ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    102
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید

مشکل backlight keyboard

با سلام
    من لبتابم asus g56jk هستش. حدود دو سال پیش برای مشکلی به تعمیرگاه رفت که بعدش ویندوز رو از 8.1 به 10 ارتقا دادند. اما مشکلی که به وجود اومد این بود که backlight صفحه کیبورد من از کار افتاد و کلید های fn با f4/f3 هیچ کاری نمیکردن, حتی ایکن مربوط به نور کیبورد هم نمایش داده نمیشدن.
    من اون زمان عجله داشتم و دیگه نشد پیگیری کنم. اما بعدا هرچی atk package و smart gesture دانلود و نصب کردم, نشد که نشد. اخرین ورژن هاشونو هم نصب کردم. البته تو سایت خود asus درایور atk package مربوط به لبتاب من فقط برا ویندوز 8 هست و 10 نداره. اما خب مدل های قدیمی تر و یا خیلی شبیه به لبتاب من ایسوس توی ویندوز 10این قابلیت رو همچنان دارن.
    از طرفی موقعی که لبتاب روشن میشه نور بک گراند کیبوردم ی لجظه خاموش و روشن نمیشه. میترسم بعد اون تعمیر گاهی که رفتش, مشکل قطعی کابلی چیزی براش پیش اومده باشه, و همین چند زور پیش که باز هم ویندوزم رو عوض کردم و 10 ریختم باز هم, همین شکلیه و تغییری حاصل نشد.
    ی تعمیر کار همم بردم که میگه درایورش نیست برات و برای اونه که کار نمیکنه, اما ب شخصه بعید میدونم مشکل این باشه.
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
    باتشکر
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Myself331 نمایش پست ها
    با سلام
    من لبتابم asus g56jk هستش. حدود دو سال پیش برای مشکلی به تعمیرگاه رفت که بعدش ویندوز رو از 8.1 به 10 ارتقا دادند. اما مشکلی که به وجود اومد این بود که backlight صفحه کیبورد من از کار افتاد و کلید های fn با f4/f3 هیچ کاری نمیکردن, حتی ایکن مربوط به نور کیبورد هم نمایش داده نمیشدن.
    من اون زمان عجله داشتم و دیگه نشد پیگیری کنم. اما بعدا هرچی atk package و smart gesture دانلود و نصب کردم, نشد که نشد. اخرین ورژن هاشونو هم نصب کردم. البته تو سایت خود asus درایور atk package مربوط به لبتاب من فقط برا ویندوز 8 هست و 10 نداره. اما خب مدل های قدیمی تر و یا خیلی شبیه به لبتاب من ایسوس توی ویندوز 10این قابلیت رو همچنان دارن.
    از طرفی موقعی که لبتاب روشن میشه نور بک گراند کیبوردم ی لجظه خاموش و روشن نمیشه. میترسم بعد اون تعمیر گاهی که رفتش, مشکل قطعی کابلی چیزی براش پیش اومده باشه, و همین چند زور پیش که باز هم ویندوزم رو عوض کردم و 10 ریختم باز هم, همین شکلیه و تغییری حاصل نشد.
    ی تعمیر کار همم بردم که میگه درایورش نیست برات و برای اونه که کار نمیکنه, اما ب شخصه بعید میدونم مشکل این باشه.
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
    باتشکر
    کیبرد هایی که بکلایت دارند، توسط یه کابل ارتباطشون با مادربرد برقرار میشه.

اون کابل اگر درست نخوره، یا بر عکس بخوره یا به هر دلیلی درست وارد جک نشه، بک لایت می سوزه.

مشکل شما ربطی به ویندوز و درایور نداره.

احتمال زیاد اون تعمییر کار یا فراموش کرده کابل رو درست وصل کنه یا موقع اتصال زده سوزونده.

من خودم برای یه بنده خدایی لپتاپش رو تعمییر کردم و بک لایتش رو سوزوندم. ایضا احتمالا اون تعمییر کار هم همین بلا رو سر لپتاپ آورده.

باید تعمییرات رو به شرکت های گارانتی سپرد (تازه اونم با هزار و یک دل نگرانی)

به نظرم بیخیال بک لایت بشید. یا بدین به شرکت گارانتی شاید بتونه درستش کنه.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)