ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 102 از 192 نخست ... 25292100101102103104112152 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,011 به 1,020 از 1919

موضوع: صندلی داغ

امتیازها
    4,678
    سطح
    43
    253
    کاربر انجمن
    با سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsn نمایش پست ها
    مگه من جواب غیر منطقی هم میدم ؟
    راستش خیلی ها سوالای منو با نگاه غیر منطقی جواب میدن . من خودم بیشتر از جنبه طنز می خونم ولی انتظار جواب جدی هم دارم .

1- چرا اول آدرس های اینترنتی سه تا w وجود داره ؟ اگر 2تا w باشه چی میشه ؟معنی سه تا w چیه ؟ دلیل این سه تا w اشاره به مفوم وب است ! www مخفف world wide web به معنی صفحه وب جهان گستر (!) است ! یعنی به عبارتی هر بار که ما آدرسی را با www مینویسیم به یاد میاریم که داریم یه صفحه وب را باز میکنم نه یک پروتوکل دیگر مثل Ftp
    World Wide Web رو درست اومدی ولی آدرس دهی های اینترنت بر اساس IP هست که ربطی به 2 تا یا 3 تا بودن اونا نداره .
    پیشنهاد می کنم شما از این به بعد اصلا W نذار ، ببین باز هم به صفحه خواسته شده شما می ره .

2- اگر ادیسون برق رو اختراع نمی کرد چی میشد ؟ (لطفا ننویس یکی دیگه اختراع می کرد !!!) چی بگم ! احتمالا هنوز در تاریکی میموندیم ! کشف برق و اختراع لامپ چیزی نیست که به ذهن هر کسی برسه و مطمئنا اگر این کار بزرگ توسط وی انجام نشده بود تکنولوژی و مدرنیته از وضع الانش خیلی عقب تر بود !
    معمولا اکثر دوستان جوابی شبیه جواب شما میدن .
    ولی
    جواب ما این نیست !!!!
    برق رو یک نفر دیگه کشف کرد .
    جناب آقای توماس ادیسون اختراعات زیادی داشت که یکی از آنها لامپ بود . از برق برای روشن شدن لامپ استفاده کرد .

تا سوالات بعدی .

با تشکر - سیستم 32

مجاز از پوچ ما را ازحقیقت باز می دارد ------- به سیر نرگسستان غافلیم از چشم بیمارش
    در این غفلت سرا بی عبرت آگاهی نمی باشد ------ مژه تا پا نزد بر چشم ، ننمودند بیدارش

وبلاگ شخصی ... کامپیوتر

گالری عکس

امتیازها
    15,191
    سطح
    79
    2,514
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط system32 نمایش پست ها

جناب آقای توماس ادیسون اختراعات زیادی داشت که یکی از آنها لامپ بود . از برق برای روشن شدن لامپ استفاده کرد .

با تشکر - سیستم 32
    برق dc از اختراعات ادیسون بود ، که اگه نبود الان نه کامپوتری بود نه موبایلی نه دیجیتالی !
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    علیرضا من خیلی اهل پرسش نیستم ، اما یه سوال ؛ چقدر خودتو دوست داری ؟ از 10 تا بگو !
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط system32 نمایش پست ها
    با سلام

راستش خیلی ها سوالای منو با نگاه غیر منطقی جواب میدن . من خودم بیشتر از جنبه طنز می خونم ولی انتظار جواب جدی هم دارم .

World Wide Web رو درست اومدی ولی آدرس دهی های اینترنت بر اساس IP هست که ربطی به 2 تا یا 3 تا بودن اونا نداره .
    پیشنهاد می کنم شما از این به بعد اصلا W نذار ، ببین باز هم به صفحه خواسته شده شما می ره .

یه url هم پسوند داره و هم پیشوند ! آدرس دهی اینترنتی بر حسب ip است ولی dns است که ما را به سمت اون ip میبره ! به عنوان پیشوند باید 3 تا w گذاشت ! البته سالهاست که w گذاشتن از مد افتاده و معمولا افراد یا اصلا w ها را نمیزارن یا از ctrl + enter استفاده میکنند!

معمولا اکثر دوستان جوابی شبیه جواب شما میدن .
    ولی
    جواب ما این نیست !!!!
    جناب آقای توماس ادیسون اختراعات زیادی داشت که یکی از آنها لامپ بود . از برق برای روشن شدن لامپ استفاده کرد . معمولا کسی که کاری را تمام میکنه را به عنوان مخترع میشناسند ! (مثل قضیه پرتوزایی در آزمایشات ماری کوری) در باره ی برق و لامپ ادیسون به هیچ وجه نفر اول نبود ! حتی فارادی قبل از اون ژنراتور ساخته بود و کسانی هم قبل از اون لامپ با بازده و عمر پایین ساختند ! ولی چون ادیسون این طرح ها را به کمال رسوند ذهنیت مردم به کشف برق و اختراع لامپ توسط ادیسون گرایش داره ! به هر حال مرسی از اطلاع رسانی شما

تا سوالات بعدی . منتظرت میمانم

با تشکر - سیستم 32
    بالا ! بالا!
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ya30n نمایش پست ها
    برق dc از اختراعات ادیسون بود ، که اگه نبود الان نه کامپوتری بود نه موبایلی نه دیجیتالی !
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    علیرضا من خیلی اهل پرسش نیستم ، اما یه سوال ؛ چقدر خودتو دوست داری ؟ از 10 تا بگو !
    از اون سوال هاست ! بچه بودم اگر کسی ازم میپرسید من را چند تا دوست داری میگفتم 2 تا ! (با این که بیشتر بلد بودم بشمرم)

الان هم میگم 2 تا !
    Albert Einstein
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    سلام علیرضا جان ! چند تا سوال تخصصی ازت می کنم ( می خواهم بدانم چند مرده حلاجی ! ) :

1 - پروفایل XMP چیست و در چه مواردی کاربرد دارد و آیا تاثیر بسزایی در عملکرد سیستم خواهد داشت یا خیر ؟! و میشه گفت که یه یک جور OC رم به شمار می رود ؟!

2 - چه تدابیری قبل از اورکلاک باید اندیشید تا اورکلاکی پایدار و منظم داشته باشیم ؟!

3 - چیپست های H67 و H61 و Z68 که هر سه آنها ، دارای خروجی تصویر هستند ، به نظر شما کدام یک بهتر هستند ؟ چرا ؟!

4 - می تونی توی یک خط ، Ive Bridge رو با Sandy Bridge ، مقایسه کنی ؟!

5 - کارت گرافیک 7970 ( قوی ترین کارت گرافیک تک هسته ای دنیا ) ،در حالت دیفالت چه اسکوری و در حالت OC ، چه اسکوری در 3D MARK 11 کسب می کند ؟!

6 - به نظرت گرافیک های سری 600 انویدیا می تونند بازار رو به دستشون بگیرند یا سری 7000 شرکت AMD ؟! چرا ؟!

7 - ویژگیهای چیپست Z77 رو چند مورد ذکر کن ؟!

8 - نظرت راجع به رم های شرکت GSkill چیست و کدام مدل از آنها را پیشنهاد می کنی ؟!

9 - در مورد این محصول یکمی توضیح بده برامون : " OC Station " ؟!!

10 - نظرت راجع به بایوس 3D چیست ؟!
    ویرایش توسط saeid6574598 : 2012/04/22 در ساعت 16:09
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6574598 نمایش پست ها
    سلام علیرضا جان ! چند تا سوال تخصصی ازت می کنم ( می خواهم بدانم چند مرده حلاجی !

1 - پروفایل XMP چیست و در چه مواردی کاربرد دارد و آیا تاثیر بسزایی در عملکرد سیستم خواهد داشت یا خیر ؟! و میشه گفت که یه یک جور OC رم به شمار می رود ؟!

این سوال خودته نه تست من ! عرضم به خدمت شما که پروفایل xmp که از طرف اینتل معرفی شده و به صورت لغوی مخفف extreme memory profile است و روی رم های ddr3 کاربرد داره ، تنظیماتی است که به رم سیستم داده شده تا بتونه تو فرکانس های مختلف کار کنه ، به این صورت که با انتخاب xmp در بایوس برای رمی که از این پروفایل پشتیبانی میکنه ، شما میتونی تنظیمات را به صورت اتوماتیک بدی ! بر فرض اگر رمی با باس 1600 داشته باشی میتونی روی حالت xmp 1333 بزاری و خود بایوس از طریق پروفایلی که داره تنظیمات زمان تاخیر ، ولتاژ و... را انجام میده ! در کل تا جایی که من میدونم به درد اورکلاکر جماعت نمیخوره چون اورکلاکر ها تنظیمات دستی را ترجیح میدند و البته شما در تنظیمات دستی بهتر میتونید به مقصودتون یعنی کارایی بالاتر برسید ! کلا در یک جمله کارش تنظیم کردن رم برای رسیدن به حالت پایدار و سریع است ! به نظر من بدرد نخوره ! اورکلاک رم هم نیست! تنظیم رم است !

2 - چه تدابیری قبل از اورکلاک باید اندیشید تا اورکلاکی پایدار و منظم داشته باشیم ؟!

با برنامه پیش رفتن و دانستن مراحل کار و آمادگی برای وقایع پیش بینی نشده مهمترین رکن اورکلاک از نظر من است !

3 - چیپست های H67 و H61 و Z68 که هر سه آنها ، دارای خروجی تصویر هستند ، به نظر شما کدام یک بهتر هستند ؟ چرا ؟!

بهتر بودن از چه نظر ؟ مسلما چیپ z68 از بقیه جدیدتر و پیشرفته تر و با امکانات بیشتر است (Z68>H67>H61) و صد البته که اورکلاک بهتری با z68 قابل انجام است ! (ویژگی های انحصاری مثل SRT و Virtu را هم داره !)

4 - می تونی توی یک خط ، Ive Bridge رو با Sandy Bridge ، مقایسه کنی ؟!

نه ! نمیتونم ! چون هنوز ivy bridge عرضه رسمی نشده و من هم هنوز علاقه ای به این سری جدید پردازنده های اینتل ندارم ! شرمنده !

5 - کارت گرافیک 7970 ( قوی ترین کارت گرافیک تک هسته ای دنیا ) ،در حالت دیفالت چه اسکوری و در حالت OC ، چه اسکوری در 3D MARK 11 کسب می کند ؟!

یادتون نره 7970 قوی ترین کارت تک هسته دنیا نیست ! بود ! الان نیست ! طبق تست های gru3d کارت 7970 در حالت استاک حدود 7800 - 8000 میگیره ! در ماکزیمم حالت اورکلاک هم که به ولت مود سنگین و نیتروژن و اورکلاکر حرفه ای نیاز داره بین 14000 تا 15000 تا ! برای اورکلاکر عادی تحت ایر 10000 به راحتی قابل دسترسی است !

6 - به نظرت گرافیک های سری 600 انویدیا می تونند بازار رو به دستشون بگیرند یا سری 7000 شرکت AMD ؟! چرا ؟!

بستگی به قیمت هاشون داره ، در ضمن 7000 زودتر اومد و جا افتاده تره ! احتمال زیاد سری 600 فروش بیشتری خواهد داشت چون از نظر قدرت نسبت به 7000 برتری دارد ! فعلا نمیشه نظر داد !

7 - ویژگیهای چیپست Z77 رو چند مورد ذکر کن ؟!

نیدونم ! کلا به چیپست هایی که هنوز به بازار نیومده علاقه ای ندارم ! البته مطمئنن یادم هست که Lucid virtu پیشرفته تر ، پشتیبانی از 4 تا پورت usb3 به صورت native و امکان نصب پردازنده های 22 نانومتری را به خاطر دارم

8 - نظرت راجع به رم های شرکت GSkill چیست و کدام مدل از آنها را پیشنهاد می کنی ؟!

فوق العاده اند ! رکورد اورکلاک رم های DDR3 هم دست جی اسکیل است ! پیشنهاد من برای افراد مختلف فرق میکنه ! مثلا برای AMD توصیه من سری Xtreme X است چون زمان تاخیر پایین دارند و خوب هم میتونی زمان تاخیرشون را پایین تر بیاری ! برای اورکلاک یا فرکانس بالا سری Xtreme z مناسبند ! برای کارهای معمولی هم سری Ripjaws ! رم های سری sniper هم بیشتر برای amd توصیه میشند ! البته برای اورکلاک اکستریم به خاطر ولتاژ پایین این رم ها و چیپ مناسبشون میتونند گزینه های مناسبی باشند ! درجمع بهترین جی اسکیل سری ripjaws Z است !

9 - در مورد این محصول یکمی توضیح بده برامون : " OC Station " ؟!!

میتونیم اون را یک جور کیس بدونیم ! با این تفاوت که این کیس که معمولا شیشه یا آکریلیک است برای اورکلاکر ها و آزمایشگاه ها و لابراتوارها و کسانی که به یه استند برای نگه داری قطعه نیاز دارند مناسبه ! برای کسانی که مدام قطعه عوض میکنند یا نیاز دارند که قطعات جلوی چشمشون باشه یا از خنک کننده های خاصی بهره میبرند ! البته oc station هم به نظر من یه جوری جنگولک بازی است ! مگه جعبه ی مادربورد را از آدم گرفتند که 100 هزارتومان پول بی زبون را برای یه استند بدیم ؟!

10 - نظرت راجع به بایوس 3D چیست ؟!

جالب نیست ! من حتی Uefi را هم نمیپسندم ! چه معنی میده این جینگولک بازی ها ! به نظر شخصی من استفاده از موس یا محیط گرافیکی برای یه اورکلاکر مثل دادن دسته پلی استیشن دایره شکل به یه گیمر کنسولی است ! عشق است کیبورد ! لذتش به اینه که صدای تلق تلوق کیبورد را بشنوی ! لذتش به اینه که صفحه آبی بایوس موقع اورکلاک چشم هات را در بیاره ! لذتش به اینه که حتی محیط بایوس یه کم پیچیده باشه ! چه معنی داره که هر کسی هوس کرد بتونه اورکلاک کنه ! باید مثل موتور ماشین پیچیده باشه ! به نظر من !
    سلام عرض میکنم خدمت آقا سعید گل ! تست هوش میگیری ؟ البته بعضی هاش کف بینی میخواد!
    Albert Einstein
    امتیازها
    18,651
    سطح
    86
    1,503
    کاربر اخراجی
    سلام قسمت 2 سوال های من:
    ایشالا دانشگاهی هم میشین حالا کدام مدرسه؟
    معدل ترم اول؟(راستشا!)
    نظرتون رو راجب این کلمات بگین:
    بلک ادیشن
    foxconn
    green
    seagate
    مجله سخت افزار
    cooler master
    کدام کشور رو از همه بیشتر دوست دارین؟
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar نمایش پست ها
    سلام قسمت 2 سوال های من:
    ایشالا دانشگاهی هم میشین حالا کدام مدرسه؟ دبیرستان تزکیه منطقه 2 (همون معروفه ، که تظاهرات کردیم و...)
    معدل ترم اول؟(راستشا!) نمیگم ! آخه معدل پیش که مهم نیست ! نصف امتحان ها را برای 10 خوندیم ولی تزار قلمچی من حدودا بین 5700 تا 6000 است ! امیدی به سراسری تهران نیست ! :دی
    نظرتون رو راجب این کلمات بگین: چشم
    بلک ادیشن دوستش دارم ! اورکلاک مثل هلو !
    foxconn همه کاره ! همه چی میزنه ! از مادربورد و خنک کننده و آفتابه گرفته تا ipad !
    green سیاره سبز ! مهندس عمرانی ! محصولات خوب ! گارانتی عالی !
    seagate هارد دیسک ! فقط سری baracuda12 !
    مجله سخت افزار عشق است و همچون زنجیر پاست ، اینچنین مجله باب میل خواننده هاست !
    cooler master کیس HafX ! کولرمستر V8 ! برند درجه 2 کولینگ !
    کدام کشور رو از همه بیشتر دوست دارین؟ ایران !
    ممنون بابت سوال ها !
    Albert Einstein
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    خب علیرضا جان , ما هم چند تا سوال بپرسیم دیگه !

چایی یا قهوه ؟؟

موبایلت چیه ؟؟

جدیدترین فیلمی که دیدی ؟؟

چند تا gf داشتی ؟! :)) میتونی جواب ندی ! :)) ولی بده که بدونم !

اگه اونقدر پول داشته باشی که بتونی یه شهر رو بخری کدوم شهر رو میخری ؟؟چرا ؟؟ بعد چیکار میکنی ؟؟

و سوال نهایی از این دوره که : اهل کتاب هستی ؟؟ (کلا)
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    سلام میبخشی تا الان سوال نکردم ایشالا جمعه جبران خواهم کرد!
    معدل دیپلم ؟
    رشته ای که در دانشگاه خواهی رفت؟
    آزاد تهران یا ملی شهرستان؟
    نظرت راجع به زندگی چیه ؟
    به گوشی یاسین زنگ زدی؟اگه نزدی حتما این کار رو بکن و اگه زدی نظرت در مورد آهنگ پیشوازش چیه(از خنده روده بر میشی اگه بشنوی!
    زیبا ترین جمله ای که شنیدی ؟
    نظرت در مورد من چیه؟ خداییش!
    من خصیص نیستم مثل بعضیا اگه یه ژ3 بهت بدم با دو تا خشاب کیارو میکشی!
    چطور به این راه کشیده شدی؟
    ادمیت رو تعریف کن!
    انسانیت رو بگو؟
    تعریفت از خدا چیه
    به نظرت من با کدوم جمله ای که نوشتی مخالفم؟
    حاضری دو تا ssd بدی دست فرجام؟
    کدوم خواننده رو دوست داری؟(ایرانی و خارجی و ایرانی خارج ا ز کشور)
    بین بالایی ها کدوم رو از همه بیشتر میپسندی ؟
    نظرت در مورد محسن چاوشی چیه؟
    سبک مورد علاقه در موسقی ؟
    نظرت در مورد ترکیب موسیقی راک با پاپ به همراه جاز چیه؟
    ماشین مورد علاقه ؟
    amd or lg?
    gf رو چند وقت داری؟
    به نظرت مفید هم هست؟
    به نظرت اگه یه هو بگن روابط دوستی آزاد چی میشه؟
    با کار بالا موافقی؟
    به نظرت مردم چرا هر بلایی به سرشون میارن جیک نمیزنن؟
    چرا تظاهر و تملق جای شایستگی هارو گرفته ؟(الان من مدتی هست دارم تملق گویی میکنم برا مدیر شدن پایین هم یه نمونه از طرف من در مورد تو
    ای مدیر! ای مدبر! ای سلطان ! ای سر حال ! ای پات ! ای اورکلاک!(دوستان ناراحت نشید قصد جسارت به هیچ کس رو خصوصا تمامی مدیران لایق بخشهای مختلف فروم سخت افزار رو نداشتم!)
    چه اسلحه ای رو دوست داری ؟
    دوست داری با اون اسلحه تو یه مکان متروک با چند نفر همراه دشمنت زامبی باشه با فضای metro2033 رو دوست داری (منظور بازی نیست منظور خود فضا هستش)
    نماز میخونی؟چرا؟
    چقد مقید هستی؟
    آیا واسه خودت قوانینی داری که هرگز نقض شون نمیکنی؟
    اون تست هوش رو لطفا انجام بد(همونی که واسه حسام گذاشتی)و نتیجه اش رو بزار ! مهم حال فعلی افراد است؟
    زندگی چه رنگیه؟
    میتونی تغییراتی رو که qpi نصبت به fsb داشت رو بگی ؟
    معماری k10 از amd رو به اختصار توضیح بده همراه با دیاگرام!
    اکانت فیس فرجام رو روی نمودار توضیح بده؟
    به نظرت امکان اینکه من و تو تو یه دانشگاه تحصیل کنیم چقدره؟از این واقعه خوشحال میشی یا ناراحت؟خداییش!
    قبل از تسخیر لانه حسامی (فروم ) توسط لرها نظرت در موردشون چی بود ؟ الان نظرت عوض شده ؟خداییی نظر الانتو بمویس!
    فعلا بسه تا بعد
صفحه 102 از 192 نخست ... 25292100101102103104112152 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,011 به 1,020 از 1919

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع