ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط B12110 نمایش پست ها
    ببخشید متوجه منظور شما نشدم

ببینید ..... شما مادربرد تون رو چند خریدید ؟

و الان چند میتونید بفروشید ؟

اصلا حالا که میخواهید پلت فورم عوض کنید چرا amd نگیرید ؟
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    520
    سطح
    10
    5
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    ببینید ..... شما مادربرد تون رو چند خریدید ؟

و الان چند میتونید بفروشید ؟

اصلا حالا که میخواهید پلت فورم عوض کنید چرا amd نگیرید ؟
    فکر کنم پردازنده AMD که مد نظر شماست Ryzen 3 1200 هست. AMD مشکلی که داره اینه که درسته قیمت پردازنده هاش ارزان تره اما بر عکس اینتل قیمت مادربرد هاش خیلی گرون تره. به نظر شما i3 8100 چه مشکلی داره که توصیه می کنید به جاش Ryzen بگیرم? بدون شک پردازنده اینتل قوی تره. بنده این مادربرد رو یک ملیون و خرده ای خردیم. إن شاء الله با قیمتی که خیلی ضرر نکنم میفروشم
    امتیازها
    520
    سطح
    10
    5
    کاربر انجمن
    در ضمن اون دسته از پردازنده های AMD که پردازشگر گرافیکی دارند و ظاهرا بدون کارت گرافیک مجزا می تونند بازی ها رو در تنظیمات حداکثر متوسط اجرا کنند مثل AMD RYZEN 3 2200G به کار بنده نمیان. خودم کارت گرافیک دارم.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    در ضمن اون دسته از پردازنده های AMD که پردازشگر گرافیکی دارند و ظاهرا بدون کارت گرافیک مجزا می تونند بازی ها رو در تنظیمات حداکثر متوسط اجرا کنند مثل AMD RYZEN 3 2200G به کار بنده نمیان. خودم کارت گرافیک دارم.
    درود

کاربر گرامی می خواستم به شما پیشنهاد بدم برید سمت AMD RYZEN ولی چون شما باید هزینه اضافی کنید و این امکان هستش متضرر شوید.

نگفتم که به نسل جدید کوچ کنید، چون شما اشاره کردید مادربرد B250 کاملا نو دارید فقط هزینه اتون بروی پردازنده باشه که به شما فشار زیادی نیاد با توجه به قیمت های قطعات که روز به روز بیشتر می شود.

می تونید مادربردتون بفرشید و مبلغ نهایی بیشتر کنید ، خرید از AMD RYZEN به شما قطعا پیشنهاد می کنم.

AMD RYZEN 2600 یا 1600X با یک مادربرد B450 که کانفیگ قوی هستش نسبت به Intel.
    امتیازها
    520
    سطح
    10
    5
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

کاربر گرامی می خواستم به شما پیشنهاد بدم برید سمت AMD RYZEN ولی چون شما باید هزینه اضافی کنید و این امکان هستش متضرر شوید.

نگفتم که به نسل جدید کوچ کنید، چون شما اشاره کردید مادربرد B250 کاملا نو دارید فقط هزینه اتون بروی پردازنده باشه که به شما فشار زیادی نیاد با توجه به قیمت های قطعات که روز به روز بیشتر می شود.

می تونید مادربردتون بفرشید و مبلغ نهایی بیشتر کنید ، خرید از AMD RYZEN به شما قطعا پیشنهاد می کنم.

AMD RYZEN 2600 یا 1600X با یک مادربرد B450 که کانفیگ قوی هستش نسبت به Intel.
    با سلام
    البته کاش پیشنهاد خودتون رو زود تر می فرمودید چون بنده چهارشنبه که سوال کردم شما اول فرمودید پیشنهاد می کنید به جای ۷۱۰۰ برم ۸۱۰۰ بگیرم ولی بعد ناگهان نظرتون تغییر کرد و دوباره فرمودید پیشنهاد نمی کنم و بهتره همون ۷۱۰۰ رو بگیرم. الان کار از کار گذشته. بنده وقتی دیدم در فروشگاه های اینترنتی ۸۱۰۰ که چهار هسته داره با ۷۱۰۰ که دو هسته داره قیمت برابر و حتی در بیشتر موارد قیمت کم تری داره ، ۸۱۰۰ رو سفارش دادم و حالا قصد دارم مادربرد Asus H310 Plus رو بگیرم. میشه بفرمایید چرا وقتی بنده میتونم با هزینه کم تر Cpu i3 8100 چهار هسته ای و مادربرد Asus H310 رو با قیمت ۸۴۰ تومن بگیرم ، ولی شما توصیه می کنید برم ۷۱۰۰ i3 بگیرم یا برم ۸۰۰ هزار تومن بیشتر هزینه کنم که i5 7400 بگیرم؟ وقتی با هزینه کمتر میشه قطعه بهتری بگیرم چرا نگیرم؟
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    با سلام
    البته کاش پیشنهاد خودتون رو زود تر می فرمودید چون بنده چهارشنبه که سوال کردم شما اول فرمودید پیشنهاد می کنید به جای ۷۱۰۰ برم ۸۱۰۰ بگیرم ولی بعد ناگهان نظرتون تغییر کرد و دوباره فرمودید پیشنهاد نمی کنم و بهتره همون ۷۱۰۰ رو بگیرم. الان کار از کار گذشته. بنده وقتی دیدم در فروشگاه های اینترنتی ۸۱۰۰ که چهار هسته داره با ۷۱۰۰ که دو هسته داره قیمت برابر و حتی در بیشتر موارد قیمت کم تری داره ، ۸۱۰۰ رو سفارش دادم و حالا قصد دارم مادربرد Asus H310 Plus رو بگیرم. میشه بفرمایید چرا وقتی بنده میتونم با هزینه کم تر Cpu i3 8100 چهار هسته ای و مادربرد Asus H310 رو با قیمت ۸۴۰ تومن بگیرم ، ولی شما توصیه می کنید برم ۷۱۰۰ i3 بگیرم یا برم ۸۰۰ هزار تومن بیشتر هزینه کنم که i5 7400 بگیرم؟ وقتی با هزینه کمتر میشه قطعه بهتری بگیرم چرا نگیرم؟
    درود

پست بنده مشاهده کنید خواهید دید که به شما گفتم 8100 نسل جدید خریداری کنید ولی چون بنده اطلاع نداشتم شما مادربرد سری 250 نو دارید و نخواهید هزینه اضافی کنید. به شما گفتم 7100 خریداری کنید تا هزینه اضافی پرداخت نکنید.

منظور بنده این بودش.

حالا الان شما نسل جدید خریداری کردید که کاملا تایید می کنم.
    امتیازها
    520
    سطح
    10
    5
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

پست بنده مشاهده کنید خواهید دید که به شما گفتم 8100 نسل جدید خریداری کنید ولی چون بنده اطلاع نداشتم شما مادربرد سری 250 نو دارید و نخواهید هزینه اضافی کنید. به شما گفتم 7100 خریداری کنید تا هزینه اضافی پرداخت نکنید.

منظور بنده این بودش.

حالا الان شما نسل جدید خریداری کردید که کاملا تایید می کنم.
    با سلام
    خیلی ممنونم از راهنمایی شما. یه سوال اینکه بین مادربردها مثلا دو مادربرد Asus prime H310 plus و Asus prime B360 plus که هر کدوم به ترتیب حدودا ۸۵۰.۰۰۰ و ۱.۲۰۰.۰۰۰ قیمت دارند از نظر قدرت فرقی دارند؟ مثلا اگه یک مادربرد ارزون تر مثل H310 و یک پردازنده قوی تر داشته باشیم بهتره یا یک مادربرد گرون تر مثل B360 و یک پردازنده نسبتا ضعیف تر. منظور اینکه خود مادربرد تا چه حد اهمیت داره؟
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    با سلام
    خیلی ممنونم از راهنمایی شما. یه سوال اینکه بین مادربردها مثلا دو مادربرد Asus prime H310 plus و Asus prime B360 plus که هر کدوم به ترتیب حدودا ۸۵۰.۰۰۰ و ۱.۲۰۰.۰۰۰ قیمت دارند از نظر قدرت فرقی دارند؟ مثلا اگه یک مادربرد ارزون تر مثل H310 و یک پردازنده قوی تر داشته باشیم بهتره یا یک مادربرد گرون تر مثل B360 و یک پردازنده نسبتا ضعیف تر. منظور اینکه خود مادربرد تا چه حد اهمیت داره؟

خیلی کلی میگم ........ مادبرد و هزینه کردن زیاد براش واقعا اهمیت نداره ........ چون فقط توی تعداد ورودی و خروجی ها فرق دارند و تعداد فاز های تغذیه .....
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    520
    سطح
    10
    5
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    خیلی کلی میگم ........ مادبرد و هزینه کردن زیاد براش واقعا اهمیت نداره ........ چون فقط توی تعداد ورودی و خروجی ها فرق دارند و تعداد فاز های تغذیه .....
    خیلی متشکرم.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)