سلام و عرض ادب
در تاریخ 15 اسفند 97 لپتاپ را به دلیل عدم نمایش تصویر و مشکل بکلایت به گارانتی تحویل دادم متاسفانه بعد از گذشت 40 روز کاری مادربرد لپتاپ را سوزانده و دستگاه جدای این که تصویر نداشت دیگر بالا هم نمی آمد
در هنگام تحویل لپتاپ به سازگار پس از گذشت زمان گارانتی یک فرمی خدمت شما می دهند که با امضا کردن آن حتی اگر لپتاپ شما را بسوزانند شما دستتان به جایی بند نمی باشد ( به گفته مسئول فنی طبقه همکف ) که همین جواب را در انتها به من دادند . نکته اینجاست : هنگام پر کردن آن فرم بنده به اپراتور اعلام کردنم این گزینه را قبول ندارم و متاسفانه اپراتور سازگار سر بنده شیره مالیلن و اعلام کردن به دستگاه شما مربوت نمی شود امضا کنید --- اگر وقت زیاد دارید اعصاب و پول زیاد دستگاه رو ببرید گارانتی سازگار من تا عمر دارم از این شرکت بد میگم ( البته الان اعصابم خورده لپتاپم رو سوخته تحویل گرفتم !) و از اجناسش خرید نخواهم کرد .

آن فرم را پیوست می کنم برای دوستان تا تجربه بشود که لپتابشان مانند بنده سوخته تحویل نگیرند البته توصیه می کنم سمت گارانتی سازگار نروید .

در قسمت شکایات فرمی پر کردم تا ببینم خود شرکت به چه شکل عمل خواهد کرد !!! 

و در ادامه مراحل پیگیری قسمت مدیریت آقای به نام فرشید هوشمند هستند ایشون هم بعد از پیگیری که انجام دادم شروع کردند به سر پوش گذاشتن روی مشکل که پرسونل در هنگام تحویل لپتاپ انجام داده بودند و در انتها خواستند که لپتاپ رو بفرستند برای تعمیر که به چیپست گرافیک هیت بدن شاید درست بشه و هزینه 400 هزار تومان از بنده بابت سوزادن گرافیک مادربرد که خود سازگار سوزنده بود بگیرند ! ( آخه backlight monitor چه ربطی به گرافیک داره که زدن گرافیک رو سوزوندن بلد نیستید دستگاه رو پذیرش نکنید !!!!)

عکس هایی از طرز بستن لپتاپ خدمتتون قرار می دهم به همراه رسید سازگار

البته پنجشنبه 29 فروردین مراجعه کردم دستگاه روشن می شد و 3 تا بوق میزد - بعد که شنبه 31 فروردین مراجعه کردن لپتاپ رو بگیرم دیگه روشن هم نمی شد !!

خواهشا دوستان تعمیر کار معتبر و ماهر می شناسند معرفی کنن شاید لپتاپ درست بشود .