ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tranceyou نمایش پست ها
    دوستان لطفاً پاسخی بدید ، و یه مسئله یا بهتره بگم یه سوال هم ذهنم رو مشغول کرده ممکنه این ایراد از cpu باشه چون cpu من i3 6100 هست
    و چون ضعیف برای این گرافیک این پیغام میاد؟ اصلا ممکنه؟ یا ارتباطی داره؟
    با ویندوز 10 تست کنید.

Sent from my C6833 using Tapatalk

امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط tranceyou نمایش پست ها
    دوستان لطفاً پاسخی بدید ، و یه مسئله یا بهتره بگم یه سوال هم ذهنم رو مشغول کرده ممکنه این ایراد از cpu باشه چون cpu من i3 6100 هست
    و چون ضعیف برای این گرافیک این پیغام میاد؟ اصلا ممکنه؟ یا ارتباطی داره؟

خیر ارتباطی نداره .........گلوگاه این طور ظاهر نمیشه ....... گلوگاه باعث میشه از حداکثر قدرت استفاده نکنید ........
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    7,787
    سطح
    59
    57
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    با ویندوز 10 تست کنید.

Sent from my C6833 using Tapatalk
    نه ، حقیقت اینه که رابطه ی خوبی با ویندوز 10 ندارم و سر جریان ورژن های متعددی که برای ویندوز 10 و و جود باگ های زیاد و همچنین
    مصرف زیاد اینترنت (که البته یک بار با اموزش های موجود تا حد امکان دسترسی به پهنای باند رو مسدود کردم) به سمت ویندوز 10 دیگه
    نرفتم ولی این رو هم بگم که الان طی 24 ساعت گذشته این پیغام داده شد نسبت به ویندوز قبلی که اون هم 7 بود و عوض کردم در این
    ویندوز شاید 2 بار تا حالا یعنی طی 3 روز گذشته این پیغام اومده اون هم در حین کار با ویندوز نه داخل بازی
    امتیازها
    12
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    از driverpacksolution استفاده نمایید
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    نقل قول نوشته اصلی توسط novinshelf نمایش پست ها
    از driverpacksolution استفاده نمایید
    اصلا DPS پیشنهاد نمی کنم باعث آسیب رساندن به ویندوز می شود.
    امتیازها
    7,787
    سطح
    59
    57
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    اصلا DPS پیشنهاد نمی کنم باعث آسیب رساندن به ویندوز می شود.
    نه نه ، اصلاً هیچ برنامه ها ی بی خود هستن دقیقا حق با شماست ، تنها مرجع سایت های خود شرکت ها هستن. این برنامه از سرباز کردن
    واسه سرچ کردن و دانلود کردن درایور های اصلی هستن. ، حالا بازم برای من سوال که چرا این پیغام میاد و دلیل اصلی این مسئله چی می تونه
    باشه؟ و ببخشید در پست صفحه قبل یه مطلب زدم راجع به رفع این پیغام ، سوالم بی جواب موند اینکه ایا این روش فقط پیغام رو درواقع
    hidden میکنه یا مشکل حل میشه؟ و آیا تاثیری هم در اون داره؟ و آیا مفید هست؟

نکته : امروز هم یه اپدیت جدید اومده یعنی 419 توی این یک ماه 3 بار آپدیت اومده یعنی ممکنه خیلی ها این مشکل رو داشتن؟
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    می تونه باشه، خوب شرکت سازنده میاد براساس محصولات تازه ای که منتشر می کنه و بازی هایی جدیدی در یک بازه زمانی منتشر می شوند درایور برای اون ها بهینه و عرضه می کنه.

به خاطر همین هستش شما تو یک بازه کوتاه چندین تو ورژن از درایور نوشته شده از سوی سازنده مواجه می شوید.
    امتیازها
    7,787
    سطح
    59
    57
    کاربر انجمن
    با سلام مجدد خدمت شما ، این پست رو جهت اطلاع میدم ، من مکاتبه هایی در این مدت که در انجمن هم مطرح کرده بودم
    با شرکت های MSI و NVIDIA انجام دادم و از طریق تیکت و پشتیبانی های این دو شرکت بزرگ و محترم مشکلم رو که دراین
    انجمن هم مطرح کردم درمیون گذاشتم.
    باید بگم واقعاً برام با ارزش بود که این چنین پیگیری هایی از سمت شرکت ها صورت گرفت من فقط پاسخ های شرکت NVIDIA
    رو براتون میذارم :
    1 - Hello Farzad,
    Thank you for contacting NVIDIA Customer Care

This is Lohith, I will be assisting you in troubleshooting the issue that you are experiencing and I will be working with you to address your concerns as quickly as possible.

From the e-mail description, I understand installing driver ver :: 418.91 error display driver stopped responding rolling back to older driver 417.1 fixes the issue.

Firstly, We apologize for the inconvenience caused due to this issue.

1. We do not have an ETA s to when the next driver update will be released, you can continue using the older driver

2. Give us few details to check this internally, Are you using an desktop or an laptop ?

3. Installing latest driver ver :: 418.91, id you try custom clean install ?

4. To check the OS, driver and component details send the below file as an attachment.

Click Start and Run
    Type msinfo32 and press enter
    Once it open click on File >> Save >> give file name >> Save as type (*.NFO)
    Once saved to your PC, close the MSINFO file and attach it to this e-mail while responding

پاسخ دوم :
    Hello,
    Your case is being escalated to our Level 2 Tech Support group. The Level 2 agents will review the case notes and may attempt to recreate your issue or find a workaround solution if possible. As this process may take some time we ask that you be patient and a Level 2 tech will contact you as soon they can to help resolve your issue.
    Best Regards,
    NVIDIA Customer Care

و در نهایت بعد از ریلیز شدن نسخه جدید تر اپدیت انویدیا این پاسخ برای من ارسال شد:
    Hello Farzad,
    Yes the driver release 419.17 contains a fix for the TDR issues that were introduced in R418 drivers. We are sorry for the inconvenience this has caused.

Best Regards,

اولین نکته جالب این هست که تمام این پاسخ ها مخصوصا دو پاسخ اول هرکدوم کمتر از 2 ساعت برای من ارسال شد یعنی پاسخ اول رو که دیدم
    و فایل رو براشون اتچ کردم و ارسال کردم دوباره 2 ساعت بعد برای من پاسخ دوم اومد ، سرعت عمل جالب و دوم اینکه بنده به نمایندگی گرین که
    درواقع گارانتی کننده این کارت بود ایمیل زدم و بعد از 4 روز دقت کنید 4 روز این پیغام برای من ارسال شد:

لطفا در ساعات کاری با شماره 88170017 بخش msi تماس حاصل فرمایید

به هرحال این تفاوت ها خودشون در مسائل بزرگتر دلیلی میشه برای پیشرفت نکردن ما در زندگی ، مشکل من هم رفع شد اما
    همچنان در ایران محبت و پاسخ گویی تا دم در مغازه و شرکت هست بعد از اون دیگه هیچ.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)