ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    14
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

مشکل =کارت گرافیک لپتاپ

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled (1).jpg
مشاهده: 6
حجم: 126.0 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitlsssed.jpg
مشاهده: 6
حجم: 132.1 کیلو بایت
    با سلام و احترام
    تارهای پیکسلها رو میبینید ؟ انگار برفکی هست

من با لپتاپم گیم های 2015 رو روی حالت low راحت اجرا میکردم دیروز بازی بلتلفیلد 4 که باید رو low اجرا میکردم را روی تنظیم ultra پلی کردم که نباید اینکار و میکردم و به گرافیکم فشار امد بعد از اون تصویرم حالت برفکی بسیار ریز شده ، خیلی خیلی ریز ، که از دیروز تازه متوجه شدم ، مشکل از کجاست دقیقا ؟ الان راحت میتونم فیلم ببینم و بازی کنم و فریم تصویر خوبه ولی کیفیتش افتضاح شده ، افتضاح ، اینکار یکی از قدرت های کارت گرافیک از بین رفته مثل قدرته anti aliasing
    یک مانیتور رو وصل کردم به لپتاپ درست نشد، فهمیدم از lcd لپتاپم نیست ، یعنی کارت گرافیکم نیم سوز شده ، وقتی بتلفیلد و اجرا کردم تا دمای 96 درجه رفت

راستی لپتاپم دوتا گرافیک داره
    nvidia 820m
    intel
    کدومش مشکل پیدا کرده ؟
    با ddu جفت درایور هارو پاک کردم ولی باز هم هموطوری ، هنوزم پیکسلها رو میتونم با چشم غیر مسلح ببینم ، یه کوچولو تارن ، باز هم هیچ تغییری نکرده

1-قبلا اینطوری نبوده، به همچین مشکلی چی میگن دوستان ؟
    2-فریم کارت گرافیک خوبه و هیچ فرقی نکرده فقط این خصوصیات تار کردنش مثل اینکه ریخته بهم، ممکن هست کارت گرافیک سالم باشه ولی این خصوصیاتش خراب شده باشد ؟
    3- الان این کارت گرافیک رو فقط ام اس ای داره که خیلی گرون میده ، نمیشه با ولتاژ دادن و این چیزا درستش کرد ؟
    4- چطور میتونم تشخیص بدم کدوم کارت گرافیک خراب شده ؟ 4600 اینتل یا 820 انویدیا ؟
    5- میتوانم کارت گرافیکی که خراب است را خاموش کنم کلا و از کارت گرافیک سالمم استفاده کنم از این به بعد ؟ دیگه پول تعویض ندم با همین کارت گرافیکم سر میکنم

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    هیچ مشکلی نداره دوست عزیز. به نظرتون اینطور میرسه ! اگه خراب بشه کلا خراب میشه ! معمولا دمای مجاز برای GPU رو 100 درجه تنظیم شده که به صورت خودکار سیستم خاموش میشه

امتیازها
    14
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    هیچ مشکلی نداره دوست عزیز. به نظرتون اینطور میرسه ! اگه خراب بشه کلا خراب میشه ! معمولا دمای مجاز برای GPU رو 100 درجه تنظیم شده که به صورت خودکار سیستم خاموش میشه
    عرض ادب ، خیلی مخلصم ، شما مطمئنید اقا این پیکسل های برفکی قبلا نبود ، یه برفک ریزی تو تصویر هست اگر دقت کنید ، بازی بتلفیلد 4 رو با کیفیت خیلی خوب اجرا میکردم ولی الان که اجراش میکنم انگار دارم کانتر اجرا میکنم !
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza853 نمایش پست ها
    عرض ادب ، خیلی مخلصم ، شما مطمئنید اقا این پیکسل های برفکی قبلا نبود ، یه برفک ریزی تو تصویر هست اگر دقت کنید ، بازی بتلفیلد 4 رو با کیفیت خیلی خوب اجرا میکردم ولی الان که اجراش میکنم انگار دارم کانتر اجرا میکنم !
    دوست عزیز تو اسکرین شات اصلا مشخص نمیشه اگه هم مشکل داشته باشه!

Sent from my C6833 using Tapatalk

امتیازها
    14
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    مرسی درست شد خبر میدم دوست عزیز
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)