ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 13 از 192 نخست ... 311121314152363113 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 1919

موضوع: صندلی داغ

امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط phantom نمایش پست ها
    درود بر حسام جان عزیز بشین ببینم تا دست و پاتو یه هفته ببندم
    سری اول پرسشهای من :
    1-اورکلاک
    2-سافایر یا فاکس کان
    3-گیگا بایت یا ایسوس
    4- شب یلدا
    5- پرواز
    6- ساحل
    7- جنگل
    8- رنگ مورد علاقه
    9- شیر یا ببر
    10- سیب
    می تونی نظرت را در موارد بالا ابراز کنی یه کلمه ،جمله یا تشریح
    درود بر حسام جان عزیز بشین ببینم تا دست و پاتو یه هفته ببندم درود بر آقا رفیع عزیز, ولی چرا اینقدر من را محکم بستید, فرار نمیکنم!
    سری اول پرسشهای من :
    1-اورکلاک یک حس خیلی ناب و البته با استرس
    2-سافایر یا فاکس کان انتخاب واقعا سخته, اما سافایر را ترجیح میدهم, چون خیلی پرکار و پر تلاشه
    3-گیگا بایت یا ایسوس به نظر من هر دو شرکت در یک حد از کیفیت هستند و فقط علاقه به یک برند میتونه انتخاب شما باشه, اما من ایسوس را به دلیل ارائه فناوریهای خاص مانند uefi, tpu و epu انتخاب می کنم.
    4- شب یلدا شبی که هر سال فقط یکبار به دلیل 1 دقیقه اختلاف, میتونه تمام اعضای خانواده را دور هم جمع کنه, واقعا ما ایرانیها در برگزاری جشن و شادی بینظیر بودیم, اما الان دیگه بر عکس شده!
    5- پرواز برای هر انسانی یک حس بینظیریه, در پرواز بهتر میتونیم دنیا را بشناسیم, احساس نامحدود بودن, احساس خوبیه!
    6- ساحل آرامش خیلی خوبی به من منتقل میکنه, وقتی کنار ساحل مینشینم و به دریا خیره میشوم,
    7- جنگل طبیعت, سرسبزی, شادی و نشاط
    8- رنگ مورد علاقه بیشتر از رنگهای شاد خوشم میاد, مثل سبز و نارنجی
    9- شیر یا ببر ترجیحا شیر, صلابت و قدرت خاصی داره, بیخود نیست که سلطان جنگله!
    10- سیب ابتدا به یاد استیو جابز میفتم, بعد به میوه سیب! یک عادت خاصی دارم وقتی میخوام سیب بخورم (فقط سیب سرخ) چند دقیقه با عطر و بوی سیب سیر میکنم!
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    خوب حلا نوبت منه :

1 - Asus ROG Mars II
    2 - سه تن از شخصیت های برتر آی تی ؟
    3 - خدا ؟
    4 - بزرگترین آرزو در زندگی ؟
    5 - اگر بهتون می گفتن یه جمله در باب تکنولوژِی بگویید ، چه می گفتید ؟
    6 - سخت افزار ؟
    7 - غذای مورد علاقه ؟
    8 - اگه هوا بارونی باشه ، زیر بارون راه می روید ؟
    9 - ازدواج کرده اید ؟

سپاسگذارم .
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    27,370
    سطح
    98
    4,864
    مدير بازنشسته
    سری1:
    سلام
    امیدوارم رفیع جان حسابی صدای جلیز و ولیز راه انداخته باشه!
    1. بهترین ترانه سرا؟
    2. آخرین خواسته قبل از مرگ(زببونم لال)؟
    3. اگر 1 میلیارد تومن داشتی چیکار می کردی باهاش؟
    4. بدترین ضد حالی که خوردین؟
    5. بدترین ضد حالی که زدین؟
    همینا برای فعلا بسه!

