ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    8
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

مشکل روشن نشدن کامپیوتر بعد قطعی برق

با سلام خدمت همه دوستان
    pcمن جدیدا مشکل عجیبی پیدا کرده اینکه بعد قطع برق وقتی میخوام روشنش کنم کلید پاور رو میزنم یه لحظه فن ها روشن میشن وبعد خاموش بعد هر چقدر هم کلید پاور رو بزنی هیچ عکس العملی نشون نمیده (مشکل بعید میدونم از پاور باشه چون سیم لن مودم چراغش روشنه پس حتما برق داره )وبعد چندین ساعت میشه روشن کرد
    باطری مادربردمو عوض کردم تاثیری نداشت
    بعد با قطع برق تک تک اجزا تست کردم و دیدم وقتی این مشکل به وجود میاد اگه برق هارد دیسک رو قطع کنمو سیستم رو روشن کنم سیستم روشن میشه وبعد میتونم با خاموش کردن دستی و وصل دوباره هارد سیستم بالا میاد (این مشکل از وقتی پیش اومده که من به یه دلیلی در حالت روشن برق هارد رو قطع کرده بودم همون موقعه هم برق رفت ) بنظرتون مشکل از کجاست ؟ امکان داره از bios سیستم باشه که بهم ریخته باشه ؟ یا اینکه امکان داره اتصالی داشته باشه ؟ یا مشکل از پاور باشه ؟؟ یا اینکه مشکل از هارد باشه ؟
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mobin1998 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    pcمن جدیدا مشکل عجیبی پیدا کرده اینکه بعد قطع برق وقتی میخوام روشنش کنم کلید پاور رو میزنم یه لحظه فن ها روشن میشن وبعد خاموش بعد هر چقدر هم کلید پاور رو بزنی هیچ عکس العملی نشون نمیده (مشکل بعید میدونم از پاور باشه چون سیم لن مودم چراغش روشنه پس حتما برق داره )وبعد چندین ساعت میشه روشن کرد
    باطری مادربردمو عوض کردم تاثیری نداشت
    بعد با قطع برق تک تک اجزا تست کردم و دیدم وقتی این مشکل به وجود میاد اگه برق هارد دیسک رو قطع کنمو سیستم رو روشن کنم سیستم روشن میشه وبعد میتونم با خاموش کردن دستی و وصل دوباره هارد سیستم بالا میاد (این مشکل از وقتی پیش اومده که من به یه دلیلی در حالت روشن برق هارد رو قطع کرده بودم همون موقعه هم برق رفت ) بنظرتون مشکل از کجاست ؟ امکان داره از bios سیستم باشه که بهم ریخته باشه ؟ یا اینکه امکان داره اتصالی داشته باشه ؟ یا مشکل از پاور باشه ؟؟ یا اینکه مشکل از هارد باشه ؟
    مشخصات کامل سیستم؟
    امتیازها
    8
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    مشخصات کامل سیستم؟
    اگه منظورت مشخصات سخت افزاریه والا زیاد سر در نمیارم فقط اینا رو میدونم
    که مادربردم که gigabyte
    Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.00GHz
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mobin1998 نمایش پست ها
    اگه منظورت مشخصات سخت افزاریه والا زیاد سر در نمیارم فقط اینا رو میدونم
    که مادربردم که gigabyte
    Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.00GHz
    خوب ببین ما هم راهنمایی که میتونیم بدیم در حد اطلاعاتیه که شما به ما میدی.

طبق چیزی که گفتی پاور سیستمت باید عوض شه. ظاهرا سیستم خیلی قدیمیه و پاور اولین چیزیه که توی این جور سیستم ها متهم اصلی به حساب میاد.

ممکنه بخش تغذیه هاردت و یا خود هاردت دچار مشکل شده باشه که با نرم افزار HD Sentinel میتونی چک کنی هاردت رو.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)