ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن

کار نکردن موس بی سیم نو بخاطر اشتباه جا زدن باتری؟

سلام
    من یه موس a4tech بیسیم همراه چیزای دیگه از دیجی کالا گرفتم باتری هم همراه خودش داشت. دو تا نیم قلم می خوره، علامت منفی جلو یکی از پل های تخت جاباتری بود و اون ورش هم پل فنری علامت مثبت داره و این پل ها برای اون باتری دیگه درست هستند و با علامت کنار اونها هماهنگ هستند. من بدون در نظر گرفتن این علامت ها باتری رو بر اساس پل های خود جاباتری جا زدم کار نکرد. باتری دیگه هم انداختم همینطور بود. بعد جاشونو چن باری عوض کردم به شیوه علامتهاش بازم اثر نکرد. به نظرتون می تونه اشتباه جا زدن باتری باعث سوختن باتری بشه؟
    دانگل شناسایی میشه و تو دیوایس منجر در قسمت موس هم اضافه میشه ولی موس حرکتی نداره و هیچ نوری هم نداره. مر جوعش کنم؟ تو سایتهای خارجی گفته بودن یه تیکه از قوطی نوشیدنی کوچیک ببر بگذار رو جا فنری ها مشکل خیلی ها با این روش حل شده بود و دقیقا به همین طراحی اشتباه اشاره شده بود ولی از من نشد.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    سلام
    من یه موس a4tech بیسیم همراه چیزای دیگه از دیجی کالا گرفتم باتری هم همراه خودش داشت. دو تا نیم قلم می خوره، علامت منفی جلو یکی از پل های تخت جاباتری بود و اون ورش هم پل فنری علامت مثبت داره و این پل ها برای اون باتری دیگه درست هستند و با علامت کنار اونها هماهنگ هستند. من بدون در نظر گرفتن این علامت ها باتری رو بر اساس پل های خود جاباتری جا زدم کار نکرد. باتری دیگه هم انداختم همینطور بود. بعد جاشونو چن باری عوض کردم به شیوه علامتهاش بازم اثر نکرد. به نظرتون می تونه اشتباه جا زدن باتری باعث سوختن باتری بشه؟
    دانگل شناسایی میشه و تو دیوایس منجر در قسمت موس هم اضافه میشه ولی موس حرکتی نداره و هیچ نوری هم نداره. مر جوعش کنم؟ تو سایتهای خارجی گفته بودن یه تیکه از قوطی نوشیدنی کوچیک ببر بگذار رو جا فنری ها مشکل خیلی ها با این روش حل شده بود و دقیقا به همین طراحی اشتباه اشاره شده بود ولی از من نشد.
    با جا زدن اشتباه باطری موس نمی سوزه.

موس رو به گارانتی ارجا بفرمایید عوض کنند.
    امتیازها
    9,837
    سطح
    66
    833
    مشاور انجمن
    متاسفانه بیشتر اقلام الکترونیکی دیجی کالا خراب هستن. من خودم یه فلش لایت سفارش دادم ولی وقتی رسید دستم باتریش باد کرده بود و از قاب هم زده بود بیرون(باتری های لی-پولی پس از ساکن ماندن زیاد باد میکنن)ولی خدارو شکر خودم یه باتری لیتیوم-یونی با ظرفیت 5 برابر بهش زدم و لحیم کردم(کلا کارم الکترونیکه میخوام رشتمم همین بزنم)الان خیلی بهتر شده!
    یه ماوس هم از بابانو سفارش دادم (PADRINO T1 gaming) ولی هم کلیدش خراب شد هم سیمش(اسلیو شده بود) ولی کلید رو خودم از ماوس خراب بهش لحیم کردم(اسم کلیدشون مایکرو سویچه!)و الان دیگه مشکلی داره ولی زیاد به چشم نمیاد کابلشم قسمت سوکت USB2 هست که باید درستش کنم!
    متاسفانه کالا های ارزون قیمت بیشترشون کیفیت ندارن!
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)