امید آخر...
    مطمئن بودم که من را تا محرم می بری

آبروی رفته ام را با نگاهی می خری

کاروان یاس و لاله خیمه زد در کربلا

خیمه سبز تو کو پس ای امید آخری؟

امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6574598 نمایش پست ها
    خوب حلا نوبت منه :

1 - Asus ROG Mars II اگر پولش را هم داشته باشم نمیخرم! خیلی راحت میشه با دو تا GTX 580 از این کارت گرافیک پیشی گرفت, و حدودا 1.5 میلیون هم پول تو جیبمون باقی میمونه!
    2 - سه تن از شخصیت های برتر آی تی ؟ به نظرم درست نیست وقتی کسی را نمیشناسم اسمش را بیاورم (منظورم با خارجیهاست), در بین شخصیت های آی تی کشور فقط و فقط میگویم: محمدرضا پناهی
    3 - خدا ؟ عشق اول و آخر
    4 - بزرگترین آرزو در زندگی ؟ آرزوهای زیادی دارم, اما از همه مهمتر تاسیس یک مجموعه بزرگ سخت افزاری تا بتونم تعداد زیادی از جوانان کشورم را مشغول به کار کنم (البته خودم هنوز بیکارم!!)
    5 - اگر بهتون می گفتن یه جمله در باب تکنولوژِی بگویید ، چه می گفتید ؟ برو کنار, داره میره! (سرعت پیشرفت تکنولوژی به حدی زیاد شده که حتی شرکتهای بزرگ هم عقب میمانند!)
    6 - سخت افزار ؟ اگر منظورتون مجموعه سخت افزاره, دوست دارم همیشه با این مجموعه همراه باشم, اما اگر منظور شما قطعات سخت افزاری هست که باید بگم فقط حسرتش برای ماست!
    7 - غذای مورد علاقه ؟ بیشتر به پیتزا علاقه دارم, غذاهای ایرانی هم همه را دوست دارم
    8 - اگه هوا بارونی باشه ، زیر بارون راه می روید ؟ اگر فرصتی باشه و اگر نفر دومی هم باشه, فکر کنم تجربه خوبی باشه!
    9 - ازدواج کرده اید ؟ نه هنوز, و برنامه ای هم برای ازدواج ندارم, ازدواج در وضعیت حال, مثل اینه که خودتون را از بالای برج ایفل پرت کنید پایین!

سپاسگذارم .
    1 - Asus ROG Mars II اگر پولش را هم داشته باشم نمیخرم! خیلی راحت میشه با دو تا GTX 580 از این کارت گرافیک پیشی گرفت, و حدودا 1.5 میلیون هم پول تو جیبمون باقی میمونه!
    2 - سه تن از شخصیت های برتر آی تی ؟ به نظرم درست نیست وقتی کسی را نمیشناسم اسمش را بیاورم (منظورم با خارجیهاست), در بین شخصیت های آی تی کشور فقط و فقط میگویم: محمدرضا پناهی
    3 - خدا ؟ عشق اول و آخر
    4 - بزرگترین آرزو در زندگی ؟ آرزوهای زیادی دارم, اما از همه مهمتر تاسیس یک مجموعه بزرگ سخت افزاری تا بتونم تعداد زیادی از جوانان کشورم را مشغول به کار کنم (البته خودم هنوز بیکارم!!)
    5 - اگر بهتون می گفتن یه جمله در باب تکنولوژِی بگویید ، چه می گفتید ؟ برو کنار, داره میره! (سرعت پیشرفت تکنولوژی به حدی زیاد شده که حتی شرکتهای بزرگ هم عقب میمانند!)
    6 - سخت افزار ؟ اگر منظورتون مجموعه سخت افزاره, دوست دارم همیشه با این مجموعه همراه باشم, اما اگر منظور شما قطعات سخت افزاری هست که باید بگم فقط حسرتش برای ماست!
    7 - غذای مورد علاقه ؟ بیشتر به پیتزا علاقه دارم, غذاهای ایرانی هم همه را دوست دارم
    8 - اگه هوا بارونی باشه ، زیر بارون راه می روید ؟ اگر فرصتی باشه و اگر نفر دومی هم باشه, فکر کنم تجربه خوبی باشه!
    9 - ازدواج کرده اید ؟ نه هنوز, و برنامه ای هم برای ازدواج ندارم, ازدواج در وضعیت حال, مثل اینه که خودتون را از بالای برج ایفل پرت کنید پایین!
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط +aren نمایش پست ها
    سری1:
    سلام
    1. بهترین ترانه سرا؟
    2. آخرین خواسته قبل از مرگ(زببونم لال)؟
    3. اگر 1 میلیارد تومن داشتی چیکار می کردی باهاش؟
    4. بدترین ضد حالی که خوردین؟
    5. بدترین ضد حالی که زدین؟
    همینا برای فعلا بسه!
    سلام سلام روح الله عزیز
    1. بهترین ترانه سرا؟ دکتر افشین یداللهی
    2. آخرین خواسته قبل از مرگ(زببونم لال)؟ من خیلی با موضوع مرگ راحت برخورد میکنم, چون این اتفاق فقط یکبار رخ میده و این یعنی رخداد خیلی خاصی هست, و همچنین دل کندن از این دنیا برای من خیلی راحته چون دلبستگی و وابستگی به زندگی ندارم, شاید اگر نسبت به فردی خاص احساس مسئولیت داشتم, شرایط فرق میکرد.
    3. اگر 1 میلیارد تومن داشتی چیکار می کردی باهاش؟ نصفش را به مجموعه سخت افزار اهدا میکردم تا تبدیل به یک مجموعه جهانی و بزرگ بشود. نصف دیگر هم برای ساخت یک زندگی مناسب خرج میکردم
    4. بدترین ضد حالی که خوردین؟ در کل به صورت شبانه روزی مشغول به ضد حال خوردن هستم! اما یکبار دو روز مانده به عید نوروز, کارت گرافیکم دچار مشکل شد و یک ماه بعد از عید را با یک گرافیک 256 مگابایتی ddr2 گذراندم!
    5. بدترین ضد حالی که زدین؟ به خدا خیلی فکر کردم ولی چیزی به ذهنم نرسید, فکر کنم مدت زیادی هست که اینکارو انجام ندادم!
    امتیازها
    27,370
    سطح
    98
    4,864
    مدير بازنشسته
    خب، سوالای قبلی آسون بودن!
    جمله ای که در مورد این عکس ها به نظرت می رسه بگو:
    1.
    فایل پیوست 1187

2.
    فایل پیوست 1188

3.
    فایل پیوست 1189

4.
    فایل پیوست 1190

5.
    فایل پیوست 1191

6.
    فایل پیوست 1192

7.
    فایل پیوست 1193

8.
    فایل پیوست 1194

9.
    فایل پیوست 1195

10.
    فایل پیوست 1196

ادامه دارد...!

امید آخر...
    مطمئن بودم که من را تا محرم می بری

آبروی رفته ام را با نگاهی می خری

کاروان یاس و لاله خیمه زد در کربلا

خیمه سبز تو کو پس ای امید آخری؟

امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط +Aren نمایش پست ها
    خب، سوالای قبلی آسون بودن!
    جمله ای که در مورد این عکس ها به نظرت می رسه بگو:
    1.
    فایل پیوست 1187

2.
    فایل پیوست 1188

3.
    فایل پیوست 1189

4.
    فایل پیوست 1190

5.
    فایل پیوست 1191

6.
    فایل پیوست 1192

7.
    فایل پیوست 1193

8.
    فایل پیوست 1194

9.
    فایل پیوست 1195

10.
    فایل پیوست 1196

ادامه دارد...!

1- خنده از اعماق وجود
    2- هیچکس تنها نیست
    3- دلم تنگ شده واسه گیم!
    4- آخرش که چی؟
    5- گهی پشت به زین و گهی زین به پشت
    6- دخانیات پشتیبان ورزش!
    7- خر بخرید از ایران خودرو نخرید!
    8- فقط دوست ندارم جای این دو نفر باشم, همین
    9- فقط باید این عکس را دید, چیزی نمیشه گفت
    10- بپا خاکی نشی عمو!
    امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    سلام حسام جان امروز رو صندلی بیکار نشستی نگران نباش تا خودمو د اری تنها نمی مونی
    یه متنی برات نگارش می کنم خوب توش تفکر کن دوست دارم عقیده منو حدس بزنی و برداشتت رو اینجا بیاری
    جهان هستی ما حدود پنج میلیارد سال سابقه داره کره زمینم بخشی از اونه از لحظه اول حدود دو میلیارد سال در سطح کره زمین یه مولکول اکسیژن نبوده یه حدود دو میلیارد سال طول کشیده تا یه سری باکتری که در اقیانوسها حیات یافتند کم کم اکسیژن آب را تجزیه کردند تازه اوایل کل این اکسیژن تولیدی جذب آهن موجود در آب شده و به صورت اکسید آهن درکف اقیانوسه رسوب می یافت تا بعدها کم کم این ذخایر آهن کاهش یافت و اکسیژن به سطح زمین راه یافت و از این لحظه کم کم حیات وابسته به اکسیژن آغاز شد ودوران حیات گونا گون آغاز شد از جمله دوران داینا سورها که حدود 200 میلیون سال طول کشیده و تقریبا بعد آنها نوبت ورود ما به چرخه زندگی رسیده دوره حیات انسانها حدو 5000 سال تخمین زده میشه یعنی دوره حیات ما در برابر عمر زمین حدود یک میلیونم هست جالب اینه که با تمام این ویژگی های حیات اکسیژنی ما به گاز های دیگه مانند دی اکسید کربن یا همان گازهای گلخانه ای به شدت نیازمندیم برای که این گازها سبب میشن گرمای زمین حفظ بشه اگه نباشن دمای زمین به زیر منفی 15 درجه سانتیگراد کاهش پیدا می کنه و حیات ما غیر ممکن میشه این ذره ای از ویژگی دنیای ماست حال می خوام بر داشت کلی ات رو از این مطلب برا مون بگی
    (حالا دیدی سوال سخت نباید از من بپرسی)
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Phantom نمایش پست ها
    سلام حسام جان امروز رو صندلی بیکار نشستی نگران نباش تا خودمو د اری تنها نمی مونی
    یه متنی برات نگارش می کنم خوب توش تفکر کن دوست دارم عقیده منو حدس بزنی و برداشتت رو اینجا بیاری
    جهان هستی ما حدود پنج میلیارد سال سابقه داره کره زمینم بخشی از اونه از لحظه اول حدود دو میلیارد سال در سطح کره زمین یه مولکول اکسیژن نبوده یه حدود دو میلیارد سال طول کشیده تا یه سری باکتری که در اقیانوسها حیات یافتند کم کم اکسیژن آب را تجزیه کردند تازه اوایل کل این اکسیژن تولیدی جذب آهن موجود در آب شده و به صورت اکسید آهن درکف اقیانوسه رسوب می یافت تا بعدها کم کم این ذخایر آهن کاهش یافت و اکسیژن به سطح زمین راه یافت و از این لحظه کم کم حیات وابسته به اکسیژن آغاز شد ودوران حیات گونا گون آغاز شد از جمله دوران داینا سورها که حدود 200 میلیون سال طول کشیده و تقریبا بعد آنها نوبت ورود ما به چرخه زندگی رسیده دوره حیات انسانها حدو 5000 سال تخمین زده میشه یعنی دوره حیات ما در برابر عمر زمین حدود یک میلیونم هست جالب اینه که با تمام این ویژگی های حیات اکسیژنی ما به گاز های دیگه مانند دی اکسید کربن یا همان گازهای گلخانه ای به شدت نیازمندیم برای که این گازها سبب میشن گرمای زمین حفظ بشه اگه نباشن دمای زمین به زیر منفی 15 درجه سانتیگراد کاهش پیدا می کنه و حیات ما غیر ممکن میشه این ذره ای از ویژگی دنیای ماست حال می خوام بر داشت کلی ات رو از این مطلب برا مون بگی
    (حالا دیدی سوال سخت نباید از من بپرسی)
    درود بر شما رفیع جان عزیز
    احساس میکنم منظور شما در این خصوصه که هر چیزی که در جهان هستی وجود داره، مفیده و در یک چرخه مشغول فعالیت هست
    حتی اون چیزایی که ما فکر می کنیم خیلی مضر هستن
    مقلا زهر یک مار خیلی سمی، خیلی راحت انسان را میکشه، اما همین مایع کشنده، قابلیت تبدیل به داروهایی را داره که نبود آنها جان خیلی از مردم جهان را تهدید میکنه
    فقط و فقط نوع استفاده ما مهمه، بعضی از ما بی تفاوت هستیم و به این مسائل توجه نمی کنیم
    خدا هیچ چیزی را بدون دلیل خلق نکرده
    امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    درود بر تو حسام جان شما برداشت جزئی رو آوردی ولی اینهمه فقط و فقط یه چیز رو بیان میکنه اونم بیکرانی و بینهایتی خدا
    و از همه مهمتر قانون مندی و قانون پذیری خداوند و نیز جهان آفریده اوست به این اعداد خوب نظر کن دو میلیارد سال طول کشیده تا اکسیژن بر روی زمین تشکیل شده و این قانون مندی این دنیا رو بیان میکنه همچنین ما با وجود اینکه در برابر این عظمت هیچ عددی نیستیم میتونیم در عرض چند سال با تولید گازهای گلخانه ای بیش از حد شرایط حیات زمین را از بین ببریم .
    همیشه پیروز و سر افراز باشی
صفحه 13 از 192 نخست ... 311121314152363113 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 1919

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع