ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    1,324
    سطح
    20
    0
    کاربر جدید

فلسفه این همه مدل پلی استیشن چیه؟!

سلام دوستان
    ممنون میشم یکی صاف و پوست کنده توضیح بده که فلسفه این همه مدل پلی استیشن که تو قسمت فروش سایت ها (مثل دیجی کالا و ...) هست چیه؟
    من واقعا دیگه گیج شدم.
    کدوم مدل بهتره؟
    امتیازها
    520
    سطح
    10
    5
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط elyartab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم یکی صاف و پوست کنده توضیح بده که فلسفه این همه مدل پلی استیشن که تو قسمت فروش سایت ها (مثل دیجی کالا و ...) هست چیه؟
    من واقعا دیگه گیج شدم.
    کدوم مدل بهتره؟
    اگه تلویزیون 4K ندارید همون PS4 اسلیم 500 گیگ یا یک ترا خوبه. PS4 pro ظاهرا از Ps4 معمولی مقداری قوی تره و از زرولوشن 4K پشتیبانی می کنه که همونطور که قبلش عرض کردم اگه تلویزیون یا مانیتور 4K ندارید pro هیچ فرقی با معمولی نداره. شرکت سونی و ماکروسافت مدل های مختلفی از دستگاه هاشون میزنند و با تبلیغ امکانات مثلا مدل pro سعی می کنند مشتریان خودشون ترغیب کنند که پول بیشتری خرج کنند و مدل های گرون تر رو بخرند.
    امتیازها
    1,324
    سطح
    20
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط B12110 نمایش پست ها
    اگه تلویزیون 4K ندارید همون PS4 اسلیم 500 گیگ یا یک ترا خوبه. PS4 pro ظاهرا از Ps4 معمولی مقداری قوی تره و از زرولوشن 4K پشتیبانی می کنه که همونطور که قبلش عرض کردم اگه تلویزیون یا مانیتور 4K ندارید pro هیچ فرقی با معمولی نداره. شرکت سونی و ماکروسافت مدل های مختلفی از دستگاه هاشون میزنند و با تبلیغ امکانات مثلا مدل pro سعی می کنند مشتریان خودشون ترغیب کنند که پول بیشتری خرج کنند و مدل های گرون تر رو بخرند.
    ممنونم
    خوب این 500 گیگ به چه دردی میخوره؟
    توش بازی میریزن؟
    مگه بازی ها رو دی وی دی نیستن؟
    امتیازها
    520
    سطح
    10
    5
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط elyartab نمایش پست ها
    ممنونم
    خوب این 500 گیگ به چه دردی میخوره؟
    توش بازی میریزن؟
    مگه بازی ها رو دی وی دی نیستن؟
    سلام
    بله هم میشه بازی ها رو به صورت دیسک خرید هم میشه روی هارد PS4 نصب کرد. برای کسانی که قصد دارند روی هارد بازی نصب کنند مدل یک ترابایت بهتره چون بازی های بیشتری رو میشه نصب کنند. البته اطلاع زیادی ندارم اما بعضی فروشنده های پلی استیشن و ایکس باکس اگه مشتری خودش بخواد مقداری پول مثلا ۲۰۰ تومن از مشتری میگیرند و 10 یا 20 بازیبه انتخاب خود مشتری روی هارد PS4 یا ایکس باکس وان نصب می کنند. البته فقط روی نسخه های خاصی از PS4 که امکان کپی خور شدن دارند می تونند این کارو بکنند. در غیر این صورت روش قانونی نصب بازی روی هارد PS4، رفتن به سایت رسمی پلی استیشن استور و خرید بازی با گیفت کارت های مخصوصه. بعضی از ایکس باکس وان S ها از قبل 10 یا 20 بازی نصب شده روی هارد دارند و به این صورت فروخته میشند.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)