برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled (1).jpg
مشاهده: 6
حجم: 126.0 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitlsssed.jpg
مشاهده: 6
حجم: 132.1 کیلو بایت
با سلام و احترام
تارهای پیکسلها رو میبینید ؟ انگار برفکی هست

من با لپتاپم گیم های 2015 رو روی حالت low راحت اجرا میکردم دیروز بازی بلتلفیلد 4 که باید رو low اجرا میکردم را روی تنظیم ultra پلی کردم که نباید اینکار و میکردم و به گرافیکم فشار امد بعد از اون تصویرم حالت برفکی بسیار ریز شده ، خیلی خیلی ریز ، که از دیروز تازه متوجه شدم ، مشکل از کجاست دقیقا ؟ الان راحت میتونم فیلم ببینم و بازی کنم و فریم تصویر خوبه ولی کیفیتش افتضاح شده ، افتضاح ، اینکار یکی از قدرت های کارت گرافیک از بین رفته مثل قدرته anti aliasing
یک مانیتور رو وصل کردم به لپتاپ درست نشد، فهمیدم از lcd لپتاپم نیست ، یعنی کارت گرافیکم نیم سوز شده ، وقتی بتلفیلد و اجرا کردم تا دمای 96 درجه رفت

راستی لپتاپم دوتا گرافیک داره
nvidia 820m
intel
کدومش مشکل پیدا کرده ؟
با ddu جفت درایور هارو پاک کردم ولی باز هم هموطوری ، هنوزم پیکسلها رو میتونم با چشم غیر مسلح ببینم ، یه کوچولو تارن ، باز هم هیچ تغییری نکرده

1-قبلا اینطوری نبوده، به همچین مشکلی چی میگن دوستان ؟
2-فریم کارت گرافیک خوبه و هیچ فرقی نکرده فقط این خصوصیات تار کردنش مثل اینکه ریخته بهم، ممکن هست کارت گرافیک سالم باشه ولی این خصوصیاتش خراب شده باشد ؟
3- الان این کارت گرافیک رو فقط ام اس ای داره که خیلی گرون میده ، نمیشه با ولتاژ دادن و این چیزا درستش کرد ؟
4- چطور میتونم تشخیص بدم کدوم کارت گرافیک خراب شده ؟ 4600 اینتل یا 820 انویدیا ؟
5- میتوانم کارت گرافیکی که خراب است را خاموش کنم کلا و از کارت گرافیک سالمم استفاده کنم از این به بعد ؟ دیگه پول تعویض ندم با همین کارت گرافیکم سر میکنم