ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    امتیازها
    16
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

Question بالا نیامدن ویندوز بعد از اولین ری استارت

من یه باکس هارد دارم که هر دفه باید سیستم رو ری استارت کنم تا سیستمم این باکس رو بشناسه ..همین مشکل رو فامیلمون هم داره که بعد از ری استارت کردن سیستمش میشناسه باکس هارد رو ...
    اما اخیرا بعد از روشن کردن سیستمم و بعدش ری استارت میکنم خاموش میشه ولی دوباره لب تاب لنوو من ، ویندوز رو بالا نمیاره و مشکل برمیخوره!!یهو صحنه ی سیاه میشه ولی روشنه و ویندوز بالا نمیاد..
    مجبور میشم دکمه خاموش رو نگه دارم و خاموش میشه و دوباره روشن میکنم و ری استارت میکنم جواب میده..
    سوالم اینه چرا چندبار باید خاموش روشن کنم تا جواب بده سیستمم؟
    امتیازها
    109,327
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadbrzbrz72 نمایش پست ها
    من یه باکس هارد دارم که هر دفه باید سیستم رو ری استارت کنم تا سیستمم این باکس رو بشناسه ..همین مشکل رو فامیلمون هم داره که بعد از ری استارت کردن سیستمش میشناسه باکس هارد رو ...
    اما اخیرا بعد از روشن کردن سیستمم و بعدش ری استارت میکنم خاموش میشه ولی دوباره لب تاب لنوو من ، ویندوز رو بالا نمیاره و مشکل برمیخوره!!یهو صحنه ی سیاه میشه ولی روشنه و ویندوز بالا نمیاد..
    مجبور میشم دکمه خاموش رو نگه دارم و خاموش میشه و دوباره روشن میکنم و ری استارت میکنم جواب میده..
    سوالم اینه چرا چندبار باید خاموش روشن کنم تا جواب بده سیستمم؟
    دوست عزیز من دقیقا متوجه نشدم. آیا اون باکس باعث این مشکل میشه؟

بدون اتصالش درسته لپتاپتون؟
    امتیازها
    16
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام خدمت جناب آرمین
    عرض به خدمت شما که داخل باکس من ویندوز نصب نیست ولی یه سری اطلاعات مهم و کاربردی من داخلش هست که هر روز باهاش سر و کار دارم..
    علت خطا از باکس نیست..
    مشکل اول من اینه که برای اینکه لپتاب بعد از روشن شدن باکس رو بشناسه یا باید usb باکس رو در بیارم و دوباره جا بذارم تا لپتاب بشناسه باکس رو..اگر بخوام این کار رو در طول روز چند بارانجام بدم مشکل پیش میاد برای همین سخت افزار که زودتر خراب میشه و گشاد میشه.. برای حل این مشکل بهم پیشنهاد دادن که ری استارت کنم و من این کار رو هر دفه انجام میده و جواب میده ( راه دیگه ای بلد نیستم و به ذهنمم نمیرسه)
    مشکل دوم من اینه که ربطی به باکس نداره هر دفه و یا بیشتر اوقات کامپیوتر رو روشن میکنم ، برای بار اول ری استارت بعد از روشن کردن لب تاب، لپتاپ خاموش میشه به طور خودکار و سپس میخواد بایوس بالا بیاد صفحه ی حدودا مشکی رنگی بالا میاد که نمیدونم مشکلش از چی هست و دیگه ویندوز بالا نمیاد ! و باید دکمه سخت افزاری shut down رو داشته باشم تا خاموش کنم لب تاپ رو و دوباره روشن کنم که برای بار دوم بعد از روشن کردن لپتاب ری استارت جواب میده و کاملا روشن و خاموش میشه که مشکل شناخت باکس رد میشه.

