امتحان کردم باز نشد که نشد.هم تو بوت ssd را میشناسد هم توی لپ تاپ اما موقع نصب این ارور را میدهد و بعد از این ارور دیگه توی بوت ssd را نمیشناسد که بتونم فرمتش کنم و دوباره شروع به نصب کنم و باید ssd رو دربیارم و همون هارد قدیمی ام رو بگذارم و ssd رو از طریق کابل ساتا و کابل پاور به یواس بی لپ تاپ وصل کنم تا بتونم اون رو تو my computer فرمت کنم.
    بخدا دیگه خسته شدم با هزار امید این ssd رو گرفتم تا یه جون دوباره به این لپ تاپ قدیمی خودم بدهم اما 6ماهه که همش یا هارد میره گارانتی و کلی باید صبر کنم تا دوباره یا همون هارد رو درست کنن و برایم بفرستن یا هارد جدید بفرستن کلا شرکت گارانتی هم از دستم خسته شده لازمه بگم که هاردی که گارانتی میفرسته مشکلی نداره مثلا هارد آک که میفرستن اما بسکه من موقع نصب به همون مشکل برمیخورم و هی فرمت میکنم و بلاهای دیگه سرش میارم کلا داغون میشه .
    دوستان ، اساتید ، عزیزان لطفا مرا راهنمایی کنید تا این مشکل را برطرف کنم و حس داشتن هارد ssd و بالا رفتن سرعت لپ تاپم را تجربه کنم.
    ببخشید متن من طولانی شد بسکه تو اینترنت در مورد این مشکل گشتم و چیزی پیدا نکردم نهایت دست به دامن شما شدم تا کمکم کنید.
    بی صبرانه در انتظار پاسخ شما عزیزان هستم
    موفق باشید
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    سلام دوست عزیز

یه اس اس دی دیگه از یه برند دیگه تست کنید، و اگر مشکل پابرجا بود ممکنه ایراد از رم، یا مادربرد لپتاپ باشه.
    امتیازها
    6,000
    سطح
    50
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

یه اس اس دی دیگه از یه برند دیگه تست کنید، و اگر مشکل پابرجا بود ممکنه ایراد از رم، یا مادربرد لپتاپ باشه.

سلام دوست گرامی
    خب پس این ssd را چکار کنم ، گارانتی که تعهدی برای برگشت کالا و پرداخت مبلغ انرا ندارد.
    حقیقتا از رم خیالم راحت است چون هر دو رم که هر کدام 2 گیگ است را جداگانه با نرم افزار MemTest86 تست کردم و اتفاقا کش سی پی یو را هم خاموش کردم تا نتیجه اصولی تری از تست بگیرم که خوشبختانه هیچگونه اروری در ریپوت برنامه مشاهده نکردم، مادر برد هم که احتمالش مردود است وگرنه در موارد مشابه خطاهایی ازش دریافت میکردم ضمن اینکه با مکاتبه ای که با سایت اصلی ایسوس داشتم بیان کردن که این مادر و لپ تاپ از حافظه های SSD پشتیبانی میکند.
    به تنظیمات بایوس مشکوکم هرچند که تنظیمات خاصی هم برای این مورد در بایوس لپ تاپم نیست و اتفاقا بایوس را هم به اخرین ورژن ارائه شده سایت ایسوس اپدیت کردم
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahan1355 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    خب پس این ssd را چکار کنم ، گارانتی که تعهدی برای برگشت کالا و پرداخت مبلغ انرا ندارد.
    حقیقتا از رم خیالم راحت است چون هر دو رم که هر کدام 2 گیگ است را جداگانه با نرم افزار MemTest86 تست کردم و اتفاقا کش سی پی یو را هم خاموش کردم تا نتیجه اصولی تری از تست بگیرم که خوشبختانه هیچگونه اروری در ریپوت برنامه مشاهده نکردم، مادر برد هم که احتمالش مردود است وگرنه در موارد مشابه خطاهایی ازش دریافت میکردم ضمن اینکه با مکاتبه ای که با سایت اصلی ایسوس داشتم بیان کردن که این مادر و لپ تاپ از حافظه های SSD پشتیبانی میکند.
    به تنظیمات بایوس مشکوکم هرچند که تنظیمات خاصی هم برای این مورد در بایوس لپ تاپم نیست و اتفاقا بایوس را هم به اخرین ورژن ارائه شده سایت ایسوس اپدیت کردم
    راهی نیست مگر تست با یک اس اس دی دیگه.
صفحه 4 از 5 نخست ... 2345 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 49

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)