ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 37
    امتیازها
    7,529
    سطح
    57
    289
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    دوست عزیز به احتمال %99 مشکل از ویندوز PC هست .
    من هم چند ماه پیش یه مشکل دقیقاً مشابه مشکل شما داشتم که بعد از کلی تحقیق فهمیدم مشکل از خود ویندوز هست .
    به لینک زیر مراجعه کنید و طبق توضیحاتی که اونجا توی آخرین پست نوشتم عمل کنید احتمالاً مشکل حل بشه .
    https://forums.sakhtafzarmag.com/thr...7763-134/page2
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط AminOC نمایش پست ها
    دوست عزیز به احتمال %99 مشکل از ویندوز PC هست .
    من هم چند ماه پیش یه مشکل دقیقاً مشابه مشکل شما داشتم که بعد از کلی تحقیق فهمیدم مشکل از خود ویندوز هست .
    به لینک زیر مراجعه کنید و طبق توضیحاتی که اونجا توی آخرین پست نوشتم عمل کنید احتمالاً مشکل حل بشه .
    https://forums.sakhtafzarmag.com/thr...7763-134/page2
    آیا این کار به ویندوز آسیب نمیرسونه، و چرا این ورژن از ویندوز مشکل به این بزرگی داره؟ و لطفا بفرمایید این روش ، چه ترمیمی انجام میده یا باگی رو برطرف میکنه؟
    امتیازها
    7,529
    سطح
    57
    289
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    آیا این کار به ویندوز آسیب نمیرسونه، و چرا این ورژن از ویندوز مشکل به این بزرگی داره؟ و لطفا بفرمایید این روش ، چه ترمیمی انجام میده یا باگی رو برطرف میکنه؟
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Network.JPG
مشاهده: 8
حجم: 44.6 کیلو بایت

این دو گزینه ایی که توی عکس مشخص کردم رو Disable و دوباره Enable میکنه که البته این کارو به صورت اتوماتیک بعد از هر ریستارت انجام میده .
    شما اگه نمیخوای این کارو انجام بدی میتونی این کار رو بعد از هر بار بالا آمدن ویندوز به صورت دستی انجام بدی که خیلی کار معقولی نیست .
    راه حل دوم هم اینه که کلاً ویندوز دسکتاپتون رو عوض کنید و ورژن 1903RTM رو به جاش نصب کنی .
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Network.JPG
مشاهده: 8
حجم: 44.6 کیلو بایت

این دو گزینه ایی که توی عکس مشخص کردم رو Disable و دوباره Enable میکنه که البته این کارو به صورت اتوماتیک بعد از هر ریستارت انجام میده .
    شما اگه نمیخوای این کارو انجام بدی میتونی این کار رو بعد از هر بار بالا آمدن ویندوز به صورت دستی انجام بدی که خیلی کار معقولی نیست .
    راه حل دوم هم اینه که کلاً ویندوز دسکتاپتون رو عوض کنید و ورژن 1903RTM رو به جاش نصب کنی .
    نه اصلاً حوصله نصب مجدد و این همه برنامه از اول رو ندارم و اولش مثل لپ تاپ روش ۱۹۰۳ نصب کرده بودم که رو پی سی کلی ایرادات ریز و اعصاب خرد کن، داشت ،
    خود این ۱۸۰۹ رو هم با کلی واقع ا مشقت روبراه کردم،و بکاپ گرفتم،
    درایورها و تک به تک نصب کردن و آپدیتشون و صفحه آبی های بیشمار که هر مرحله system restore میگرفتم.
    ایرادات مربوط به سرچ و کورتانا که مثل شما با انگولک کاری ،رفع ایراد کردم
    و نرم افزارها و باگ هاشون ....
    اوووووه تا ویندوز بشه ویندوز و کلی هم اعمال twakers
    مگه از جونم خسته شده باشم و چشامو بخام کور کنم و اعصابمو ضعیف که بخام از اول نصب کنم .
    نننههههههه
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نگفتین خلاصه که این کار صدمه ای به ویندوز نمیزنه؟
    مشکلات آتی احتمالی؟
    شما خودت اینکار رو انجام دادی ،ویندوزت صحیح کار میکنه و مشکلی نداری؟
    یه جواب بله یا خیر بدین ،که منم جرأت کنم و دل به دریا بزنم و تغییرات رو اعمال کنم.
    مرسی
    امتیازها
    7,529
    سطح
    57
    289
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نگفتین خلاصه که این کار صدمه ای به ویندوز نمیزنه؟
    مشکلات آتی احتمالی؟
    شما خودت اینکار رو انجام دادی ،ویندوزت صحیح کار میکنه و مشکلی نداری؟
    یه جواب بله یا خیر بدین ،که منم جرأت کنم و دل به دریا بزنم و تغییرات رو اعمال کنم.
    مرسی
    نه برادر هیچ آسیبی نمیزنه خیالت راحت .
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نه برادر هیچ آسیبی نمیزنه خیالت راحت .
    نشد و فرقی نکرد و دوباره همون پیغام خطا رو داد که :
    شما دسترسی به فایل های به اشتراک گذاشته شده نمی توانید داشته باشید بخاطر اینکه خط مشی امنیت اداره یا سازمان شما دسترسی های غیرمجوز دار مهمان را بلاک می کند.

در ضمن اون دو بخش نتورک شیرینگ و شیرینگ فایل و پرینتر، که با script و فایل ضمیمه ،راه حل داده بودین در هر دو ویندوز پی سی و لپ تاپ ،قبل از اعمال هم تیک داشت و درست بود ظاهرا.

مثل اینکه ختم ماجراست و به هیچ وجه نمیشه کاریش کرد، و جون سخت تر از این حرفاس!
    حوصله نصب ویندوز ۱۹۰۳ روی دسکتاپ رو هم ندارم،وانگهی از کجا معلوم جدید رو نصب کنم دوباره مثل این حالت پیام نده؟
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    یه چیزی هم یادم افتاد که من قبلا ویندوز ۸،۱ و قبل از اون هم ویندوز ۷ بی نقص داشتم ،که از هر دو بکاپ سالم دارم رو هارد اکسترنال،
    چطوره مثلا ویندوز ۷ رو ریکاور کنم رو یکی از پارتیشن هام و ۷ رو با ۱۰ شبکه کنم و از ویندوز ۷ ،نیازهای شبکه ای ام رو برطرف کنم؟ چطوره بنظرتون؟
    امتیازها
    7,529
    سطح
    57
    289
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نشد و فرقی نکرد و دوباره همون پیغام خطا رو داد که :
    شما دسترسی به فایل های به اشتراک گذاشته شده نمی توانید داشته باشید بخاطر اینکه خط مشی امنیت اداره یا سازمان شما دسترسی های غیرمجوز دار مهمان را بلاک می کند.

در ضمن اون دو بخش نتورک شیرینگ و شیرینگ فایل و پرینتر، که با script و فایل ضمیمه ،راه حل داده بودین در هر دو ویندوز پی سی و لپ تاپ ،قبل از اعمال هم تیک داشت و درست بود ظاهرا.

مثل اینکه ختم ماجراست و به هیچ وجه نمیشه کاریش کرد، و جون سخت تر از این حرفاس!
    حوصله نصب ویندوز ۱۹۰۳ روی دسکتاپ رو هم ندارم،وانگهی از کجا معلوم جدید رو نصب کنم دوباره مثل این حالت پیام نده؟
    دوست عزیز لطفاً توضیحاتی که مینویسم رو با دقت بیشتری بخونید .
    من هم تا اونجایی که تونستم سعی کردم کمکتون کنم و امیدوارم مشکلتون حل بشه .
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    دوست عزیز لطفاً توضیحاتی که مینویسم رو با دقت بیشتری بخونید .

من هم تا اونجایی که تونستم سعی کردم کمکتون کنم و امیدوارم مشکلتون حل بشه .
    من جسارتی کردم آیا که ناراحت شدین؟
    ممنونم ،ولی من که علم شبکه ندارم و اینو متوجه نشدم که چرا باید اشتراک فایل و ... رو غیرفعال و دوباره فعال کنه ؟
    تاثیرش در دسترسی به فایلهای به اشتراک گذاری شده چیه؟
    و علیرغم اینکه زحمت کشیدین و توضیحات کامل و فایل ضمیمه قرار دادین و طبق دستور شما عمل کردم نتیجه ای نداد و واقعا موندم که چیکار کنم.
    بخش دوم سوالم رو هم راجع به اشتراک گذاری لپ تاپ با ویندوز ۷ پی سی رو هم که جواب نفرمودین.
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 37

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)