ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 192 از 192 نخست ... 92142182190191192
نمایش نتایج: از 1,911 به 1,919 از 1919

موضوع: صندلی داغ

امتیازها
    7,328
    سطح
    56
    507
    کاربر انجمن
    به به سلام آقا آرمین خوب هستید؟؟
    چه خبرا من کم پیدام کسی هست به جای من تند و تند و زیاد مزاحمتون بشه؟؟:دی!!یا کسی هنوز نتونسته جای خالی منو پر کنه :دی لول!!
    بریم سراغ سوالا!!
    1- امسال میتونم تایپک (همین الان چی میگوشی) رو بزنم؟؟:دی!!
    2-امسال میتونم تاپیک (ترجمه آهنگاهای موردعلاقه تان)رو بزنم؟؟:دی!!
    3-میگن قراره همه تو شهر شما بمیرن و شما فقط یه نفر رو میتونید نجات بدید اون یه نفر کیه؟؟(کلا یه نفر از اون شهر میتونه نجات پیدا کنه یعنی یکی دیگه رو نجات بدید خودتون میمیمرید!!)
    4-به نظرت انسانا به صورت کلی از مردن یا رنج و عذاب کشیدن همه انسان های دیگه ناراحت میشن یا فقط از مردن یه سری آدمای خاص ناراحت میشن؟؟(مثلا "اگه مثلا یه فلسطینی رو بکشن میگن وای وای چرا کشتن ولی اگه یه اسرائیلی بمیره مشکلی نیست"آیا اینطوریه؟؟)
    5-به نظرت وقتی به یه کاری میگیم بد بعد یه نفر دیگه اونکار رو انجام بده ما مجازیم اون کار بد رو رو کسی که اون کار بد رو انجام داده انجام بدیم؟؟
    6-به نظرت یه فرد خطا کار رو باید مجازات کرد یا اصلاح؟؟
    7-آیا مجازات کردن خودش نوعی اصلاح هست؟؟
    8-اگه خدای نکرده زبونم لالا روم به دیوار بمیری بری اون دنیا بعد ببینی به طوری کلی اونچیزای که درمورد اون دنیا گفتن دروغ و اشتباه چه حالی پیدا میکنی؟؟
    9-وقتی یه نفر یه یه زمینه علاقه داره بعد تو یه زمینه ای که زیاد بهش علاقه نداره داره درس میخونه و شغلش و توانای هاش کلا تو یه زمینه دیگه (به غیر زمینه های تحصیلی و علاقش) است باید چیکار کنه؟؟
    10-اگه جوابت اینه که باید تو زمینه علاقش تحصیل کنه و کار کنه چجوری؟؟وقتی برا تحصیل تو زمینه مورد علاقش باید از سد کنکور بگزره که نمیتونه و کاری تو زمینه مورد علاقش نیست باید چیکار کنه؟؟
    11-به نظرت کسی که یه جرمی رو انجام داده خودش به تنهای گناهکاره یا جامعه ای که توش پرورش یافته هم گناهکاره؟؟
    12-فکر کنم شما باید بچه دهه شصت یا پنجاه باشید.فرض کنید سرنوشت صدام رو تو دهه 90 میلادی دادن دست شما چیکار میکردید؟؟
    13-برنامه خواصی برا آیندتون دارید؟؟اگه امکانش باشه و خصوصی نیست میشه یه توضیح کوچیکی بدید؟؟
    14- توصیه یا پیشنهادی برا افراد هم سن و سال من دارید؟؟
    15-بانی و باعث این سوال یکی از بهترین آدمای که تو عمرم دیدم!!بدون توجه به سن حقیقیم به نظرت من چند سال دارم؟؟
    16- دوست داشتید تو زمان به عقب برگردید؟؟اگه آره به چه زمانی؟؟
    17-اگه میتونستید یکی از وقایع طول دوران تاریخ کائنات رو (چه در آینده چه در گزشته)ببینید کدوم واقعه رو دوست داشتید ببینید؟؟
    18-اگه میتونستید یه روز رو با یه کسی که دوست دارید(هرکی در هر زمانی مثلا کسی که ده هزار سال پیش مرده یا کسی که ده هزار سال بعد قرار به دنیا بیاد!!)بگزرونید کی رو انتخاب میکردی؟؟
    19-بزرگترین خواسته و رویاتون تو زندگی چیه؟؟
    در آخر یه جک بگید دور هم شاد شیم!!
    اواخر ساله و انگار سالگرد تولدتون هم هست امیدوارم زندگی سراسر پر از شادی و موفقیت داشته باشید!!
    اگر بتوانیم واردذهن فردی بشویم
    مهم نیست فردب عادی یا اوتستیک یا...باشدیاخیر
    به جای اینکه آنهارابه خاطرغیرعادی بودنشان مجازات کنیم
    چراازمنحصربفردبودنشان تجلیل نمیکنیم و هرکس که تخیلات رهاشده داردراتشویق نمیکنیم؟
    -
    These wounds won't seem heal

