ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17
    امتیازها
    238
    سطح
    4
    3
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    سیستم رو چه کسی برات اسمبل کرده؟

یه عکس از داخلش میتونی بهم بدی؟
    خودم اسمبل کردم والا عکس گرفتم هرچی میفرستم نمیادش
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_8604 نمایش پست ها
    داداش شهرستانمون کسی بلد نیست همه از این کامپیوتر قدیمیا کار میکنن اصن نمیدونن فن های ابی اینا چطورن قبلا بردم
    بایوس رو همیشه بلافاصله بروز میکنم از خود ایسوس الان یکی از دوستان تو تلگرام گفتن باتری رو درارم برعکس‌بزنم یک دقیقه پاور رو بگیرم این کارو کردم بازم روشن کردم نیومد و دوباره کلید پاور رو پنج ثانیه گرفتم اومدش کلافه شدم دیگه نمیدونم چه کنم والا سیستمو تازه گرفتم تو این گرونی
    خوب با این توضیحی که شما دادین قطعی که بیشترین شک میشه بهش داشت منبع تغذیه هستش.

سعی کن یک منبع تغذیه پیدا کنی و تست کنی.

تا بعد بریم سراغ قطعات بعدی

راستی رم های سیستم ات رو هم تک تک تست کن ببین شاید مشکلت حل بشه ، خالی از لطف نیستش.
    امتیازها
    238
    سطح
    4
    3
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    خوب با این توضیحی که شما دادین قطعی که بیشترین شک میشه بهش داشت منبع تغذیه هستش.

راستی رم های سیستم ات رو هم تک تک تست کن ببین شاید مشکلت حل بشه ، خالی از لطف نیستش.
    اخه بدبختی جوری که این مشکل بگیر نگیر داره یهو بار اول میادش و یهو بار دوم میادش و معلوم نمیکنه از چه قطعه ای هستش الان روشن کردم اورد بار اول در حالی که صبح نیورد
    میدونی چطوره داداش مثلا وقتی روشنش میکنم نمیاره و دوباره کلید پاور نگه میدارم روشن بشه بیاره بعد از اون کامپیوترو هرچقد روشن خاموش کنم بعدش میاره همون بار اول
    انگاری مثل یه ماشینه وقتی گرم میکنه دیگه اوکیه اون اولش سرده نیماره یه همچین چیزایی ب نظرم بعید بدونم مشکل از قطعه ای باشه چون اگه بود باید توی سیستمم من مشکل داشتم ولی سیستم عین ساعت کار میکنه و هیچ کندی چیزی ندارم
    امتیازها
    238
    سطح
    4
    3
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها

میتونه از cpu باشه و خمیر سیلیکنیش؟؟؟چون یه مقدار زیاد ریختم خمیر رو اون اول اگه ممکنه تا پاک کنم با الکل درستش کنم یا نه هیچ ربطی نداره
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نه مگه اینکه انقدر زیاد باشه که به قولی شره کرده باشه رو مادربرد.
    در هر صورت یه بار همه قطعات رو باز کن و دوباره اسمبل کن، ببین رفع میشه. طبق تجربه دو موردی که خیلی مشکوک به نظر می رسن اول رم و دوم منبع تغذیه هستن.
    امتیازها
    238
    سطح
    4
    3
    کاربر جدید
    با سلام خدمت همه دوستان طبق توضیحاتی که راجب مشکلم دادم صفحه اول یک ماه پیش دادم کیس رو به لیون کامپیوتر تست کردن گفتن مشکل بین سی پی‌یو یا رم یا مادربرده
    سه قطعه رو دادن گارانتی و بعد یک ماه مشکل از مادربرد بوده و یکی از پایه سی پی یو هم کج شده بوده امروز بهم زنگ زدن گفتن تعویضشون کردن (حالا نمیدونم گارانتی تعویض کرده واقعا یا خالی میبندن تعمیر کردن) و گفتن دست مزد ۵۰۰ میشه خود شرکت لیون به نظرتون گرون بهم گفته؟؟واینکه کلا یه نظری راجبش بدین ممنون میشم که مشکل کجا بوده دقیقا ممکنه تعمیر کرده باشن به جا تعویض
    سوال دومم اینه بین این دوتا ssd کدو مرو بخرم
    evo 860 samsung 250GB
    ace a55 silicon power 256GB
    میگن سیلیکون پاور جدید اومده اینو بخرم بعضیام میگن سامسونگ بهتره
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_8604 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان طبق توضیحاتی که راجب مشکلم دادم صفحه اول یک ماه پیش دادم کیس رو به لیون کامپیوتر تست کردن گفتن مشکل بین سی پی‌یو یا رم یا مادربرده
    سه قطعه رو دادن گارانتی و بعد یک ماه مشکل از مادربرد بوده و یکی از پایه سی پی یو هم کج شده بوده امروز بهم زنگ زدن گفتن تعویضشون کردن (حالا نمیدونم گارانتی تعویض کرده واقعا یا خالی میبندن تعمیر کردن) و گفتن دست مزد ۵۰۰ میشه خود شرکت لیون به نظرتون گرون بهم گفته؟؟واینکه کلا یه نظری راجبش بدین ممنون میشم که مشکل کجا بوده دقیقا ممکنه تعمیر کرده باشن به جا تعویض
    سوال دومم اینه بین این دوتا ssd کدو مرو بخرم
    evo 860 samsung 250GB
    ace a55 silicon power 256GB
    میگن سیلیکون پاور جدید اومده اینو بخرم بعضیام میگن سامسونگ بهتره
    سامسونگ بهتره.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)