من الان این دو مشکل : بالا نیامدن ویندوز بعد از اولین ری استارت ...دوم نشناختن باکس بعد از روشن کردن کامپیوتر دارم
    ویرایش توسط mohammadbrzbrz72 : 2019/07/22 در ساعت 11:34 دلیل: تایپ نادرست
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    سلام خدمت جناب آرمین
    عرض به خدمت شما که داخل باکس من ویندوز نصب نیست ولی یه سری اطلاعات مهم و کاربردی من داخلش هست که هر روز باهاش سر و کار دارم..
    علت خطا از باکس نیست..
    مشکل اول من اینه که برای اینکه لپتاب بعد از روشن شدن باکس رو بشناسه یا باید usb باکس رو در بیارم و دوباره جا بذارم تا لپتاب بشناسه باکس رو..اگر بخوام این کار رو در طول روز چند بارانجام بدم مشکل پیش میاد برای همین سخت افزار که زودتر خراب میشه و گشاد میشه.. برای حل این مشکل بهم پیشنهاد دادن که ری استارت کنم و من این کار رو هر دفه انجام میده و جواب میده ( راه دیگه ای بلد نیستم و به ذهنمم نمیرسه)
    مشکل دوم من اینه که ربطی به باکس نداره هر دفه و یا بیشتر اوقات کامپیوتر رو روشن میکنم ، برای بار اول ری استارت بعد از روشن کردن لب تاب، لپتاپ خاموش میشه به طور خودکار و سپس میخواد بایوس بالا بیاد صفحه ی حدودا مشکی رنگی بالا میاد که نمیدونم مشکلش از چی هست و دیگه ویندوز بالا نمیاد ! و باید دکمه سخت افزاری shut down رو داشته باشم تا خاموش کنم لب تاپ رو و دوباره روشن کنم که برای بار دوم بعد از روشن کردن لپتاب ری استارت جواب میده و کاملا روشن و خاموش میشه که مشکل شناخت باکس رد میشه.

من الان این دو مشکل : بالا نیامدن ویندوز بعد از اولین ری استارت ...دوم نشناختن باکس بعد از روشن کردن کامپیوتر دارم
    دوست عزیز شما باید از داخل تنظیمات بایوس، هارد لپ تاپ را در اولویت اول قرار دهید تا مشکل بوت شدن نداشته باشید. بایوس لپ تاپ هم آپدیت کنید

امتیازها
    16
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    ممنون از توضیحاتتون
    ظاهرا آخرین آپدیت رو هم انجام دادم
    ولی سرچی هم در مورد این تنظیمات بایوس و بوت شدن انجام میدم تا ببینم جواب میده یا نه ..
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    ممنون از توضیحاتتون
    ظاهرا آخرین آپدیت رو هم انجام دادم
    ولی سرچی هم در مورد این تنظیمات بایوس و بوت شدن انجام میدم تا ببینم جواب میده یا نه ..
    این مشکل شما به شکل شات داون شدن یا به شکل ریستارت شدن در هنگام روشن کردن سیستم مشکلی هست که هم در لپتاپ هم در PC وجود داره و خصوصا برای مدل های قدیمی تر این اتفاق رخ میده
    امتیازها
    16
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    به نظر شما ریشه ی این مشکل در چی هست و چه سایتی هست که آموزشی داده باشه که کلا بشه این مشکل رو رد کرد
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    به نظر شما ریشه ی این مشکل در چی هست و چه سایتی هست که آموزشی داده باشه که کلا بشه این مشکل رو رد کرد
    مدل لپ تاپ چیه ؟

Sent from my GALAXY A70 using Tapatalk

امتیازها
    16
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    مدل لب تاب من اینه :

Lenovo
    Model name: 81H7
    Notebook IP: 130-15lbk l7 4G 4G 1T
    cpu: intel i7-8550U 1.8G
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    مدل لب تاب من اینه :

Lenovo
    Model name: 81H7
    Notebook IP: 130-15lbk l7 4G 4G 1T
    cpu: intel i7-8550U 1.8G
    دوست عزیز ویندوز را باید به صورت UEFI نصب کنید

Sent from my C6833 using Tapatalk

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع