ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    14
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

Question معرفی و پیشنهاد مودم/روتر با مشخصات درخواستی

با سلام و از انجمن خوبتون سپاس گذارم

بنده یه مودم/روتر با مشخصات زیر میخواستم

متاسفانه نمیتونم به مشخصات فنی که دیجی کالا در محصولاتش گذاشته اعتماد کنم چون سابقه خرید یک کالا رو ازشون داشتم و وقتی به دستم رسیده دیدم مشخصاتش با چیزی که توی سایتشون زده بودن مغایرت داشته و توی اینترنت هم چیز به درد بخوری نیست که کمک کنه.

قیمتش هم نهایت تا ۱ تومن باشه.

مشخصات :

داشتن درگاه USB و پشتیبانی کامل از 4G و همچنین داشتن Storage Sharing (مهم)
    داشتن قابلیت V--P---N داخلی یا همون Client (مهم)
    داشتن پورت WAN (زیاد مهم نیست)
    پورت گیگابیتی LAN (مهم)

دوستان اگر مودم/روتری میشناسید که این ویژگی ها رو داشته باشه ممنون میشم معرفی کنید، البته اگه روتر خالی هم بود اشکال نداره من خودم یه روتر رو مد نظر دارم ولی نمیدونم ایا قابلیت دوم رو داره یا نه. اسم روتر : TPLink WR1042ND
    با تشکر
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط RainsFall نمایش پست ها
    با سلام و از انجمن خوبتون سپاس گذارم

بنده یه مودم/روتر با مشخصات زیر میخواستم

متاسفانه نمیتونم به مشخصات فنی که دیجی کالا در محصولاتش گذاشته اعتماد کنم چون سابقه خرید یک کالا رو ازشون داشتم و وقتی به دستم رسیده دیدم مشخصاتش با چیزی که توی سایتشون زده بودن مغایرت داشته و توی اینترنت هم چیز به درد بخوری نیست که کمک کنه.

قیمتش هم نهایت تا ۱ تومن باشه.

مشخصات :

داشتن درگاه USB و پشتیبانی کامل از 4G و همچنین داشتن Storage Sharing (مهم)
    داشتن قابلیت V--P---N داخلی یا همون Client (مهم)
    داشتن پورت WAN (زیاد مهم نیست)
    پورت گیگابیتی LAN (مهم)

دوستان اگر مودم/روتری میشناسید که این ویژگی ها رو داشته باشه ممنون میشم معرفی کنید، البته اگه روتر خالی هم بود اشکال نداره من خودم یه روتر رو مد نظر دارم ولی نمیدونم ایا قابلیت دوم رو داره یا نه. اسم روتر : TPLink WR1042ND
    با تشکر
    روتر میکروتیک مدل RB951G-2HnD با سیستم عامل قدرتمند لینوکس و پشتیبانی نرم افزاری مادام العمر.

امتیازها
    14
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    روتر میکروتیک مدل RB951G-2HnD با سیستم عامل قدرتمند لینوکس و پشتیبانی نرم افزاری مادام العمر.
    ممنون ، ولی ایا کار کردن با میکروتیک سخت نیست؟ چون تا حالا کار نکردم باهاش و کانفینگ کردنش واسه کاربران عادی یکم سخت نیست؟

البته اگه آموزش هاش توی اینترنت وجود داشته باشه مشکلی نیست ترسم اینه این روتر رو بخرم ولی بلد نباشم باهاش کار کنم یا توی کانفینگ کردنش گیر کنم و هیچ اموزش درست درمونی نتونم واسش پیدا کنم
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط RainsFall نمایش پست ها
    ممنون ، ولی ایا کار کردن با میکروتیک سخت نیست؟ چون تا حالا کار نکردم باهاش و کانفینگ کردنش واسه کاربران عادی یکم سخت نیست؟

البته اگه آموزش هاش توی اینترنت وجود داشته باشه مشکلی نیست ترسم اینه این روتر رو بخرم ولی بلد نباشم باهاش کار کنم یا توی کانفینگ کردنش گیر کنم و هیچ اموزش درست درمونی نتونم واسش پیدا کنم
    آموزش تو اینترنت زیاد داره چه منابع فارسی چه خارجی. اگر روتر کامل میخواهید میکروتیک تهیه کنید. شما دقیقا روتر برای چه استفاده ای نیاز دارید ؟

امتیازها
    14
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    آموزش تو اینترنت زیاد داره چه منابع فارسی چه خارجی. اگر روتر کامل میخواهید میکروتیک تهیه کنید. شما دقیقا روتر برای چه استفاده ای نیاز دارید ؟
    توی پست اول مطرح کردم
    مهمترین قابلیتی که میخوام داشته باشه داشتن درگاه usb برای 4g هست و دومیش قابلیت v--p-n داخلی که بشه توش یه کانکشن pptp ساخت تا تمامی دیوایس هایی که بهش وصل میشن دارای وی پی ان باشن.

حالا اگه پورت لن گیگابیتی هم داشته باشه بد نیست.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع