ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 7 نخست ... 34567 آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 63
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tranceyou نمایش پست ها
    خود نمایندگی هم ببرم انجام میده؟
    بله مشکلی نداره

امتیازها
    7,787
    سطح
    59
    57
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    بله مشکلی نداره
    مرسی ، پس میشه امیدوار بود که دوباره مادربرد استفاده بشه و یه چیز دیگه اینکه چون گارانتیش تموم شده ببرم نمایندگی چی بگم که
    الکی دلیل دیگه ای نیارن بخوان پول بیشتر بگیرن؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    مرسی ، پس میشه امیدوار بود که دوباره مادربرد استفاده بشه و یه چیز دیگه اینکه چون گارانتیش تموم شده ببرم نمایندگی چی بگم که
    دوست عزیز مادربورد که مشکلی براش پیش نیامده !!! فقط حافظه بایوس دچار اختلال شده که با پروگرام مشکل حل میشه. به تعمیرکار بدی بهتره

امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    خود نمایندگی هم ببرم انجام میده؟
    آره نمایندگی هم انجام میده.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    بهشون بگو موقع آپدیت بایوس این مشکل بوجود اومده اونها حلش می کنند. شاید هم سر پایی همونجا حلش کردند.
    امتیازها
    7,787
    سطح
    59
    57
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    بهشون بگو موقع آپدیت بایوس این مشکل بوجود اومده اونها حلش می کنند. شاید هم سر پایی همونجا حلش کردند.
    امروز بردم نمایندگی asus توی کرج گفت باید بفرستیم تهران یک هفته + 120 تومن هزینه بی خیال شدم ، شما کسی رو نمیشناسین توی تهران یا کرج
    که سریع انجام بده تا 50 تومنم بشه راضیم حلش شه

و یه چیز دیگه البته شاید این تاپیک جاش نباشه ولی میخوام بدونم چون اطلاعات زیادی درباره مادربرد ندارم ، اینکه مادربرد
    گیمینگ چقدر تاثیر توی اجرا بازی ها داره نسبت به مثلاً همین مادربرد؟ یعنی مثلاً روی کارکرد VGA تاثیر مثبت تری داره؟؟
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    امروز بردم نمایندگی asus توی کرج گفت باید بفرستیم تهران یک هفته + 120 تومن هزینه بی خیال شدم ، شما کسی رو نمیشناسین توی تهران یا کرج

و یه چیز دیگه البته شاید این تاپیک جاش نباشه ولی میخوام بدونم چون اطلاعات زیادی درباره مادربرد ندارم ، اینکه مادربرد
    گیمینگ چقدر تاثیر توی اجرا بازی ها داره نسبت به مثلاً همین مادربرد؟ یعنی مثلاً روی کارکرد VGA تاثیر مثبت تری داره؟؟
    بابت مادربردت متاسفام دوست خوبم،

من خودم بارها از آقا عرفان مشاوره گرفتم و بارها فایل هایی که داده نصب کردم، یه بار هم یه مادربردم به فنا رفت، این موارد نادر پیش میاد، و واقعیتش قابل پیشبینی برای من یا عرفان نیست. تنها کسی که توی ایران در زمینه بایوس و مادینگ بایوس قبولش دارم خود عرفان هست و بازهم مشکلاتم رو به خودش می گم برطرف کنه. بحث اینجاست که از راه دور چون قطعه دست ما نیست ممکنه علائم و یا نشانه ها و یا عکس العمل غیر منتظره ای سیستم بده که قابل پیش بینی نیست و مانند مورد شما چیزی که خیلی ساده به نظر میاد یه دفعه پیچیده بشه.

از این جهت من خودم متعجب هستم از مشکلی که پیش آمد و عرفان هم اصلا پیش بینی نمیکرد چنین مشکلی بوجود بیاد.

در مورد هزینه تعمییر، اگر موافق باشید شما همون 50 تومن رو هزینه بفرمایید، مابقیه هزینه اش با بنده، تو پیغام خصوصی شماره کارت بدین واریز می کنم خدمت شما تا مادربرد رو به نمایندگی ایسوس ارسال کنند.

در مورد سوالی که پرسیدین، مادربرد گیمینگ هیچ تاثیری در زمینه فریم دهی در بازی نداره، یعنی تاثیری مستقیم بر بهتر اجرا شدن یا روان تر بودن بازی نداره، صرفا امکانات جانبی بهتری داره مثلا کارت صدای بهتری داره، کارت شبکه بهتری داره، و نرم افزار های مرتبط با گیمینگ بهتری داره. بعضی از مدلها امکان اورکلاک دارند.

هیچ تاثیری بر فریم دهی و اجرای بهتر بازی نداره.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک

دوست عزیز شما چیپ رو بکش بیرون از مادربورد و فایل بایوس هم بده به یک الکترونیکی با 15 تومن برات فلش میزنه.

Sent from my C6833 using Tapatalk

امتیازها
    7,787
    سطح
    59
    57
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    بابت مادربردت متاسفام دوست خوبم،

من خودم بارها از آقا عرفان مشاوره گرفتم و بارها فایل هایی که داده نصب کردم، یه بار هم یه مادربردم به فنا رفت، این موارد نادر پیش میاد، و واقعیتش قابل پیشبینی برای من یا عرفان نیست. تنها کسی که توی ایران در زمینه بایوس و مادینگ بایوس قبولش دارم خود عرفان هست و بازهم مشکلاتم رو به خودش می گم برطرف کنه. بحث اینجاست که از راه دور چون قطعه دست ما نیست ممکنه علائم و یا نشانه ها و یا عکس العمل غیر منتظره ای سیستم بده که قابل پیش بینی نیست و مانند مورد شما چیزی که خیلی ساده به نظر میاد یه دفعه پیچیده بشه.

از این جهت من خودم متعجب هستم از مشکلی که پیش آمد و عرفان هم اصلا پیش بینی نمیکرد چنین مشکلی بوجود بیاد.

در مورد هزینه تعمییر، اگر موافق باشید شما همون 50 تومن رو هزینه بفرمایید، مابقیه هزینه اش با بنده، تو پیغام خصوصی شماره کارت بدین واریز می کنم خدمت شما تا مادربرد رو به نمایندگی ایسوس ارسال کنند.

در مورد سوالی که پرسیدین، مادربرد گیمینگ هیچ تاثیری در زمینه فریم دهی در بازی نداره، یعنی تاثیری مستقیم بر بهتر اجرا شدن یا روان تر بودن بازی نداره، صرفا امکانات جانبی بهتری داره مثلا کارت صدای بهتری داره، کارت شبکه بهتری داره، و نرم افزار های مرتبط با گیمینگ بهتری داره. بعضی از مدلها امکان اورکلاک دارند.

هیچ تاثیری بر فریم دهی و اجرای بهتر بازی نداره.
    من از شما آرمین عزیز سپاس گذارم و این صحبت شما نشان از محبت شما داره ، خود من هم بارها از دوستمون آقا عرفان راهنمایی های متعددی
    گرفتم و انصافاً جواب گرفتم و این بار هم به قول شما اتفاقه ، بالاخره پیش میاد فقط ناراحتی من بیشتر از زمان این اتفاق بود که من در حین انجام
    چند کار بودم که باید تحویل میدادم ، در مورد هزینه هم نه اصلاً مشکلی از اون بابت نیست ، خدا شاهده فقط برای درس شدنش مهمه تو زمان کم
    دلیل اینکه من دنبال کسیم که زودتر بتونه اوکی کنه اینه که اینجایی که من هستم خیلی از لحاظ اطلاعات این چنینی قوی نیستن و میترسم بزنن
    داغون کنن مادربردو.

این رو هم بگم من از دنبال کنندگان سخت افزار هستم از زمانی که هنوز سایتی نبود و مجله ها رو میخریدم و همیشه لذت می بردم و این سالها هم
    که سایت و انجمن راه افتاده همیشه انرژی خوبی میگرفتم توی انجمن و وقتی هم محبت شما عزیزان رو میبینم واقعاً بیشتر لذت میبرم.
    امتیازها
    7,787
    سطح
    59
    57
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    دوست عزیز شما چیپ رو بکش بیرون از مادربورد و فایل بایوس هم بده به یک الکترونیکی با 15 تومن برات فلش میزنه.

Sent from my C6833 using Tapatalk
    به خدا الکتریکیای اینجا چیزی حالیشون نیست
صفحه 5 از 7 نخست ... 34567 آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 63

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)