ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    4,502
    سطح
    42
    0
    کاربر جدید

چگونه به مودم از راه دور بوسیله IP استاتیک متصل شد ؟

با سلام
    مودم من ASUS N12U می باشد که از طریق IP استاتیک به اینترنت متصل هست و میخوام از راه دور با مودم ارتباط برقرار کنم
    لطفا راهنمایی کنید در خصوص تنظیمات مودم و نحوه اتصال
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط atrin6040 نمایش پست ها
    با سلام
    مودم من ASUS N12U می باشد که از طریق IP استاتیک به اینترنت متصل هست و میخوام از راه دور با مودم ارتباط برقرار کنم
    لطفا راهنمایی کنید در خصوص تنظیمات مودم و نحوه اتصال
    میخواین از راه دور کانفیگ مودم و عوض کنین یا اینکه میخواین به دستگاه هایی که بهش وصل هستن دسترسی داشته باشین؟
    قابل دسترس کردن مودم از طریق اینترنت به صورت مستقیم خطریه، حتی اگه رمز عبور طولانی داشته باشه.
    امتیازها
    4,502
    سطح
    42
    0
    کاربر جدید
    سلام مجدد
    ببینید بنده چند هدف را دنبال می کنم . من می خوام هم به کانفیگ مودم و تنظیمات دسترسی داشته باشم و هم به دستگاه هایی که وصل هست. با توجه به قابلیت مودم (ASUS N12U) این مودم دارای ویژگی Download Master هست که یعنی میشه لینک دانلود بهش داد و خود مودم بدون کامپیوتر یا تبلت مستقیم روی فلش که متصل هست دانلود کنه و من میخوام از راه دور این کارو انجام بدم .
    مورد بعدی اتصال به دوربین مدار بسته هست
    البته من تونستم با DMZ یا به تنظیمات مودم یا دوربین مدار بسته دسترسی داشته باشم ولی در این روش فقط میشه یک ip معرفی کرد یعنی یا دسترسی به مودم (192.168.1.1) یا دوربین مدار بسته (192.168.1.2) پس می بایسست از روش port forwarding استفاده کنم اما هر چی ip و پورت می دم و هر کاری که میکنم نمیشه ارتباط برقرار کرد حتی FireWall مودم را خاموش کردم ولی نشد

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: PORT FORWARDING.jpg
مشاهده: 23
حجم: 233.8 کیلو بایت
    امتیازها
    9,605
    سطح
    65
    117
    کاربر انجمن
    سلام مجدد
    ببینید بنده چند هدف را دنبال می کنم . من می خوام هم به کانفیگ مودم و تنظیمات دسترسی داشته باشم و هم به دستگاه هایی که وصل هست. با توجه به قابلیت مودم (ASUS N12U) این مودم دارای ویژگی Download Master هست که یعنی میشه لینک دانلود بهش داد و خود مودم بدون کامپیوتر یا تبلت مستقیم روی فلش که متصل هست دانلود کنه و من میخوام از راه دور این کارو انجام بدم .
    البته من تونستم با DMZ یا به تنظیمات مودم یا دوربین مدار بسته دسترسی داشته باشم ولی در این روش فقط میشه یک ip معرفی کرد یعنی یا دسترسی به مودم (192.168.1.1) یا دوربین مدار بسته (192.168.1.2) پس می بایسست از روش port forwarding استفاده کنم اما هر چی ip و پورت می دم و هر کاری که میکنم نمیشه ارتباط برقرار کرد حتی FireWall مودم را خاموش کردم ولی نشد

در همون پورت فورواردینگ,میتونی آی پی ها و پورت هارو تعریف کنی و قاعدتا نباید مشکلی داشته باشی...
    اگر لوکال تصویر میگیری ولی استاتیک نه،یه تماسی با ISP بگیر
    ضمنا ریبوت فراموش نشه
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    سلام مجدد

دوست عزیز با روترهای غیر حرفه ای اینکار عملا امنیت شما رو به خطر میندازه ! شما وقتی DMZ فعال میکنی هرچی پورت هست فوروارد میشه.

امتیازها
    4,502
    سطح
    42
    0
    کاربر جدید
    با سپاس از همه شما
    ابتدا عذر خواهی میکنم مودم بنده مدل ASUS N14U هست نه N12 و اینکه بوسیله PortForwarding مشکل حل شد
    مشکل در قسمت Port Range بود که باید بصورت صحیح اعداد وارد می شد
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    میخوام دوتا روتر رو به هم وصل کنم تا از یک سرویس استفاده کنم.چطوری میشه؟؟؟ باید برای مودم اولی تعریف کنم؟؟
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinakk نمایش پست ها
    میخوام دوتا روتر رو به هم وصل کنم تا از یک سرویس استفاده کنم.چطوری میشه؟؟؟ باید برای مودم اولی تعریف کنم؟؟
    با یا بدون کابل؟
    http://wikichejoor.ir/how-to-connect-two-routers/
    https://www.sakhtafzarmag.com/%D8%A7...8C%D9%85%D8%9F
    http://niazeh-rooz.mihanblog.com/post/142
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)