ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    778
    سطح
    14
    0
    کاربر جدید

Question مشکل صدای بوق و نویز اسپیکر

با سلام.
    اسپیکر 3 تکه ای مشکل شکستگی سوکت دو رنگ داشت که تعویض کردم. حالا با اتصال کابل ورودی آن به گوشی برای پخش آهنگ صداهای بلندی مانند موج رادیو پخش می شود. بطوری که با دست زدن به سوکت aux هم همین صداهای شبیه موج رادیو به گوش می رسد و صدای موزیک پخش نمی شود. بعد از چند بار حالا فقط صدای ضعیفی از موزیک پخش می شود و ساب دستگاه هم کار نمی کند. به نظر شما مشکل از کجاست؟ آیا ممکن است سوکت تعویضی مشکل داشته باشد؟ چون من آن را با چسب حرارتی به بدنه اسپیکر چسباندم.
    کابل تعویض شد. مساله الان اینجاست که ساب کار نمی کنه و صدای اسپیکرها هم بصورت کاراوکه هستش. یعنی موزیک صداش بلندتر از خوانندست. زمانی هم که باند رو با aux به گوشی وصل می کنم با ذست زدن به گوشی صدای هوم بلند بگوش می رسد.
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط bk.nasiri نمایش پست ها
    با سلام.
    اسپیکر 3 تکه ای مشکل شکستگی سوکت دو رنگ داشت که تعویض کردم. حالا با اتصال کابل ورودی آن به گوشی برای پخش آهنگ صداهای بلندی مانند موج رادیو پخش می شود. بطوری که با دست زدن به سوکت aux هم همین صداهای شبیه موج رادیو به گوش می رسد و صدای موزیک پخش نمی شود. بعد از چند بار حالا فقط صدای ضعیفی از موزیک پخش می شود و ساب دستگاه هم کار نمی کند. به نظر شما مشکل از کجاست؟ آیا ممکن است سوکت تعویضی مشکل داشته باشد؟ چون من آن را با چسب حرارتی به بدنه اسپیکر چسباندم.

کابل تعویض شد. مساله الان اینجاست که ساب کار نمی کنه و صدای اسپیکرها هم بصورت کاراوکه هستش. یعنی موزیک صداش بلندتر از خوانندست. زمانی هم که باند رو با aux به گوشی وصل می کنم با ذست زدن به گوشی صدای هوم بلند بگوش می رسد.

عکس بگیرید ..... بفرستید ......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    7,185
    سطح
    56
    79
    کاربر انجمن
    سلام و خسته نباشید
    یه صدای نویز مانندی روی اسپیکرم پخش میشه
    اولش فکر کردم از اسپیکرمه واسه همون یه اسپیکر دیگه گرفتم اونم همین مشکلو داره
    فکر کنم مشکل از خود کیس و کارت صدا باشه
    نویزش یکم آزار دهندست وقتی آهنگی پخش نمیکنم یه وززززززز وزیییی داره (به طوری که غلتکموس رو که بالا و پایین میکنم صدا نویز زیاد میشه خیلی کمه ولی دقت که میکنم راحت شنیده میشه )بلندی صدا رو زیاد و کمم بکنم هیچ تاثیری نداره
    نمیدونم چیکار کنم به نظرتون اشکال از کجاست
    ممنونم از راهنمایی تون
    صداشو ضبط کردم میتونین گوش بدین
    http://yekupload.ir/ea663c63034af78c/نویز.m4a
    CPU: Intel Core i5 3570K +NOCTUA NH-U12S
    MAIN: ASUS P8Z77 VLK

RAM: CORSAIR XMS3 8(4G×2)GB DDR3 1600
    VGA: Sapphire HD 7790 1gig
    Power: Green 600 EU
    CASE: Green X5 Fusion
    HDD : Western Digital Black 1TB
    SSD: KingMax SME32 120Gb

MONITOR : LG FLatron W2042S

داشتن دوست خوب بالاترین نعمت است
    امتیازها
    9,341
    سطح
    64
    60
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط lophalab نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    نویزش یکم آزار دهندست وقتی آهنگی پخش نمیکنم یه وززززززز وزیییی داره (به طوری که غلتکموس رو که بالا و پایین میکنم صدا نویز زیاد میشه خیلی کمه ولی دقت که میکنم راحت شنیده میشه )بلندی صدا رو زیاد و کمم بکنم هیچ تاثیری نداره
    ممنونم از راهنمایی تون
    درود
    مدلهای اسپیکر مورد استفاده چه بوده است؟؟؟ وبهتر است عکس قرار بدهید...
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط lophalab نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    ممنونم از راهنمایی تون
    این طبیعیه دوست عزیز، در کارتهای گرافیک جدید تر این موضوع رو جدی تر گرفتن شرکت های مادربرد سازی و سعی کردند تا جای ممکن این نویز اضافی رو حذف کنند.

اگر کیس رو اتصال به زمین دادین، قطعش کنید ببینید وضعیت بهتر میشه یا برعکس اگر ندادین اتصال به زمین بدین ببینید وضعیت بهتر میشه یا نه.
    امتیازها
    58
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    سلام یه اسپیکر لاجیتک دارم که چندساله یه صدای نویز مثل (وووووو) فقط روی ساب ووفر پخش میشه چه اهنگ قطع باشه چه درحال پخش حتی وقتی کامپیوتر خاموش باشه و اسپیکر روشن باشه صداش میاد و ب شدت ازار دهنده هست که اصلا نمشیه با بیس اهنگ گوش کردم بخاطر همین تا اخر کمش کردم ولوم ساب رو.. وقتی ولوم ساب رو کم کنم کمتر میشه و وقتی زیاد میکنم زیاد تر میشه نمیدونم از چیه خیلی وقته اینجوریه ولی دیگه داره دیوونم میکنه.. اگه کسی میدونه لطفا خواهشا بگه چیکار کنم خیلی سرسام اوره.. ممنون میشم سریع جوابمو بدید.
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenfl نمایش پست ها
    سلام یه اسپیکر لاجیتک دارم که چندساله یه صدای نویز مثل (وووووو) فقط روی ساب ووفر پخش میشه چه اهنگ قطع باشه چه درحال پخش حتی وقتی کامپیوتر خاموش باشه و اسپیکر روشن باشه صداش میاد و ب شدت ازار دهنده هست که اصلا نمشیه با بیس اهنگ گوش کردم بخاطر همین تا اخر کمش کردم ولوم ساب رو.. وقتی ولوم ساب رو کم کنم کمتر میشه و وقتی زیاد میکنم زیاد تر میشه نمیدونم از چیه خیلی وقته اینجوریه ولی دیگه داره دیوونم میکنه.. اگه کسی میدونه لطفا خواهشا بگه چیکار کنم خیلی سرسام اوره.. ممنون میشم سریع جوابمو بدید.
    اون صدا روی خیلی از اسپیکرا هست. البته قابل تعمیر و رفع هست، بگذارین آقا عرفان نظرشون بدن.
    امتیازها
    58
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    اون صدا روی خیلی از اسپیکرا هست. البته قابل تعمیر و رفع هست، بگذارین آقا عرفان نظرشون بدن.
    ممنون میشم راهنمایی کنید چیکارش کنم خیلی بده نمیشه خوب اهنگ گوش کرد.. خراب شده یعنی؟
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenfl نمایش پست ها
    ممنون میشم راهنمایی کنید چیکارش کنم خیلی بده نمیشه خوب اهنگ گوش کرد.. خراب شده یعنی؟
    باید بسپرین دست تعمیرکار. اون خازنای بزرگ فک کنم باید عوض بشن
    امتیازها
    58
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    باید بسپرین دست تعمیرکار. اون خازنای بزرگ فک کنم باید عوض بشن
    پس مشکل از کابل و برق و کارت صدا نیست؟ هزینه خازن رو حدودا میدونید ؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع