سلام من چندتا سوال داشتم اینکه چرا وقتی میرم تو بازیهای خیلی سنگین یه صدای ویز ویز از داخل خوده هسته کارت گرافیک میاد یه صدای ویزززز و اینکه تا برم تو ویندوز قط میشه این صدا از فن نیست مطمنم و اینکه در حالت عادی از پشت در کیسو وا میکنم و میبیم یه همچین صدایی هم از داخل هسته خوده سی پیو میاد در حالت اماده به کار مثلا توی ویندوز موسو تکون میدم این صدا هم از داخل سیپیو با تکون دادن موس اتفاق میوفته و این صداهارو واسه این فهمیدم چون در حالت عادی همه فنها خاموشه چه گرافیک چ سیپیو چه پاور و اینکه پاورمم از همون اول ک پیسیو خریدم یه بارم فنش روشن نشده ntel Core i7-6700K Skylake Processor
MSI Z270 GAMING PRO CARBON
Gskill Ripjaws V 16GB 8GBx2 2800Mhz CL15
MSI GTX 1080 Gaming X OC 8GB
WD blue 1TB 64MB Buffer HDD
Samsung 850 evo 256GB SATA3
Corsair HX750i 80Plus Platinum Power Supply
Cooler Master MasterLiquid Pro 240
monitor benq 144 hrtz 1ms
و اینکه این خیلی از بقیه مهمتره اینه که چرا اول ک ویندوز عوض میکنم ویندوز تازس میرم داخل بازیها ۲ ۳ ساعت اول خیلی خوبه و به اصطلاح بهترین رو داره بعد یه طوری میشه که کم کم لش میشه انگار بازی یه طوری میشه که میفهمم مثلا توی یه بازی ک میخوام اصلحرو ۱۸۰ بچرخونم اول سریع میچرخیده حالا با همون سنس وقتی به همون اندازه موسو تکون میدی واسه چرخیدن ۱۸۰ درجه نمیچرخه انکگار سنس کم شده و بازی لش شده اف پی اسم ۳۰۰ هستا ولی یه احساس لش بودن داره بازی ۱۰۰ درصد هم مطنم شک ندارم باز ویندوز که عوض میکنم ۲ ساعت بهترین شکلشه بازم همینطوری میشه