ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    امتیازها
    9
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

مشکل لود تکسچر ها در بازی در کارت گرافیک rx580

با سلام من کارت گرافیک rx 580 رو تازه خریدم و تو بازی ها درحالی که باید بدون مشکل اجرا کنه تکسچر هارو دیر لود میکنه باید بری خیلی نزدیک تا لود بشه در حالی که نه سی پی یو درون بازی 100درصد شده نه از 8گیگ رم کارت گرافیک ویندوز هم عوض کردم و رم هم 12گیگ هستش درایور هم درست نصب شده چند تا بازی هم امتحان کردم بعضی این مشکل رو کمتر دارن بعضی نسبتا بیشتر .خب طبیعی هستش این دیر لود شدن ها ولی من کارت گرافیک رو عوض کردم که ازاینجور مشکلات خلاص شم در کل زیاد نیست ولی خب از انتظاری که از rx 580 داشتم و همچنین ویدیو هایی از این کارت دیدم مشکلی مثل من نداشته
    ASrock h97 performance
    i5 4460
    ram 12
    power 600w
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    درود

می تونه دو حالت داشته باشه من بیشتر از پردزانده شما می بیینم ببینید پردازنده برای نسل چهار معماری هستش و این که پردازنده نمی تونه به موقعه و در زمان مناسب داده ها رو پردازش کنه باعث میشه شما افتی تو کیفیت و بارگذاری داده ها شود

یا می تونه از بازی هم باشه که بهینه نباشه و در اخر هم باید به ک - ر ک بازی توجه شود شاید ک - رک مناسبی نیستش و نمی زاره کدها به خوبی اجرا بشن.

شما تنظیمات مثل : Shadow - Terrain کم کنید ببینید بازم همچنان مشکل هستش یا خیر.
    امتیازها
    9
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    در مورد بهینه نبودن بازی تا حدی درسته مثل battlefield v و assassin s creed origin بله زیاده از این جور مشکلات ولی دیگه در کارت گرافیک من نباید تا این حد باشه
    منم به سی پی یو شک میکنم ولی مشکل اینکه تا حالا 100یا 90درصد هم نشده .به نظرتون مشکل نرم افزاری است که مثلا جلوی عملکرد کارت گرافیک رو میگیره و کارت گرافیک از قدرت خودش نمیتونه استفاده کنه؟هارد رو چه طوری چک کنم که بفهمم مشکل لود از اون نیست؟؟چون الان من یه پارتیشن 900گیگ دارم که 600گیگ پره البته اینم بگم که ویندوز رو ssd هستش و بازی هارو از اون جا هم اجرا کردم همین مشکل رو داشت
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)