ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن

مشاوره خرید کولر بادی

سلام
    برای پردازنده i5 3570k 3.4 Ghz بخوام کولر بادی سمت گرین برم برم یا نه؟ خیلی ها خوب تعریف کردن
    من خودم فک کنم همون notus 100 خوب باشه. بین 100 و 200 بنظرتون اختلاف عملکرد چشم گیری هست که من مدل 200 اونو انتخاب کنم؟ ابعاد فن نصبی روی هر دو یکیه و مدل 200 3 لوله مسی داره و مدل 100 دو لوله. در حد اینکه بعضی وقتها بخوام فیلمی کانورت کنم که پردازنده فول استفاده میشه میخوامش.
    یه فن روی درب کیس و یکی پشت کیس و یکی هم جلو کیس، این کولر رو که نصب کنم باید جهت بادشو بدم به سمت فن پشت کیس. این فن روی درب رو هم چون باعث پراکنده شدن باد گرم پردازنده میشه که داره میره بیرون باید غیر فعالش کنم. همین فن رو درب رو ببندم اون طرف کولر نظرتون چیه؟ در این صورت به 200 یا مدل حتی 400 میرسه عملکردش؟
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    سلام
    برای پردازنده i5 3570k 3.4 Ghz بخوام کولر بادی سمت گرین برم برم یا نه؟ خیلی ها خوب تعریف کردن
    من خودم فک کنم همون notus 100 خوب باشه. بین 100 و 200 بنظرتون اختلاف عملکرد چشم گیری هست که من مدل 200 اونو انتخاب کنم؟ ابعاد فن نصبی روی هر دو یکیه و مدل 200 3 لوله مسی داره و مدل 100 دو لوله. در حد اینکه بعضی وقتها بخوام فیلمی کانورت کنم که پردازنده فول استفاده میشه میخوامش.
    یه فن روی درب کیس و یکی پشت کیس و یکی هم جلو کیس، این کولر رو که نصب کنم باید جهت بادشو بدم به سمت فن پشت کیس. این فن روی درب رو هم چون باعث پراکنده شدن باد گرم پردازنده میشه که داره میره بیرون باید غیر فعالش کنم. همین فن رو درب رو ببندم اون طرف کولر نظرتون چیه؟ در این صورت به 200 یا مدل حتی 400 میرسه عملکردش؟

سلام دوست عزیز

مدل نوتوس 100 اصلا بدرد i5 نمیخوره، باز مدل 200 بهتره.

ولی اون پردازنده شما خیلی داغه من جای شما بودم روی نوتوس 400 سرمایه گذاری می کردم.

در مورد اینکه اگر روی نوتوس 200 فن دوم ببندید شبیه نوتوس 400 بشه، خیر، اصولا فن دوم در ایرکولر ها آنقدری که انتظار میره افزایش پرفورمنس نداره.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)