ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20
    امتیازها
    1,839
    سطح
    25
    15
    کاربر انجمن

فریز شدن در بازی با گرافیک GTX 950

سلام دوستان خسته نباشید. من دو هفتس یه Asus Strix GTX 950 2GB خریدم تو بازی هایی نظیر BATMAN ARKHAM KNIGHT یا GTA V مشکلی ندارم ولی تو بازی STAR WARS BATTLEFRONT 2 نسخه کرک شده وقتی بازی شروع میشه به مدت 1 الی 3 ثانیه فریز میشه و این فریز شدن تا 2 دقیقه تقریبا ادامه پیدا میکنه بعد از بین میره. تنظیماتو اوردم پایین یکم اثر داشت ولی مشکل پابرجاس. درایورام اپدیته و هاردم سالمه و اورکلاک هم نشده. همچنین مانیتورم 60 هرتزه و V_SYNC هم روشن. ویروس هم نداره سیستم!
    مشخصات :

CPU : CORE I3 2120
    RAM : 8GB
    GPU: ASUS STRIX GTX 950 2GB
    MOTHERBOARD : Giga P61 S3
    POWER : 530 GREEN
    HARD : 500GB
    MONITOR : 19M35 LG
    Windows : 10 Enterprise

ممنون میشم کمک کنید با تشکر...
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zccbb9hk نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید. من دو هفتس یه Asus Strix GTX 950 2GB خریدم تو بازی هایی نظیر BATMAN ARKHAM KNIGHT یا GTA V مشکلی ندارم ولی تو بازی STAR WARS BATTLEFRONT 2 نسخه کرک شده وقتی بازی شروع میشه به مدت 1 الی 3 ثانیه فریز میشه و این فریز شدن تا 2 دقیقه تقریبا ادامه پیدا میکنه بعد از بین میره. تنظیماتو اوردم پایین یکم اثر داشت ولی مشکل پابرجاس. درایورام اپدیته و هاردم سالمه و اورکلاک هم نشده. همچنین مانیتورم 60 هرتزه و V_SYNC هم روشن. ویروس هم نداره سیستم!
    مشخصات :

CPU : CORE I3 2120
    RAM : 8GB
    GPU: ASUS STRIX GTX 950 2GB
    MOTHERBOARD : Giga P61 S3
    POWER : 530 GREEN
    HARD : 500GB
    MONITOR : 19M35 LG
    Windows : 10 Enterprise

ممنون میشم کمک کنید با تشکر...
    درود

اینکه سیستم شما گلوگاه هستش شکی نیست، بازی SW سنگین هستش و منابع سخت افزاری زیادی در گیر می کنه می تونه علت باشه . از اون طرف Memory Amount کارت گرافیک شما کم هستش به خاطر همین نمی تونه داده های زیادی درون خودش قرار بده بتونه سریع پردازش کنه.

از ویندوز 10 استفاده می کنه اونم مزیت بر علت هستش اونم منابع سخت افزاری زیادی درگیر می کنه مخصوصا Memory.

من یک پیشنهاد دارم ، بروی Computer کلیک راست کنید و گزینه Properties انتخاب کنید و از پنجره باز شده گزینه Advanced بزنید و بروی دکمه Setting بخش Performance کلیک کنید و از Pop Up باز شده Adjust for Best Performance انتخاب کنید و در آخر بروی OKay کلیک کنید و اینبار بازی تست کنید و امیدوارم فریزتون حل و مشکل لگ نداشته باشید.
    امتیازها
    1,839
    سطح
    25
    15
    کاربر انجمن
    ممنون بابت پاسخ. تست کردم بازم فریز دارم. راستش وقتی فریز میشه فریم پایین نمیاد و رو ۶۰ قفله فقط می ایسته که بعد از ۲ دقیقه بستگی به نوع مپ از بین میره. تو سایتای خارجی خوندم یکی با core i7 4790k و gtx 960 و رم ۸ مشکل منو داشت که میگن انگار باگ بازیه و واسش پچ میاد تا فیکس شه!
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    ممنون بابت پاسخ. تست کردم بازم فریز دارم. راستش وقتی فریز میشه فریم پایین نمیاد و رو ۶۰ قفله فقط می ایسته که بعد از ۲ دقیقه بستگی به نوع مپ از بین میره. تو سایتای خارجی خوندم یکی با core i7 4790k و gtx 960 و رم ۸ مشکل منو داشت که میگن انگار باگ بازیه و واسش پچ میاد تا فیکس شه!
    V-Sync خاموش کن .
    امتیازها
    1,839
    سطح
    25
    15
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    V-Sync خاموش کن .
    خاموش کردم بازم همونه. بیشتر تو مپ های جنگلی و پر درخت این اتفاق رخ میده و تو فضا و... هیچ مشکلی نداره!
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    خاموش کردم بازم همونه. بیشتر تو مپ های جنگلی و پر درخت این اتفاق رخ میده و تو فضا و... هیچ مشکلی نداره!
    بله چون حجم داده ها بالاست و شما از نظر Memory Amount در بخش کارت گرافیک ضعف دارید چنین مشکلاتی پیش میاد.

سعی کنید Shadow - Terrain کم کنید بزارید Low .
    امتیازها
    1,839
    سطح
    25
    15
    کاربر انجمن
    بله چون حجم داده ها بالاست و شما از نظر Memory Amount در بخش کارت گرافیک ضعف دارید چنین مشکلاتی پیش میاد. سعی کنید Shadow - Terrain کم کنید بزارید Low .
    کلا همشو پایین اوردم که تو این تنظیمات با کارت gt 730 تقریبا ۵۰ فریم میگرفتم بازم همون اش و همون کاسس. بیشتر فک میکنم بخاطر سی پی یو و باگ بازیه! راستشو بخواین من اینو وقتی gt 730 داشتم نصب کرده بودم و بعد از خرید این کارت دوباره نصبش نکردم به نظرتون از اول نصب کنم یا تاثیری نداره؟
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    کلا همشو پایین اوردم که تو این تنظیمات با کارت gt 730 تقریبا ۵۰ فریم میگرفتم بازم همون اش و همون کاسس. بیشتر فک میکنم بخاطر سی پی یو و باگ بازیه! راستشو بخواین من اینو وقتی gt 730 داشتم نصب کرده بودم و بعد از خرید این کارت دوباره نصبش نکردم به نظرتون از اول نصب کنم یا تاثیری نداره؟
    بله پیشتر عرض کردم، قطعات سخت افزاری شما گلوگاه هستند مخصوصا پردازنده که نمی تونه داده های گرافیکی سریعا پردازش کنه افت فریت و لگ یا فریز دارید.
    امتیازها
    1,839
    سطح
    25
    15
    کاربر انجمن
    بله پیشتر عرض کردم، قطعات سخت افزاری شما گلوگاه هستند مخصوصا پردازنده که نمی تونه داده های گرافیکی سریعا پردازش کنه افت فریت و لگ یا فریز دارید.
    پس با این حساب دوباره نصب کردن فایده ای نداره؟
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    پس با این حساب دوباره نصب کردن فایده ای نداره؟
    فکر نمی کنم تاثیر داشته باشه.

ولی اگر می خواهید دوباره نصب کنید، از یک کر - ک دیگه استفاده کنید ، تو موتور جستجوی گوگل بگردید پیدا میشه.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع