ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    5,250
    سطح
    46
    9
    کاربر جدید

Lightbulb خرید اولترابوک برای افتر افکت و پریمیر

سلام خسته نباشید
    میخواستم بدونم اولترابوک ها برای رندر گزفتن در افتر افکت و پریمیر مناسب هستن؟
    گرافیک مجتمع یو اچ دی ۶۲۰ اینتل میتونه جواب کر با افترافکت رو بده؟ یعنی اگه یه اولترا بوک بدون گرافیک مجزا بگیرم کارم راه میفته؟
    نظرم روی اسپکتر ایکس ۳۶۰ اچ پیه همه چیزش برا من اوکیه بجز اینکه گرافیک مجزا نداره
    این مورد مشکلی ایجاد نمیکنه واسم؟
    ممنون
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط a.l.o.n.e نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    گرافیک مجتمع یو اچ دی ۶۲۰ اینتل میتونه جواب کر با افترافکت رو بده؟ یعنی اگه یه اولترا بوک بدون گرافیک مجزا بگیرم کارم راه میفته؟
    نظرم روی اسپکتر ایکس ۳۶۰ اچ پیه همه چیزش برا من اوکیه بجز اینکه گرافیک مجزا نداره
    ممنون
    درود

خیر اصلا هدف از ساخت این دستگاه برای رندرینگ و استفاده از نرم افزارهای سنگین نیستش.

خرید یک Laptop خوب به شما پیشنهاد می کنم.

در واقع برای استفاده در مباحث رندرینگ اولیت نخست با PC هستش، دوم با Laptop نه Ultra یا Net و ...
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    سلام خسته نباشید
    ممنون
    سلام دوست عزیز

پاسخ به همه ی سوالات شما خیر هست. حتی المکان اگر مجبور هستید لپتاپ بگیرید باید لپتاپی باشه که پردازنده اش سری U نباشه ، حتما گرافیک مجزا داشته باشه و کولینگ مناسبی هم داشته باشه تا بیش از حد داغ نشه.
    امتیازها
    5,250
    سطح
    46
    9
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

پاسخ به همه ی سوالات شما خیر هست. حتی المکان اگر مجبور هستید لپتاپ بگیرید باید لپتاپی باشه که پردازنده اش سری U نباشه ، حتما گرافیک مجزا داشته باشه و کولینگ مناسبی هم داشته باشه تا بیش از حد داغ نشه.
    من ۶ ماه سر کار با یه لپ تاپ قدیمی با افتر افکت کار میکردم و مشکلی نداشتم
    لپ تاپ ایسوس با این کانفیگ
    اینتل کور آی سون ۲۶۷۰ اچ کیو
    انویدیا جیفورس ۶۳۰ ام
    ۸ گیگ رم
    اس اس دی اس ایکس ۹۱۰ ای دیتا
    الان میخوام بتونم جاهای دیگه هم با سیستم کار کنم برای همین حمل و نقل و شارژدهی بالا خیلی مهمه واسم
    به همین دلیله که میخوام برم سمت اولترابوک و مخصوصا اسپکتر ایکس ۳۶۰ اچ پی چون شارژدهیش خوبه سبکه راحت میشه جابه جا کرد صفحه تاچه و قلم داره کیبوردش هم اکثر سایتای خارجی جز نقاط قوتش میدونن یعنی تمام معیارهای لازم رو برای من داره فقط مشکلم با اینه که میتونم افترافکت رو راحت اجرا کنم روش یا نه همین
    یعنی به نظرتون گرافیک مجتمع یو اچ دی ۶۲۰ اینتل به اندازه گرافکی ۷.۸ سال پیش انویدیا جواب نمیده؟ چون من با اون لپتاپی که گفتم راحت رندر میگیرم تو افتر افکت و مشکل خاصی ندارم یا مثلا سی پی یو کور آی سون ۸۵۶۵ یو به اندازه آی سون ۲۶۷۰ چند سال پیش جواب نمیده؟
    اگه بازم جوابتون منفیه خب با این وضعیت چه لپ تاپی بخرم؟ سبک و با شارژدهی بالا (حداقل ۷ ساعت) برای افتر افکت
    بازی نمیکنم اصلا تنها کار گرافیکیم افترافکته
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    من ۶ ماه سر کار با یه لپ تاپ قدیمی با افتر افکت کار میکردم و مشکلی نداشتم
    لپ تاپ ایسوس با این کانفیگ
    اینتل کور آی سون ۲۶۷۰ اچ کیو
    انویدیا جیفورس ۶۳۰ ام
    ۸ گیگ رم
    اس اس دی اس ایکس ۹۱۰ ای دیتا
    الان میخوام بتونم جاهای دیگه هم با سیستم کار کنم برای همین حمل و نقل و شارژدهی بالا خیلی مهمه واسم
    به همین دلیله که میخوام برم سمت اولترابوک و مخصوصا اسپکتر ایکس ۳۶۰ اچ پی چون شارژدهیش خوبه سبکه راحت میشه جابه جا کرد صفحه تاچه و قلم داره کیبوردش هم اکثر سایتای خارجی جز نقاط قوتش میدونن یعنی تمام معیارهای لازم رو برای من داره فقط مشکلم با اینه که میتونم افترافکت رو راحت اجرا کنم روش یا نه همین
    یعنی به نظرتون گرافیک مجتمع یو اچ دی ۶۲۰ اینتل به اندازه گرافکی ۷.۸ سال پیش انویدیا جواب نمیده؟ چون من با اون لپتاپی که گفتم راحت رندر میگیرم تو افتر افکت و مشکل خاصی ندارم یا مثلا سی پی یو کور آی سون ۸۵۶۵ یو به اندازه آی سون ۲۶۷۰ چند سال پیش جواب نمیده؟
    اگه بازم جوابتون منفیه خب با این وضعیت چه لپ تاپی بخرم؟ سبک و با شارژدهی بالا (حداقل ۷ ساعت) برای افتر افکت
    بازی نمیکنم اصلا تنها کار گرافیکیم افترافکته
    بگو چقدر می خواهی هزینه کنید؟

