ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن

نحوه آپدیت آفلاین ویندوز 10 1803

سلام بهترین راه آپدیت آفلاین این ورژن چیه؟
    از خود سایت کاتالوگ اپدیت مایکروسافت برم و تمام اپدیت های 64 بیتی که برای 1803 رو دان کنم یا فقط جدیدترین رو دان کنم؟ تا حالا اپدیت نشده.
    با نرم افزار wsus هم که رفتم چون قند شکن خاموش بود وسطش کلی ارور میداد که فلان آپدیت دانلود نشد و بعضیاش دان میشن فقط.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    درود

به نظر من به نظر تمیز 1903 یا همون RS 6 بریز خیال خودت رو راحت کن.

برای دانلود بروزرسانی ها به صورت Offline نرم افزار Portable Update نصب کنید.
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    میگم این نسخه جدید که شما میگین، منابع سیستم بیشتری رو حتی در حالت idle استفاده میکنه؟
    یعنی ظاهرا سنگین تر شده و پروسه های در حال اجرای بیشتری داره؟
    من چن تا آپدیت نصب کردم، با اینکه پردازنده قوی دارم قبلش رو 8 درصد بود، بعد نصب رسید به 16 - 20 درصد.
    این نسخه LTSC رو شما نصب کردین چجوریه؟ میگن خیلی سبکتره، پیشنهاد ما LTSC هست یا همون معمولیه؟
    در ضمن شما باشین برا پردازنده i5 3570k چه کولری نصب می کنین که خوب جواب بده البته هزینه بالایی هم نمیخوام براش بکنم وگرنه واضحه یک کولر 1.5 اشلوقی بندازم روش قطعا جواب میده. الان روش نوتوس 400 هست.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    میگم این نسخه جدید که شما میگین، منابع سیستم بیشتری رو حتی در حالت idle استفاده میکنه؟
    یعنی ظاهرا سنگین تر شده و پروسه های در حال اجرای بیشتری داره؟
    من چن تا آپدیت نصب کردم، با اینکه پردازنده قوی دارم قبلش رو 8 درصد بود، بعد نصب رسید به 16 - 20 درصد.
    این نسخه LTSC رو شما نصب کردین چجوریه؟ میگن خیلی سبکتره، پیشنهاد ما LTSC هست یا همون معمولیه؟
    در ضمن شما باشین برا پردازنده i5 3570k چه کولری نصب می کنین که خوب جواب بده البته هزینه بالایی هم نمیخوام براش بکنم وگرنه واضحه یک کولر 1.5 اشلوقی بندازم روش قطعا جواب میده. الان روش نوتوس 400 هست.
    بله نسخه RS 6 منابع بیشتری مصرف می کنه، کاملا مشهود هستش ولی با آومدن Update های جدید داره بهتر میشه ولی نسبت به نسخه پیشین منابع بیشتری مصرف می کنه.

من پیشنهاد می کنم برای مصارف خانگی از نسخه PRO استفاده کنید.

برای پردازنده مورد نظر شما بنده نمی دونم شما چقدر می خواهید هزینه کنید ولی کولر 400 یک کولر معمولی هستش از برند Green و برای این پردزانده مناسب هستش، شما قصد دارید کولر جدید خریداری کنید یا خیر ؟ اگر بله بودجه اعلام کنید ؟
    امتیازها
    7,529
    سطح
    57
    289
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    LTSC (Long Term Servicing Channel)یه ورژن از ویندوز هست که فقط امکانات اصلی ویندوز رو داره وفقط آپدیت های امنیتی رو دانلود و نصب میکنه و معمولا برای جاهای حساس مثل دستگاه ATM استفاده میشه .
    البته توضیحش توی یک خط نمیگنجه من خیلی خلاصه سعی کردم اصل مطلب رو بنویسم .
    به نظرم همون ورژن (RTM )1903 رو که دوستمون هم پیشنهاد دادن نصب کنید بهتره من خودم همین ورژن رو نصب کردم هیچ مشکلی تاحالا که نداشتم .
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)