This pain is just too real
    ...There's just too much that time cannot erase
    -
    مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
    -

کمک به کودکان سرطانی
    (واریزاینترنتی به موسسه معتبر محک)

امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    درود اقا ارمین

شادباش عرض می کنم سالروز تولدتون، پیروز و مانا باشید.

==============================================

1- چرا مغز انسان نمی توانید دو کار باهم همزمان انجام دهد ؟

2- binocular Vis ion در موردش توضیح بدید.

3- بهترین کشور از نظر صنعت خودرو سازی تو جهان و چرا ( از هر نظر که فکرش رو می کنید توضیح بده ) ؟

4- فوتودیودها چی هستند ؟ به چه کاری می اید.

5- چشم انسان طول موج های محدودی رو میبینه این طول موجها چی هستند ؟ طول موج کوتاه یا طول موج بلند ؟ و از چه رنگهایی هستند؟

6- کنتراس رو چگونه حساب می کنند براساس چه معیاری ؟

7- این فرمول برای چه الگوریتمی هست > f(x)=x+10sin(5x)+cos(4x)a ؟

8- مقادیر رنگ ها چند بیتی هستند ؟

9- چرا خلبان دوم در هواپیماهای جنگی نمی توانند به عنوان خلبان اصلی باشند ؟

10- میشه توضیح بدید بال های هواپیما مسافربری و جنگی با چه فرمول هایی محاسبه می کنند تا شدت خروجی هوا از بالا و پایین بالها یکسان باشد ؟
    امتیازها
    1,187
    سطح
    18
    167
    کاربر انجمن
    درود
    آرمین جان تولدتون مبارک
    1 نوتبوک شما چیه؟
    2 اگه وضع مالیتون خوب بود دوست داشتید چی بخرید؟
    3 سیستم رویاهاتون چیه؟رسیدین بهش؟
    4 شغل اصلیتون چیه؟
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    Reza Eshraghi

1.صفت های شمارشی (بیشتر-بیشترین ) و (کمتر – کمترین ) در کدام گزینه به درستی به کار رفته است ؟ (به عبارت ساده تر با توجه به کاربرد صفت های ذکر شده ، کدام گزینه صحیح است؟ )
    الف) دربین تمامی کولرهای فعلی و قدیمی دوفن 14 و 12سانتی نوکتوا ، نویز درحالت استفاده از ULNA در NH-C14 کمترین مقدار است
    ب) در بین کارت گرافیک های GTX980Ti غیر رفرنس از سه برند زوتک ، ایسوس و گیگابایت ، بیشترین تعداد کارت گرافیک که بیش از 2 اسلات از مادربرد را اشغال می کنند مربوط به برند ایسوس است
    ج) در مادربردهای سوکت LGA2011-3 برندهای ایسوس – گیگابایت و ازراک ، کمترین تعداد مادربرد با فاکتورفرم های E-ATX و CEB و EEB مربوط به برند ازراک است
    د) در بین پرینترهای سه کاره و 4 کاره تک رنگ لیزری برند Canon و HP ، تعداد مدل های دارای قابلیت فکس از مدل های دارای قابلیت اتصال از طریق شبکه بی سیم در مجموع دو برند کمتراست

2.در یک اتاق تاریک تعداد 4 عدد فن از مدل های TY-143 و JetFlo140 و NF-A14 IPPC3000PWM و NF-F12 IPPC3000 PWM به طور تصادفی روی یک میز روشن شده و 20 ثانیه پس رسیدن به حداکثر دور اسمی خود خاموش شده و 3 ثانیه بعد فن بعدی روشن می شود و با همین قاعده روال ادامه می یابد تا هر 4 فن روشن شده و خاموش شوند . پشت دیوار با عرض 30 سانتی متری این اتاق ، یک دستگاه سنجش نویز فن قرار داده شده است . نویز سومین فن که روشن می شود توسط دستگاه حداکثر 20 دسی بل تعیین می شود . با فرض آنکه تنها حائل دستگاه و فن ، عرض دیوار باشد ، احتمال آنکه فن مذکور Jetflo باشد بیشتراست یا NF-A14 IPPC3000PWM ؟

NF-A14 IPPC3000PWM

3.رابطه پشتیبانی NH-D15S از سه مادربرد ASUS X99-E WS و MSI X99S-XPOWER AC و GIGABYTE Z97X-SOC Force LN2 با رابطه NH-D15 درکدام گزینه از راست به چپ عیناً مشابه است ؟

الف ) Z97X-SOC Force و Z97 OC Formulaو Maximus VII Gene
    ب ) Maximus VII Hero و ASUS Z97-WS و Z97 OC Formula
    ج) Maximus VII Gene و ASUS Z97-WS و MSI X99S SLI Plus
    د) Maximus VII Hero و Z97 OC Formula و MSI X99S SLI Plus

4.در مورد واتر کولر های برند کولر مستر چند عبارت نا درست است ؟

عبارت ها :
    - نسبت تعداد واتر کولرهایی که دارای شیر تخلیه کولانت هستند به مدل هایی که این قابلیت را ندارند از 1/2 ( یک دوم ) بیشتر است
    -تعداد واتر کولرهای دارای فن سری silencio از مدل های دارای فن سری Jet Floبیشتراست
    - تعداد واتر کولر های 12 سانتی دارای فن Jet flo از Silencio کمتر است
    - تعداد واتر کولر هایی که قابلیت و شرایط نصب در بیش ازیک موقعیت از کیس CM Storm Stryker را دارند از نصف کل واتر کولرها کمتر است
    - دربین کیس های کولر مستر حداکثر دوکیس قابلیت پشتیبانی و میزبانی از Nepton 280L را دارا هستند

گزینه ها :

الف ) 2 عبارت
    ب)3 عبارت
    ج) 4 عبارت
    د) 1 عبارت

5.در هیچ یک از گزینه هابه جز ، ....... OEM پاور ، CWT نیست
    الف) EVGA SuperNova 850G2
    ب)CoolerMaster V1200
    ج)CrosairAX1200i
    د) Crosair RM850i

سوالی که 2 تا منفی در اون به کار رفته شده باشه رو متوجه نمیشم.

کلا" رضا جان، سوالات از یه حدی که سخت میشه باید شانسی زد.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Beni7192 نمایش پست ها
    آرمین جان تولدت مبارک
    مرسی بهنام جان، خیلی گلی عزیز دل.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    Flanker

به به سلام آقا آرمین خوب هستید؟؟

- قربانت مرسی مسعود جان.

چه خبرا من کم پیدام کسی هست به جای من تند و تند و زیاد مزاحمتون بشه؟؟:دی!!یا کسی هنوز نتونسته جای خالی منو پر کنه :دی لول!!

- مطمئن باش کسی جای کسی رونمیتونه بگیره عزیز دل.

1- امسال میتونم تایپک (همین الان چی میگوشی) رو بزنم؟؟:دی!!

- هر زمان سایت های مرتبط با موسیقی از نیلترینگ بیرون اومدن، هر تاپیکی دوست داری بزن، اصلا" شما دیسکو بزن.

2-امسال میتونم تاپیک (ترجمه آهنگاهای موردعلاقه تان)رو بزنم؟؟:دی!

- هر زمان سایت های مرتبط با ارائه متن آهنگ ها از نیلترینگ بیرون اومدن، بزن. باور کن مسعود جان این محدودیت ها دست ما نیست، ما هم شاید خودمون دلمون خیلی تاپیک ها رو بخواد، ولی کمیته مصادیق شوخی ندارند، میزنن کل انجمن رو میارن پایین.

3-میگن قراره همه تو شهر شما بمیرن و شما فقط یه نفر رو میتونید نجات بدید اون یه نفر کیه؟؟(کلا یه نفر از اون شهر میتونه نجات پیدا کنه یعنی یکی دیگه رو نجات بدید خودتون میمیمرید!!)

- طبعا" هر کسی عزیزان نزدیکش رو نجات میده. و اینطوری کسی دیگه در اون شهر نمیمیره. چون همه در صدد نجات دیگری بر میان، همه نجات پیدا میکنند.

4-به نظرت انسانا به صورت کلی از مردن یا رنج و عذاب کشیدن همه انسان های دیگه ناراحت میشن یا فقط از مردن یه سری آدمای خاص ناراحت میشن؟؟(مثلا "اگه مثلا یه فلسطینی رو بکشن میگن وای وای چرا کشتن ولی اگه یه اسرائیلی بمیره مشکلی نیست"آیا اینطوریه؟؟)

- نه اینطوری نیست، اصولا" انسان از دیدن رنج و عذاب دیگری ناراحت میشه، اگر ناراحت نشه انسان نیست. منتها به نظرم اون مثالی که آخر جمله زدی از نظر موضوعی ربطی به سوالت نداره. کسانی که آرامش و پیشرفت و توسعه ی خودشون رو در رنج و چپاول و عذاب دیگری تعریف میکنند، بلقوه از انسانیت بدور هستند. این نحوه تعریفه که مشکل زاست. اینکه جهانبینی یک طرف هست که باعث از بین بردن خانه و کاشانه ی دیگری و کشتن دیگری و در نتیجه کشته شدن خودشون میشه؛ بنابراین مسئولیتش گردن خودشونه. البته دیگری هم همچین معصوم نیست، و متاسفانه طرف مقابل هم زندگی خودش رو در نبود دیگری تعریف میکنه، به هر قیمت. اینطوری میشه که 70 ساله اونجا رنگ آرامش رو ندیده. همه دنیا که میخواد اونجا صلح باشه، برعکس، خود اون دو طرف اصلا" دنبال صلح نیستند و مادامی که انسانها نتونند به رشد فکری و احساسی کافی برای همزیستی مسالمت آمیز برسند، متاسفانه همینی که هست.

5-به نظرت وقتی به یه کاری میگیم بد بعد یه نفر دیگه اونکار رو انجام بده ما مجازیم اون کار بد رو رو کسی که اون کار بد رو انجام داده انجام بدیم؟؟

- راستش سوال رو متوجه نشدم.

6-به نظرت یه فرد خطا کار رو باید مجازات کرد یا اصلاح؟؟

- اگر خطای اون فرد باعث ضرر و آسیب به شخص ثالثی شده باشه، ناچاری مجازات کنی. چون مجازات نکنی باعث تشویق رفتار خطا میشی.

- اما اگر خطای اون فرد، صرفا" به خودش آسیب رسونده باشه، میتونی به اصلاح تشویقش کنی. یعنی بازهم قادر نیستی اونو اصلاح کنی، بلکه صرفا" میتونی تشویقش کنی خودش رو اصلاح کنه.

7-آیا مجازات کردن خودش نوعی اصلاح هست؟؟

- خیر، مجازات صرفا" میتونه نقش بازدارندگی داشته باشه. نه اصلاح.

8-اگه خدای نکرده زبونم لالا روم به دیوار بمیری بری اون دنیا بعد ببینی به طوری کلی اونچیزای که درمورد اون دنیا گفتن دروغ و اشتباه چه حالی پیدا میکنی؟؟

- همون که اولش گفتی، زبونت رو گاز بگیر، خدا نکنه.

