ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 34
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaghob68 نمایش پست ها
    ممون از راهنماییت دوست عزیز

فقط 2 سوال دارم

1- الان پرینتر شر شده ولی اسکنرش نه در واقع دستگاه 4 کاره هستش چجوری اسکنر شر بشه ؟

شما نرم افزار مربوط به چاپگر بروی سیستم های مورد نظرتون نصب می کنید و از طریق نرم افزار اقدام می کنید به اسکن کردن.

2- الان وقتی 192.168.1.1 میزنم مستقیم میره توی مودم ایرانسل . چجوری باید برم توی مودم tplink? آیا باید lan ip پورت رو تغییر بدم
    بله شما تو مودم ایرانسل قابلیت DHCP تعریف می کنید و بعد از اون IP به سیستم ها می دهد. از طریق متصل شدن به مودم . این IP دسترسی شما به پنل تنظیمات ایرانسل هستش.

می تونید مودم TPLink جداگانه به سیستم وصل کنید قابلیت Bridge تعریف کنید. می تونید وارد Interface Setup بشید در بخش Lan و IP address تغییر بدین تا با مودم شما Conflict نباشه.
    امتیازها
    13,314
    سطح
    75
    11
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    بله شما تو مودم ایرانسل قابلیت DHCP تعریف می کنید و بعد از اون IP به سیستم ها می دهد. از طریق متصل شدن به مودم . این IP دسترسی شما به پنل تنظیمات ایرانسل هستش.

می تونید مودم TPLink جداگانه به سیستم وصل کنید قابلیت Bridge تعریف کنید. می تونید وارد Interface Setup بشید در بخش Lan و IP address تغییر بدین تا با مودم شما Conflict نباشه.
    سلام دوست عزیز یه سوال دیگه من کارت خوانم رو وصل کردم به مودم tp link چرا کارنمیکنه؟
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    چرا وصل کردین به مودم ، شما یک Splitter خریداری کنید که دو خروجی داره یکیش عکس تلفن و دیگر کامپیوتر هستش . تلفن وصل کنید به دستگاه کارت خوان

و تست کنید ببینید دستگاه شما IP به صورت خودکار می گیره یا نه .DHCP
    امتیازها
    13,314
    سطح
    75
    11
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    چرا وصل کردین به مودم ، شما یک Splitter خریداری کنید که دو خروجی داره یکیش عکس تلفن و دیگر کامپیوتر هستش . تلفن وصل کنید به دستگاه کارت خوان

و تست کنید ببینید دستگاه شما IP به صورت خودکار می گیره یا نه .DHCP
    کارتخوان اینترنتی هستش همیشه میزدن به لن
    امتیازها
    13,314
    سطح
    75
    11
    کاربر انجمن
    من همه کارا رو انجام دادم و همه چیز خوبه فقط یه سوال چرا در خواست پرینت از کامپیوتر دیر میرسه به پرینت برای بیشتر شدن سرعت چی باید کرد ؟ ویندوزم 10 و سیستم بعدی ویندوز 7 هست حتی وقتی میخوام یه عکس بین 2 سیستم انتقال بدم کند انجام میشه
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    من همه کارا رو انجام دادم و همه چیز خوبه فقط یه سوال چرا در خواست پرینت از کامپیوتر دیر میرسه به پرینت برای بیشتر شدن سرعت چی باید کرد ؟ ویندوزم 10 و سیستم بعدی ویندوز 7 هست حتی وقتی میخوام یه عکس بین 2 سیستم انتقال بدم کند انجام میشه
    دلایل مختلفی می تونه داشته باشه، ویروسی شدن سیستم ، استفاده از کابل های بی کیفیت ، شلوغی در شبکه ، درگیر بودن منابع سخت افزاری و ....
    امتیازها
    13,314
    سطح
    75
    11
    کاربر انجمن
    ویندوز رو عوض کردم ویندوز 10 ریختم ولی توی قسمت نتورک فایل هایی رو که شر میکنم نمایش نمیده . توی سیستم دیگه که ویندوز 7 هست پوشه PUBLIC ویندوز 10 رو نمیشه و فایل ارسال و دریافت میکنم ولی توی قسمت نتورک هیچی نیست
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    ویندوز رو عوض کردم ویندوز 10 ریختم ولی توی قسمت نتورک فایل هایی رو که شر میکنم نمایش نمیده . توی سیستم دیگه که ویندوز 7 هست پوشه PUBLIC ویندوز 10 رو نمیشه و فایل ارسال و دریافت میکنم ولی توی قسمت نتورک هیچی نیست
    درود

این آموزش ببین، کمک ات می کنه بتونی فایل های به اشتراک گذاشته شده ببینی > باید قابلیت File And Print Sharing فعال کنی.

آموزش
    امتیازها
    13,314
    سطح
    75
    11
    کاربر انجمن
    سلام دوست عزیز یه مشکل دارم در دریافت اینترنت واسه سیستم دوم . بعضی اوقات به مدت چند دقیه اینترنت قطع میشه کامل هیچ سایتی نمیره در صورتی که سسیستم اول درسته و همه سایتا رو باز میکنه . باید یه بار ارتباط با مودم رو قطع کنم دوباره وصل کنم تا درست بشه ولی بعد از چند دقیقه دوباره همونطور میشه ویندوز هم عوض کردم ویندوزم 10 هستش
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    درود

سیستم دومتون از چه طریقی Internet میگیره از مودم .

IP را به صورت دستی دادین یا از DHCP میگیره؟
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 34

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)