لپ تاپ ها با قطعات قطعا قوی تر می تونند سرعت رندرینگ شما رو افزایش بدن ؟
    امتیازها
    5,250
    سطح
    46
    9
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    بگو چقدر می خواهی هزینه کنید؟

لپ تاپ ها با قطعات قطعا قوی تر می تونند سرعت رندرینگ شما رو افزایش بدن ؟
    قیمتش مهم نیست تا ۲۵ میلیون میتونم هزینه کنم
    سرعت رندر رو که معلومه افزایش میدن ولی مشکلم اینه که لپ تاپ های قوی‌ تر شارژ باتری درست و حسابی ندارن از طرفی وزنشون هم خیلی بالاست خو لپ تاپ ۲.۵ ۳ کیلو وزنشه چون شارژدهیش خوب نیست هم باید حتما یه کیلو شارژر رو با خودت حمل کنی که خیلی سخت میشه واسه من
    برای همین ترجیح میدم که سرعت رندرم کمتر باشه (حالا لازم نیست که تو ۵ دیقه رندر بگیره یه جوری که اذیت نشم اوکیه) ولی بتونم لپ تاپ رو راحت حمل کنم و نیازی نباشه روزی ۲.۳ بار به شارژ بزنم
    کلی گشتم و به اسپکتر ایکس ۳۶۰ نسخه ۱۳ اینچی ۲۰۱۹ رسیدم همه چیزش اوکیه فقط نمیدونم اینکه گرافیک مجزا نداره مشکل ساز میشه یا نه! هم از لحاظ سرعت رندرگیری هم گرمایی که تولید میشه
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    قیمتش مهم نیست تا ۲۵ میلیون میتونم هزینه کنم
    سرعت رندر رو که معلومه افزایش میدن ولی مشکلم اینه که لپ تاپ های قوی‌ تر شارژ باتری درست و حسابی ندارن از طرفی وزنشون هم خیلی بالاست خو لپ تاپ ۲.۵ ۳ کیلو وزنشه چون شارژدهیش خوب نیست هم باید حتما یه کیلو شارژر رو با خودت حمل کنی که خیلی سخت میشه واسه من
    برای همین ترجیح میدم که سرعت رندرم کمتر باشه (حالا لازم نیست که تو ۵ دیقه رندر بگیره یه جوری که اذیت نشم اوکیه) ولی بتونم لپ تاپ رو راحت حمل کنم و نیازی نباشه روزی ۲.۳ بار به شارژ بزنم
    کلی گشتم و به اسپکتر ایکس ۳۶۰ نسخه ۱۳ اینچی ۲۰۱۹ رسیدم همه چیزش اوکیه فقط نمیدونم اینکه گرافیک مجزا نداره مشکل ساز میشه یا نه! هم از لحاظ سرعت رندرگیری هم گرمایی که تولید میشه
    خوب برای این که به تونید قدرت خوبی داشته باشید و لپ تاپ وزن مناسبی داشته باشه من این مدل به شما پیشنهاد می کنم : MSI GE63 9SE Raider RGB Gaming

پردازنده قدرتمند نسل نهم: COI7 9750H

حافظه اصلی: 16 گیگابایت

گرافیک داخلی : RTX 2060

حافظه ذخیره سازی : 256 از نوع درگاه PCI - E

این یک لپ تاپ قدرتمند و با کیفیت برای رندرینگ هستش.

با قیمت : 24.900.000
    امتیازها
    6,127
    سطح
    50
    137
    کاربر انجمن
    مشکل شارژتونو میتونید با پاور بانکهای لبتابی حل کنید ،به نظرم هزینه رو برای موارد سخت افزاری قویتر صرف کنید هرچند اعتقاد دارم حمل مداوم لبتابهای بالای ۲ کیلو غذاب اوره
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)