9-وقتی یه نفر یه یه زمینه علاقه داره بعد تو یه زمینه ای که زیاد بهش علاقه نداره داره درس میخونه و شغلش و توانای هاش کلا تو یه زمینه دیگه (به غیر زمینه های تحصیلی و علاقش) است باید چیکار کنه؟؟

- بالاخره به یک نقطه ای در زندگیش میرسه که باید یکیش رو انتخاب کنه، اون زمان وقتش که رسید، خودش میتونه دو دو تا چهار تا کنه و بره جلو.

10-اگه جوابت اینه که باید تو زمینه علاقش تحصیل کنه و کار کنه چجوری؟؟وقتی برا تحصیل تو زمینه مورد علاقش باید از سد کنکور بگزره که نمیتونه و کاری تو زمینه مورد علاقش نیست باید چیکار کنه؟؟

- زمینه ی مورد علاقه اش رو عوض کنه. کاری که من هم کردم.

11-به نظرت کسی که یه جرمی رو انجام داده خودش به تنهای گناهکاره یا جامعه ای که توش پرورش یافته هم گناهکاره؟؟

- جرم با جرم فرق میکنه. بعدشم نمیشه قضاوت کرد و حکم کلی داد. چند هفته پیش یه BMW تو نیایش با 200KM در ساعت خورد به یک پل عابر و له شد همه توش مردن. الان این جرم به جامعه چه ربطی داره؟

اینکه یکی اینقدر داره که نمیدونه چطوری بالا بیاره یکی هم به نون شبش محتاجه، به گردانندگان اون جامعه ربط داره، نه به خود جامعه.

صرفا" زمانی میتونی جامعه رو مقصر قلمداد کنی که فرهنگ اون جامعه باعث ایجاد اون جرم شده باشه، ولاغیر.

12-فکر کنم شما باید بچه دهه شصت یا پنجاه باشید.فرض کنید سرنوشت صدام رو تو دهه 90 میلادی دادن دست شما چیکار میکردید؟؟

- باید کشته میشد، انتخاب دیگری وجود نمی داشت.

13-برنامه خاصی برا آیندتون دارید؟؟ اگه امکانش باشه و خصوصی نیست میشه یه توضیح کوچیکی بدید؟؟

- مسلما" دارم. ولی خوب مربوط به زندگی شخصی خودم میشه.

14- توصیه یا پیشنهادی برا افراد هم سن و سال من دارید؟؟

- درس بخونین. منتها درسی بخونین که دوسش دارین.

15-بانی و باعث این سوال یکی از بهترین آدمای که تو عمرم دیدم!!بدون توجه به سن حقیقیم به نظرت من چند سال دارم؟؟

- 25

16- دوست داشتید تو زمان به عقب برگردید؟؟اگه آره به چه زمانی؟؟

- آره دوست داشتم به سال 1382 برگردم و دانشگاه نرم.

17-اگه میتونستید یکی از وقایع طول دوران تاریخ کائنات رو (چه در آینده چه در گزشته)ببینید کدوم واقعه رو دوست داشتید ببینید؟؟

- فکر میکنم دیدن معجزات پیامبران در گذشته خیلی باید هیجان انگیز باشه.

18-اگه میتونستید یه روز رو با یه کسی که دوست دارید(هرکی در هر زمانی مثلا کسی که ده هزار سال پیش مرده یا کسی که ده هزار سال بعد قرار به دنیا بیاد!!)بگزرونید کی رو انتخاب میکردی؟؟

- پاسخ به این سوال سخته.

19-بزرگترین خواسته و رویاتون تو زندگی چیه؟؟

- این همون سوال 13 هستش.

در آخر یه جک بگید دور هم شاد شیم!!

- جک زیاد بلد نیستم.

اواخر ساله و انگار سالگرد تولدتون هم هست امیدوارم زندگی سراسر پر از شادی و موفقیت داشته باشید!!

- بسیار ممنون ازلطف شما دوست خوبم.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    Delta Force

درود اقا ارمین

شادباش عرض می کنم سالروز تولدتون، پیروز و مانا باشید.

- بسیار ممنونم بهزاد جان.
    ==============================================

1- چرا مغز انسان نمی توانید دو کار باهم همزمان انجام دهد ؟

- اتفاقا" مغز انسان میتونه چند تا کار رو باهم انجام بده، مثلا همزمان به دستها پیغام میده تایپ کنند، به چشم دستور میده مانیتور رو نگاه کنه و فکر آدم هم به شام باشه که کی حاضر میشه.

2- binocular Vis ion در موردش توضیح بدید.

- نمیدونم چیه.

3- بهترین کشور از نظر صنعت خودرو سازی تو جهان و چرا ( از هر نظر که فکرش رو می کنید توضیح بده ) ؟

- آلمان

4- فوتودیودها چی هستند ؟ به چه کاری می اید.

5- چشم انسان طول موج های محدودی رو میبینه این طول موجها چی هستند ؟ طول موج کوتاه یا طول موج بلند ؟ و از چه رنگهایی هستند؟

6- کنتراس رو چگونه حساب می کنند براساس چه معیاری ؟

7- این فرمول برای چه الگوریتمی هست > f(x)=x+10sin(5x)+cos(4x)a ؟

8- مقادیر رنگ ها چند بیتی هستند ؟

9- چرا خلبان دوم در هواپیماهای جنگی نمی توانند به عنوان خلبان اصلی باشند ؟

10- میشه توضیح بدید بال های هواپیما مسافربری و جنگی با چه فرمول هایی محاسبه می کنند تا شدت خروجی هوا از بالا و پایین بالها یکسان باشد ؟

- متاسفانه پاسخ سوالات 4 تا 10 رو نمیدونم.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    Pr0m3en

درود
    آرمین جان تولدتون مبارک

- سلام بسیار ممنونم دوست عزیزم.

1 نوتبوک شما چیه؟

- ASUS X751LJ A

2 اگه وضع مالیتون خوب بود دوست داشتید چی بخرید؟

- تعداد مواردی که باید نام ببرم زیاده ;)

3 سیستم رویاهاتون چیه؟رسیدین بهش؟

- بله تقریبا" بالای 85 درصد بهش رسیدم و مشخصاتش توی پروفایل و در امضای من هست.

4 شغل اصلیتون چیه؟

- به عنوان مدیر حقوقی و فنی در یک شرکت حمل و نقل بین المللی کار میکنم.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    خب با تشکر ویژه از آقا آرمین عزیز مدیر کل محترم انجمن که علی رغم گرفتاری زیاد به ویژه در این روزها و ساعات پایانی سال به سؤالات دوستان پاسخ دادند
    بیشتر از این مزاحم اوقاتشون نمیشیم تا انشاء الله در این ساعات باقی مانده به کارهاشون بتونن برسن و براشون سال بسیار خوبی توأم با موفقیت وشادی و جیب پر و خوشبختی و موفقیت های شغلی و همچنین در مدیریت فروم انشاء الله اتفاقات خوب در زندگی آرزومندیم :x:x:x@};-@};-@};-
    برای تک تک عزیزان ، کاربران و مدیران عزیز فروم و مجموعه سخت افزار در سال جدید آرزوی سلامتی و شادی و رسیدن به آرزوها و اهداف همگی رو از خداوند بزرگ مسئلت دارم .
    سال نو همگی پیشاپیش مبارک .در کنار عزیزانتون انشاءالله شاد و پیروز باشید و امیدوارم در سال 95 هیچ غمی نبینید
    و این هم آخرین صندلی داغ سال 1394 بود که آقا آرمین عزیز افتخار دادند و با ما بودند@};-@};-
    انشاء الله سال 95 صندلی داغ های جذاب تر و سوزان تری (! ) رو در خدمت دوستان باشیم :D
    به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقی است

صفحه 192 از 192 نخست ... 92142182190191192
نمایش نتایج: از 1,911 به 1,919 از 1919

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع