ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    5,356
    سطح
    47
    13
    کاربر انجمن

خرید مادربورد و سی پی یو

سلام دوستان،یک سوال داشتم که امیدوارم جای درستی و برای پرسیدنش انتخاب کرده باشم.
    میخواستم بدونم اگر بخوام از آلمان بیام ایران و همراه خودم یک مادربورد و سی پی یو بیارم آیا گمرک فرودگاه امام اجازه میده این دوتا رو که توی چمدونم هست با خودم داشته باشم یا اتفاق دیگه ای پیش میاد. میخوام یک سی پی یو 9900ks و مادربورد aorus extreme با خودم بیارم. ممنونم میشم اگر اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin.maleki نمایش پست ها
    سلام دوستان،یک سوال داشتم که امیدوارم جای درستی و برای پرسیدنش انتخاب کرده باشم.
    میخواستم بدونم اگر بخوام از آلمان بیام ایران و همراه خودم یک مادربورد و سی پی یو بیارم آیا گمرک فرودگاه امام اجازه میده این دوتا رو که توی چمدونم هست با خودم داشته باشم یا اتفاق دیگه ای پیش میاد. میخوام یک سی پی یو 9900ks و مادربورد aorus extreme با خودم بیارم. ممنونم میشم اگر اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید
    سلام،

والا طبق مقررات هواپیمایی، اینا رو توی چمدون نمیشه گذاشت، باید دستتون بگیرید در ساک دستی، و به مادربرد ممکنه گمرک فرودگاه گیر بده. بهتره پردازنده رو با خودتون بیارید. مادربرد رو بهتره از ایران تهیه کنید که گارانتی هم داشته باشه.
    امتیازها
    5,356
    سطح
    47
    13
    کاربر انجمن
    ممنون از راهنمایی دوست عزیز،راستش اول میخواستم همین کار و بکنم اما توی سایتها که نگاه کردم این مادر بورد یا msi Godlike z390 نبود
    امتیازها
    60
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    هزینه زیادی بابت کمرکیش ازتون گرفته میشه
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)